Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu bet Dell galingiausias Laptops(Inspiron 17r) nedaro su SLI vaizdūškėm. O Alienware gražus yra ir ekranas 18.4 colio.

Ne grožis svarbiausia. Ir AlienWare kompiuteriai priklauso Dell kompanijai. Dell gamina prastesnius, bet kokybiškus, o AlienWare galingus, bet kiek žmonių atsiliepimų girdėjęs, tai yra daug, labai daug problemų.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Bet čia komentuojantys kurie žiūrės ar paveš, arba šiaip džiaugiasi, kad paveš, atrodo taip durnai... Nors faktas yra tas, kad RockStar nepaskelbė išleidimo datos PC platformai, jie visi kaip durniai tiki, kad čia tikri reikalavimai...

  • Teigiamai 1

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Tikiuos mano naujas PC paveš :DD :

- 16 GB ram

- Intel Core i7 3630QM (3.4 GHZ x 4)

- Nvidia GT 680m SLI (~8 GB)

- 128 SSD + 1 TB HDD

Dar atsižvelgiant, kad čia Laptopas :)

Žinai ką ? NIEKAM NEĮDOMU TA TAVO SUP*STO KOMPIUTERIO INFORMACIJA, toki jūs naivūs tai negaliu, R* dar net nepranešę ar bus išleistas GTA5 ant PC o jau reikalavimus deda kažkokius, o jūs tai juokingiausi, parašo, kad paveš nors iš savo kompo informacijos gali laisvai pamatyti, kad paveš tai dar pasigirt nori, mat "koks mano PC geras, pažiūrėkit", NO ONE FU*KING CARES.

Beje, už AlienWare nemokėčiau tų 3000 litų ar ten 4000 litų žinodamas, kad gali žymiai geresnį kompą nusipirkt pigiau nežiūrint į pavadinimą, ne pavadinime esmė, o su tokiais specais kaip tavo kompo (su dar geresniais) galima nusipirkt už gerus 3000 paprastą kompą jeigu dasipirkinėjant dalimis, ir žymiai pigiau išeis ir nereikės žiūrėt ar ten AlienWare ar ten AlienPoop , turėsi gerą paprastą kompą ir viskas.

  • Teigiamai 1

❤️

 

Žinai ką ? NIEKAM NEĮDOMU TA TAVO SUP*STO KOMPIUTERIO INFORMACIJA, toki jūs naivūs tai negaliu, R* dar net nepranešę ar bus išleistas GTA5 ant PC o jau reikalavimus deda kažkokius, o jūs tai juokingiausi, parašo, kad paveš nors iš savo kompo informacijos gali laisvai pamatyti, kad paveš tai dar pasigirt nori, mat "koks mano PC geras, pažiūrėkit", NO ONE FU*KING CARES.

Beje, už AlienWare nemokėčiau tų 3000 litų ar ten 4000 litų žinodamas, kad gali žymiai geresnį kompą nusipirkt pigiau nežiūrint į pavadinimą, ne pavadinime esmė, o su tokiais specais kaip tavo kompo (su dar geresniais) galima nusipirkt už gerus 3000 paprastą kompą jeigu dasipirkinėjant dalimis, ir žymiai pigiau išeis ir nereikės žiūrėt ar ten AlienWare ar ten AlienPoop , turėsi gerą paprastą kompą ir viskas.

Fuck YEAH dude.

e34dec5f535efe50de332bb530d5570b401.jpg

Minimum Grand Theft Auto V requirements:

  • Processor: Intel Core 2 Duo 2.6 Ghz or equivalent
  • Memory/RAM: 2 GB Ram
  • Video Card: 512MB NVIDIA 7900 or 512MB ATI X1900
  • Hard Disk Space: 30 – 40 GB
  • Operating System: Windows XP SP3 or Windows Vista SP1 or Windows 7 SP1

Recommended system requirements:

  • CPU: Intel Core 2 Quad 3.66GHz or equivalent AMD
  • RAM: 4 GB
  • Video Card (GPU): NVIDIA GTX 480 or similar ATI
  • Hard Disk Space: 40 GB free HDD
  • Operating System: Vista SP 2 or Window 7 – 8 SP 1

I min netelpa: Procas, RAM, Vaizduske, Hardas :( O mano brolio kompas i min laisvai isves :cry:

Nemanau kad rockstar zada isleisti kazka kosminio... (taciau nesakau kad negaletu) manau varikliukas bus sukurtas toks kuris prisiderins prie daugumos kompiuteriu ir netrugdys megautis gera grafika atsizvelgiant i kompiuteri. Tai nera kazkoks pasenes Grand theft auto 4 varikliukas kuris buvo naudojamas pries 5 metus... Technologijos sparciai kinta ir dazniausiai suteikia zaidimams stabilumo, o su tokiu biudzetu kaip grand theft auto susizvejoti high-tech nera labai sunku taip pat kaip ir sukurti naujos kartos modernu varikliuka.

Ko gero grafika nebus tokia kaip crysis serijos zaidimu, taciau labai panasi, .

 

 

e34dec5f535efe50de332bb530d5570b401.jpg

Minimum Grand Theft Auto V requirements:

  • Processor: Intel Core 2 Duo 2.6 Ghz or equivalent
  • Memory/RAM: 2 GB Ram
  • Video Card: 512MB NVIDIA 7900 or 512MB ATI X1900
  • Hard Disk Space: 30 – 40 GB
  • Operating System: Windows XP SP3 or Windows Vista SP1 or Windows 7 SP1

Recommended system requirements:

  • CPU: Intel Core 2 Quad 3.66GHz or equivalent AMD
  • RAM: 4 GB
  • Video Card (GPU): NVIDIA GTX 480 or similar ATI
  • Hard Disk Space: 40 GB free HDD
  • Operating System: Vista SP 2 or Window 7 – 8 SP 1

Sunkiai paves..

Didžiausi forumo lopai: 1. TRIX

 

Daugelis žmonių sako : "Klausyk savo širdies", bet huj suprasi ką tas "Bum Bum Bum Bum Bum" reiškia?

5c8f3b4451aad0239e953b235b92521f938.gif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...