Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4809 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pranesu kurie gyvenantys ANGLIJOJ jau turi teise ismeginti DEMO versija jau prekybos centruose Tesco Extra , Sainsburys ira kaina nelabai didele tik 40£

Hmm, beje iš kur tu ištraukei tokią "naujieną" ? Nes internete skaičiausi niekur nerandu tokio dalyko, ir dabar tik iš tikrųjų prisiminiau, kad R* nekuria žaidimų DEMO versijų + DEMO versija £40 toli gražu kainuoti negali. ;)

  • Teigiamai 1

❤️

 

Hmm, beje iš kur tu ištraukei tokią "naujieną" ? Nes internete skaičiausi niekur nerandu tokio dalyko, ir dabar tik iš tikrųjų prisiminiau, kad R* nekuria žaidimų DEMO versijų + DEMO versija £40 toli gražu kainuoti negali. ;)

£40 netoli jau ir pilno žaidimo kaina būtų :D

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Gal nežinai AlienWare laptopų??? Dar M raidelė prie GPU rodo, kad laptop ir QM prie CPU rodo, kad laptop... Ir tai, ne pats galingiausias AlienWare.

7000-9000lt idiotizmas.

Va kur as gyvenu galima pc susirinkti vos uz 2000lt su intel i7, ir Radeon 5770 vaizdo plokste bei dar kitokiais dalykais.

Na bet jeigu negaila pinigu jums, ka padarysi xD

Gal nežinai AlienWare laptopų??? Dar M raidelė prie GPU rodo, kad laptop ir QM prie CPU rodo, kad laptop... Ir tai, ne pats galingiausias AlienWare.

Gaidys tie AlienWare. Į stacionarų investavus 3000 galima susirinkti Geresnį negu tavo tas AlienWare...

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Kiekvienam reikia kitko... Kadangi aš daug keliauju, pinigų negaila, tai ir kompiuteris tox. Viskam užtenka. O pati firma, tai žinau, pasiema vien už ženkliuką kelis K litų, bet kad kitos firmos daug lievau pagamina.

Tai, kad tas AlienWare priklauso kompanijai Dell. Tai pa juos kokybė tokia pati. Tik tie AlienWare nežmoniškas kainas deda. Paskaičiavus kas pas juos viduje, tai ten kaina gal kokia 4000LT butų.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4809 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...