Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Bet konsolės niekada nepavys PC...

Dauguma žaidimų kurie yra išleisti ant PC yra taip pat išleisti ant konsolių, taip, kad deja, bet konsolės tampa pranašesnės už kompiuterius žaidimų atžvilgiu, nors iš tikrųjų ne tampa, o jau tapę pranašesnės. :)

Dėl gta 4 tai šeip jei nebūtų nuportintas tas GTA4 tai tas game būtų tik ant konsolių,tai nežinia kaip su šituo žaidimu bus nes šitas game tikrai geresnis ir vertas būti tik ant konsoliu nu nebent išleis an t PC platformos o jei neišleis vėl portins.

Pažiūrėjus į GTA4 , galima laisvai pasakyti jog jis optimizuotas nėra, nes kai kurie tikrai galingi kompiuteriai tiesiog nepaveža GTA4, ir jį lagina, tikiuosi nebus taip su GTA5.

Redaguota , nario .weeD`

❤️

 

Dauguma žaidimų kurie yra išleisti ant PC yra taip pat išleisti ant konsolių, taip, kad deja, bet konsolės tampa pranašesnės už kompiuterius žaidimų atžvilgiu, nors iš tikrųjų ne tampa, o jau tapę pranašesnės. :)

Pažiūrėjus į GTA4 , galima laisvai pasakyti jog jis optimizuotas nėra, nes kai kurie tikrai galingi kompiuteriai tiesiog nepaveža GTA4, ir jį lagina, tikiuosi nebus taip su GTA5.

O pastebėjai koks skirtumas tarp konsolių ir PC naujuose žaidimuose? Pvz BF3, galbūt nėra visai naujas, bet ant konsolių ~30 FPS max. O vat PC jau daugiau tempia. Konsolė niekada, kartojų NIEKADA nepasivys PC.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

(redaguota)

Va jums ir pasakyta kodėl PC geriau už konsoles, taigi apsišikit stačiai

Jeigu XBOX kainuoja apie 800-900 litų tai tu nori pasakyt už kokį 1000 litų tu nusipirksi tokį kompiuterį kuris paveš šiuolaikinius žaidimus su 40-50 fps ? Nebejuokink.

Mano kompiuteris kainavo ~600 svarų, pirktas praeitais metais, bet dauguma žaidimų žaidžiu ant medium ar kai kurios netgi ant low, o su konsole žinai, kad net nustatymų grafikų nėra, gudruoli?

Nes nesusižino visos info ir perka... Aš pats irgi xbox'a turiu, bet pirkau tik dėl to, kad radau labai pigiai ir tuo metu dar neturėjau PC.

Kokią info tu turi sužinot perkant konsolę?

Redaguota , nario .weeD`

❤️

 

(redaguota)

Nes nesusižino visos info ir perka... Aš pats irgi xbox'a turiu, bet pirkau tik dėl to, kad radau labai pigiai ir tuo metu dar neturėjau PC.

Ne del to, kiekvienas save gerbiantis gameris (negailintis pinigu) bus nusipirkes bent viena konsole. 1. zaidimai ant ju greiciau isleidziami ir nereikia kvarsinti galvos ir verkti kad kada isleis ta sumauta zaidima, kaip buvo cia su tokiu zaidimu: Trail Evoliution.

2. nera cyteriu, ir galvos neskauda.

3. jie nera toki brangi kaip kompiuteriai, pwz jei nori is detaliu susimesti tikrai gera pc, tai reikia isleisti ~1700-2000lt ziurint kokias detales ir is kur pirksi.

Redaguota , nario Solo

Ne del to, kiekvienas save gerbiantis gameris (negailintis pinigu) bus nusipirkes bent viena konsole. 1. zaidimai ant ju greiciau isleidziami ir nereikia kvarsinti galvos ir verkti kad kada isleis ta sumauta zaidima, kaip buvo cia su tokiu zaidimus: Trail Evoliution.

2. nera cyteriu, ir galvos neskauda.

3. jie nera toki brangi kaip kompiuteriai, pwz jei nori is detaliu susimesti tikrai gera pc, tai reikia isleisti ~1700-2000lt ziurint kokias detales ir is kur pirksi.

Ant konsolių čyterių irgi yra. PC žaidimai pigesni + jeigu nori gali atsisiųsti. Žymiai daugiau funkcijų gali atlikti su PC. Pvz, gi mokslams reikės paruošti referatą, su konsole juk neparuoši. Todėl PC ir vertėtų pirkti, nes su juo tu gali žaisti žaidimus, dirbti, žiūrėti filmus ir pnš... Kompiuteriu atliksi visus veiksmus žymiai greičiau negu su konsole... Taigi...

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Ant konsolių čyterių irgi yra. PC žaidimai pigesni + jeigu nori gali atsisiųsti. Žymiai daugiau funkcijų gali atlikti su PC. Pvz, gi mokslams reikės paruošti referatą, su konsole juk neparuoši. Todėl PC ir vertėtų pirkti, nes su juo tu gali žaisti žaidimus, dirbti, žiūrėti filmus ir pnš... Kompiuteriu atliksi visus veiksmus žymiai greičiau negu su konsole... Taigi...

Žmonės kurie turi konsoles turi ir PC, esu tuom 100% įsitikinęs, ir esu įsitikinęs, kad beveik visi, kas turi konsoles turi ir PC.

❤️

 

Žmonės kurie turi konsoles turi ir PC, esu tuom 100% įsitikinęs, ir esu įsitikinęs, kad beveik visi, kas turi konsoles turi ir PC.

O tau nebūtų patogiau atsisėsti prie PC ir viską padaryti? o tai dabar reikia sakykim padaryti referatą, padarei nori pažaisti tai eini prie teliko... O jeigu dar su draugu per skype pašnekėti norisi?

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

O tau nebūtų patogiau atsisėsti prie PC ir viską padaryti? o tai dabar reikia sakykim padaryti referatą, padarei nori pažaisti tai eini prie teliko... O jeigu dar su draugu per skype pašnekėti norisi?

Žinoma, asmeniškai daugiau laiko praleidžiu žaisdamas su PC negu su XBOX nes bežaidžiant gali ir su draugais per skype kalbėti ir taip toliau, bet kai tas PC atsibosta, ir šiaip kai nori atsigulęs pažaist ar dar ką įsijungi konsolę ir žaidi sau prieš teliką.

❤️

 

O tau nebūtų patogiau atsisėsti prie PC ir viską padaryti? o tai dabar reikia sakykim padaryti referatą, padarei nori pažaisti tai eini prie teliko... O jeigu dar su draugu per skype pašnekėti norisi?

Jau metus as su konsolem zaidziu, ir dar ne vieno cyterio sjp nebuvau mates, tai gal cia jau tu apsirikai, pwz ant xbox tj iskart ban mestu.

o y pc reikia traukti daugiau lt kad galetai megautis zaidimais ant normalaus fps. Tai kad cia neknisk proto kad konsoles yra sudas. Ir konsoles yra sukurtos zaidimams. TIK zaidimams. Kompiuteris yra sukurtas kad galetum padaryt visus darbus su juo, zaisti, rasyti, klausyti, ziureti, kurti ir bla bla bla, o konsoles zaidimams.

Jau metus as su konsolem zaidziu, ir dar ne vieno cyterio sjp nebuvau mates, tai gal cia jau tu apsirikai, pwz ant xbox tj iskart ban mestu.

o y pc reikia traukti daugiau lt kad galetai megautis zaidimais ant normalaus fps. Tai kad cia neknisk proto kad konsoles yra sudas. Ir konsoles yra sukurtos zaidimams. TIK zaidimams. Kompiuteris yra sukurtas kad galetum padaryt visus darbus su juo, zaisti, rasyti, klausyti, ziureti, kurti ir bla bla bla, o konsoles zaidimams.

Tai jeigu konsolės sukurtos žaidimams (taip tai tiesa :DD), kažkodėl jos turi mažiau FPS negu dauguma kompiuterių, taip pat ir prastesnes grafikas :o

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Tai jeigu konsolės sukurtos žaidimams (taip tai tiesa :DD), kažkodėl jos turi mažiau FPS negu dauguma kompiuterių, taip pat ir prastesnes grafikas :o

Gerai kompiuteriu manijake. Paskaiciuok kiek y konsoles lt reik ymest, o kiek y pc. Norint pasidaryti gera pc reikia gera pc pirktis ir detales. O zaidimo konsole nusiperki, dar koki zaida kartu, ir losi

Gerai kompiuteriu manijake. Paskaiciuok kiek y konsoles lt reik ymest, o kiek y pc. Norint pasidaryti gera pc reikia gera pc pirktis ir detales. O zaidimo konsole nusiperki, dar koki zaida kartu, ir losi

Na tai taip, jeigu nori, kad tavo PC naujausius žaidimus vežtų ant max, 100 FPS, tai tikrai daug kainuos. Bet pagalvokim, kad žaidimai kompiuteriui kainuoja ~50LT, xbox ar PS3 be 100 LT neapseisi.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Iš tikrųjų gerai pamąsčius tai jeigu nori turėti ne vieną ir ne du žaidimus ant XBOX naujesnius ir tokius geresnius, bei žaisti ONLINE, tai sudėjus tų žaidimų kainą gautųsi panašiai kaip naujas kompiuteris, nes tarkim turint 15 naujų žaidimų ir skaičiuojant tarkim 1 žaidimas 100 litų tai 15-ai žaidimų po 100 gaunasi 1500lt, bet aišku ne visi žaidimai kainuoja 100 litų, o daugiau, pavyzdžiui FIFA 13 SOFTEX.LT puslapyje (nereklamuoju) kainuoja 190.00LT , paėmus kitokį žaidimą, pavyzdžiui FORZA HORIZON, tam pačiam puslapy jis kainuoja 160.00LT , tai va norint turėti FIFA 13 ir FORZA HORIZON jau pasidėk 400LT drąsiai.

Aišku, konsolės brangiau išeina, bet bent jau skųstis nereikia dėl įvairių striginėjimų ar panašiai, aš tarkim turiu XBOX ir turiu ne vieną žaidimą, bet gyvenu Anglijoje, ir čia žaidimai pigiau išeina.

❤️

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...