Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nepamirškit, kad čia dar tik spėjami reikalavimai, o ne oficialūs. :)

Yeah. Nete rase kad pasirasytu na kad tiesiog ant pc isleistu gta v pirmiau. Bet paziurekime y tamsiaja pc puse ir minusus.

-1 greit nulauzia skidrow.

-2 tons of bug is pradziu kai nulauzia.

-3 Rockstar Games pinigu negauna jeigu nulauzia. 70% zaideju geriau parsisius negu pirks.

-4 atsiranda daug cyteriu.

Yeah. Nete rase kad pasirasytu na kad tiesiog ant pc isleistu gta v pirmiau. Bet paziurekime y tamsiaja pc puse ir minusus.

-1 greit nulauzia skidrow.

-2 tons of bug is pradziu kai nulauzia.

-3 Rockstar Games pinigu negauna jeigu nulauzia. 70% zaideju geriau parsisius negu pirks.

-4 atsiranda daug cyteriu.

Niekada ant PC negausit pirmi, vien dėl didesnio perkamumo konsolėms. Statistika tokia ir tik didelis kiekis žmonių gali ją pakeisti, tačiau niekas nepradės laidyti pinigų žaidimams, tik dėl to, kad juos pirma ant PC išleistų. O jeigu tu apie peticiją, kurią pasirašinėja, tai ten ne dėl to, jog pirmiau nei konsolėms, o dėl to, jog apskritai ant PC išleistų.

Niekada ant PC negausit pirmi, vien dėl didesnio perkamumo konsolėms. Statistika tokia ir tik didelis kiekis žmonių gali ją pakeisti, tačiau niekas nepradės laidyti pinigų žaidimams, tik dėl to, kad juos pirma ant PC išleistų. O jeigu tu apie peticiją, kurią pasirašinėja, tai ten ne dėl to, jog pirmiau nei konsolėms, o dėl to, jog apskritai ant PC išleistų.

Buvo paskelbta kazkur kad bus ant pc tik keliais menesiais veliau. Kazkodel as nesistebiu.

Yeah. Nete rase kad pasirasytu na kad tiesiog ant pc isleistu gta v pirmiau. Bet paziurekime y tamsiaja pc puse ir minusus.

-1 greit nulauzia skidrow.

-2 tons of bug is pradziu kai nulauzia.

-3 Rockstar Games pinigu negauna jeigu nulauzia. 70% zaideju geriau parsisius negu pirks.

-4 atsiranda daug cyteriu.

Vien dėl to nereikia leisti ant pc platformos šio žaidimo.

Nes manau šis puikus žaidimas nusipelno bus tik ant konsoliu būt :)

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Ant PC tikrai išleis. Aš jį tikrai pirksiu ant PC. Cheaterių būna ir ant xbox, bet PS3, taip pat ir bugų.

As irgi manau kad ant pc bus. Bet palikim tai ateiciai. Visi progrnazavo kad kova pasirodys zaidima bet fuck them, buvo nukeldinta. Anyway i don't care, jei reiks as galiu nusipirkt ta zaidima ant ps3 arba xbox 360. Abu turiu.

As irgi manau kad ant pc bus. Bet palikim tai ateiciai. Visi progrnazavo kad kova pasirodys zaidima bet fuck them, buvo nukeldinta. Anyway i don't care, jei reiks as galiu nusipirkt ta zaidima ant ps3 arba xbox 360. Abu turiu.

Aš turiu xboxą, bet gaila banintas tai man verkiant reikia, kad pasirodytų ant PC :D. Bet taip ir bus :D

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...