Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sveiki lietuvos Youtube'eriai ir ne tik, siūlysiu jums nauja budą užsidirbti.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4083 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, aš esu Mindaugas Trakimas pagrindinis žmonių rinkėjas iš Any.TV jūs apie mus turbūt dar negirdėjote,

tagi leiskite man paaiškinti apie ką aš!

Taigi, mes esame tinklas kuris daro visus nuobodžius dalykelius už jus pvz: susitarimai su žaidimų kompanijomis

mokėti jums pinigus iš link'o kuris atrodys taip, httr://play.any.tv/SSSS Jis susijungs su žaidimu pvz: kaip

League of Legends, ir kiekvieną kartą vienam iš jūsų draugų ar subscriberių arba Twitch.tv žiūrovų pažiurėjus jūsų video

Galite jiems pasiūlyti žaisti tą žaidima pvz. šitaip: "Jeigu norite žaisti šį žaidimą ir jūs, galit užsiregistruoti šio link'u *Jūsų link*"

Jeigu netikite, kad žmonės uždirba, mes turime faktų ir E-mail adresų galėdami parodyti, kad tai ne apgaulė.

P2P (Angl. Peer-to-peer) yra tinklo modelis, kuriame keitimasis resursais vyksta tiesiogiai tarp vartotojų. siūlo jums vidutiniškai $11 CPM(Clicks per month), pasisekęs musų partneris yra "Bradas13" jis uždirbo $120 tik iš 2 savo video kuriuos jis patalpino savo youtube kanale, patys video jam uždirbo apie $4 iš YouTube reklamos pajamų, o kitus $118 uždirbo iš mūsų.

Taigi jeigu susidomėjote parašykite man šiais E-mail adresais ir mes paaiškinsime jums kaip naudotis

Dashboard.tm Ir dar kas labai gerai yra, siūlome 24/7 pagalba(aš vienintelis lietuvis, tai gali tekti šnekėtis angliškai), galite uždirbti ne tik iš youtube, šious link'us leidžiame platinti bet kur. Žaidimų sąrašas yra pildomas vos ne kiek vieną dieną. Ir čia nėra kažkokia reklama, jūsų draugai, ar subscriberiai paspaudę and šio linko, negaus jokios reklamos jie tiesiog bus nukreipti į žaidimo tiekejo puslapį kur mes prižiūrime ar žmonės registruojasi

jeigu žmogus užsiregistravo jūs gaunate (nuo kiekvieno individualaus žmogaus) $1!

Dėkoju, kad perskaitėte! (Info apačioje)

Registruokites šiuo adresu

(Kad aš galėčiau matyti, ar žmonės ateina nuo to kad aš bandau surinkti žmonių):

http://www.dashboard.tm/signup/1302

Pagr. Žmonių atrinkėjas:

Mindaugas Trakimas

E-Mail: [email protected]

Skype: mindaugas.nezinia

[email protected]

P.S Mažytė paslaptėlė, jeigu žmogus užsiregistruoja,bet nežaidžia jūs vistiek gaunate ta dolerį :)

P.P.S Jeigu rašysite į [email protected] atsakymą gausite angliškai...

P.P.P.S Trumpas video angliškai apie tai ką aš jums parašiau:

Redaguota , nario Deadzero
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Reiktų pabandyt.

Galiu tiesiai šviesiai pasakyt, jeigu reikia nedideliu papildomu pajamų, ir netyngit, tikrai uždirbsit :)

Yra amerikietis vienas per 3 savaitęs pasidarė 1000$ :)

Nedidelis prašymas, jeigu nesunku pasidalinkit kur galite šio forumo posto linku, kuo daugiau žmonių tuo geriau, nes tada didės žaidimų link'ų sąrašas, ir galima bus užsidirbti netgi daugiau :)

Redaguota , nario Deadzero
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4083 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...