Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GALAXY S IV nuotraukos!


prefis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3972 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sakau pasiskaityk apie jailbreak ir cydia,pamatysi ,kad ios turi nemažiau galimybių nei už androida

Aš ne apie visokius "root" ir "jailbreak" aš sakau jog ta iOS yra nuobodi palyginus su Android. iOS tokia labai per daug rimta ir sena išvaizda, o Android tokia švelni, žaisminga, spalvota, tiesiog nekelia žiovulio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ne apie visokius "root" ir "jailbreak" aš sakau jog ta iOS yra nuobodi palyginus su Android. iOS tokia labai per daug rimta ir sena išvaizda, o Android tokia švelni, žaisminga, spalvota, tiesiog nekelia žiovulio.

Del skonio nesigincijama. Pvz man Android yra nulaizytas is iOS, ir prikimstas visokiu plugin'u ir pan. del to atrodo pigiai ir vaikiskai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvienas stilių supranta savai, man prie širdies klasikinis,harmoningas stilius.

T.y. man apple dizainai tobuli, o samsungai per daug spalvingi, vaikiškai atrodo. :)

Bet iOS turi vieną milžinišką minusą. Kiekvienoje app grįžimo mygtukas yra kitoje vietoje. Na bent jau senesniame taip buvo. Ir labai nepatogu - turi įsiminti kiekvienoje app kur jis yra, jeigu nori greitai naudotis telefonu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia turbūt žodžiai žmogaus kuris vis dar sėdi su Android 2.3

Is tikruju sedziu su iOS 6. Bet paskutini karta turejau plansete su Android 4.xx neprisimenu kokia ten tiksliai ir taipogi telefona irgi su 4.xx.

Bet iOS turi vieną milžinišką minusą. Kiekvienoje app grįžimo mygtukas yra kitoje vietoje. Na bent jau senesniame taip buvo. Ir labai nepatogu - turi įsiminti kiekvienoje app kur jis yra, jeigu nori greitai naudotis telefonu :)

Nezinau apie ka tu. Tas mygtukas visalaik kairei pusei. Gal kazka painiuoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3972 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...