Peršokti į turinį

GALAXY S IV nuotraukos!


prefis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3986 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 5 savaičių...

Panašus į S3

Didesnė ir galingesnė S3 versija. Jau mačiau pristatymus ir t.t. Greitai pasirodys šis dalykėlis. Aišku kaina bus aukšta, bet kirs S3 kaina :). Todėl tie kas neįpirko ir norėjo gauti S3 galės jį nusipirkti. Manau S3 dar pilnai užteks naudojimui, nes ir S3 yra galingas telefonas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dauguma net nelaikę rankose to Galaxy S III ir jau peikia jog per didelis, netelpa į delna, plyta, nepatogus... S3 yra gan patogus ir galingas telefonas, tik pereinant nuo mažo reiks įprasti. Mano L9 irgi atrodė "milžinas" su 4.7 colių ekranu, bet dabar atrodo normaliai ir įpratau su viena ranka viska daryt. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dauguma net nelaikę rankose to Galaxy S III ir jau peikia jog per didelis, netelpa į delna, plyta, nepatogus... S3 yra gan patogus ir galingas telefonas, tik pereinant nuo mažo reiks įprasti. Mano L9 irgi atrodė "milžinas" su 4.7 colių ekranu, bet dabar atrodo normaliai ir įpratau su viena ranka viska daryt. :)

Nesuprantu žmonių kurie sako jog S III per didelis. Turiu note 2 kai pripratau pradėjo atrodyti labai mažas :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomonė, NAHUJA TOKS TELEFONAS?:DD Jei už štuka litu galima nupirkti normalu, patogu, telefona, Ir tikrai neblogiau už tos Iphone juhone ir galaxy III ir t.t

Na priklauso kam tu jį naudoji, jeigu išmesti pinigams ant kiekvieno šūdniekio - imi iPhone, jeigu žaidi daug fotkini, naršai internete, imi S3, na o jeigu tik skambini sms rašai, tai ir už 100 LT Nokijos užteks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatiko man tas SIV ,apskritai tie "samsung" nieko geriau nesukuria tik akranus didina ,kad ir ten tas labai stiprus procesorius "kuris nėra toks stiprus kaip rašo.Tuoi krč galėsi su keptuve kalbėt.....Iphone 5 manau geresnis pakankamo dydžio akranas , ir kokybė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatiko man tas SIV ,apskritai tie "samsung" nieko geriau nesukuria tik akranus didina ,kad ir ten tas labai stiprus procesorius "kuris nėra toks stiprus kaip rašo.Tuoi krč galėsi su keptuve kalbėt.....Iphone 5 manau geresnis pakankamo dydžio akranas , ir kokybė.

Jo, jo geresnis tas iPhone 5. Sumoki dachują. Ir pist tas pats kaip ir iPhone 4 :o

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatiko man tas SIV ,apskritai tie "samsung" nieko geriau nesukuria tik akranus didina ,kad ir ten tas labai stiprus procesorius "kuris nėra toks stiprus kaip rašo.Tuoi krč galėsi su keptuve kalbėt.....Iphone 5 manau geresnis pakankamo dydžio akranas , ir kokybė.

iPhone 5 prieš Samsung Galaxy S4 atrodo kaip akmens amžiaus telefonas. Ir Galaxy S4 yra vienas galingiausių telefonų rinkoje.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo, jo geresnis tas iPhone 5. Sumoki dachują. Ir pist tas pats kaip ir iPhone 4 :o

Nebesvaik bočiau. Aš pats turiu iPhone 5, tėvas turi iPhone 4 - daugybę skirtumų: raiška, greitis, patogumas.

iPhone 5 prieš Samsung Galaxy S4 atrodo kaip akmens amžiaus telefonas. Ir Galaxy S4 yra vienas galingiausių telefonų rinkoje.

*Myliu SuperGames.lt*, proto bokštas, lygink iPhone 5 su Samsung Galaxy S3, o ne su S4...

S4 visai nesenai išėjo todėl padarė galingesnį už iPhone 5.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebesvaik bočiau. Aš pats turiu iPhone 5, tėvas turi iPhone 4 - daugybę skirtumų: raiška, greitis, patogumas.

*Myliu SuperGames.lt*, proto bokštas, lygink iPhone 5 su Samsung Galaxy S3, o ne su S4...

S4 visai nesenai išėjo todėl padarė galingesnį už iPhone 5.

Sakyk nesakęs, bet jeigu iPhone be jailbreak - tai jau šūdas. Juose mažiau galimybių negu androiduose, todėl S3 ir tampa pranašesnis + dar jo galingumas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nebesvaik bočiau. Aš pats turiu iPhone 5, tėvas turi iPhone 4 - daugybę skirtumų: raiška, greitis, patogumas.

*Myliu SuperGames.lt*, proto bokštas, lygink iPhone 5 su Samsung Galaxy S3, o ne su S4...

S4 visai nesenai išėjo todėl padarė galingesnį už iPhone 5.

Kodėl negaliu lyginti iPhone 5 su Galaxy S4, jei jų kainos labai panašios? Aišku S3 kainuoja beveik tūkstančiu pigiau ir yra jau daug geresnis už "obuolį".

http://www.technolog...laxy-S4?l=2&p=1

Baigiasi tie geri laikai obuoliukui.

Redaguota , nario PrefixS
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apple visada bus 5 žingsniais priekyje, tiek apie kokybę, tiek apie dizainą, tiek apie parametrus. :)

Samsunge prifarširuota visokių nesamonių, kurių tiesiog nereikia telefone.

iPhone viskas aišku ir tvarkinga,o samsunge pasiklyst tarp tu parametru gali.

Dabar turiu iPhone 5 su juo jokių problemu neturiu,o draugas turi Samsung G SIII ir jam kišenėje stiklas suskilo. :)

Visom rankom už apple produkciją.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apple visada bus 5 žingsniais priekyje, tiek apie kokybę, tiek apie dizainą, tiek apie parametrus. :)

Samsunge prifarširuota visokių nesamonių, kurių tiesiog nereikia telefone.

iPhone viskas aišku ir tvarkinga,o samsunge pasiklyst tarp tu parametru gali.

Dabar turiu iPhone 5 su juo jokių problemu neturiu,o draugas turi Samsung G SIII ir jam kišenėje stiklas suskilo. :)

Visom rankom už apple produkciją.

Taip, taip. Ne vaikams tas S3, jeigu jau elemntariausiose funkcijose pasiklysti. Naudojausi ir visi kas naudoja iš pažįstamų nesiskundžia šiuo daiktu :). Kišenėje nereikia laikyti kitų daiktų su telefonu, o ypač džinsų kišenėje. Tas pats ir su tavo IPhone 5 bus, jeigu su kokiais raktais laikysi kišenėje ir prispausi labiau. Mano pažįstama kuri turi iPhone 5 pasigailėjo jį nusipirkus, nes dar vienas bendras draugas jai parodė S3, jo kainą ir funkcijas.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3986 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...