Peršokti į turinį

Dėl ram atminties


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3981 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, aš norėčiau jūsų paklausti kokius ram man geriausi išsirinkti jei mano kompiuterio duomenys tokie: amd phenom II x4 3,2 ghz, 4 gb ram DDR3 (2x2 ram), nvidia geforce. Norėčiau nusipirkt dar du tuos ram "daikčiukus" (nežinau kaip jie ten vadinasi :D) kad butu 8 gb ram. Žiurėjau pas mane tik dvi jungtis ten kur ikišti ram yra, tai norėčiau pradžiai nusipirkti vieną tą ram "daikčiuka" ir kad būtu iškart įdėta 4 gb ram. Tai noriu, kad patartumėte kas geriau supranta šitoje srityje kokius geriausia ram imti. O dabar yra ideti 2 "daikciukai" po 2 gb Apacer's Desktop Memory DDR3-1333 2 gb. Taigi siūlikit. :taika:

Redaguota , nario monster_black
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skirtumo nėra manau, kainas žėk kaip pigiau išeina

Durnas? Tu wps dirbes su kompiuteriais? Imesk skirtingus ramus, ir gali butu tam tikru defektu. Pwz su laptopais, imestai skirtingus ram, tj juodas ekranas, jei personalinis, tai gali netgi suletinti kompiuterio darba, dvigubai arba trigubai.

Jei dedi ramus, tj jie turi buti vienodi visi.

O tavo vga paveztu tokius zaidimus kaip bf3, dirt 3, crysis 2 ir panasiai...

Ir procesorius pakankamas, geresnis nei mano :D Amd phenom II x2.

Redaguota , nario Solo
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir dar vienas klausimas. Ar mano kompiuterio galingumo užtektu patiems naujausiems žaidimams jei mano tikslus vaizdo plokstes pavadinimas: Nvidia GeForce GTS 450 1 GB? Ir dar jei padidinciau ram iki 6 gb?

Pas mane Phenom X6 ir vaizdo plokste kaip pas tave. Naujausius zaidimus pagrinde losiu su max grafika. Nu bet pas mane 4GB RAM.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Norėdamas įsidėti papildomai ramų, turi atsižvelgti į dažnį. Koks nurodytas ant motininės, tokie ir turi būti ramai. Tuo labiau, jau esančių ir tavo norimų ramų dažniai turi sutapti. Taip pat reikia ir į slotų kiekį pažiūrėti. Gali pirkti arba iškart 4GB ar du po 2GB. Priklausomai nuo slotų.

Sukūrė monster_black, 2013 Vas 21 20:49

Serlokai.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau pirmiausia tau reikėtų pasidomėti kiek ir kokius RAM dažnius palaiko tavo motininė plokšte / CPU / VGA. Tada gali nusipirkti "papigiai" 2x po 4GB samsung ram'us veikiančius 1600Mhz dažniu. Aišku 4GB RAM dabar pakanka visiems žaidimams. O 8GB RAM manau verta pirkti tik tada jei dirbi su vaizdo medžiaga ar šiaip naudoji programas kurioms to reikia.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau pirmiausia tau reikėtų pasidomėti kiek ir kokius RAM dažnius palaiko tavo motininė plokšte / CPU / VGA. Tada gali nusipirkti "papigiai" 2x po 4GB samsung ram'us veikiančius 1600Mhz dažniu. Aišku 4GB RAM dabar pakanka visiems žaidimams. O 8GB RAM manau verta pirkti tik tada jei dirbi su vaizdo medžiaga ar šiaip naudoji programas kurioms to reikia.

Pasižiūri, kokį ramų dažnį palaiko motininė, bet vis tiek perki būtent 1600MHz? Tai kam žiūrėt?
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Reikia ziureti kiek daugiausiai kompas gali isvesti ram mano krikstatevis turi normalu kompa ten su 1gb vaizdo plokste 8gb ramu ir t.t visokius naujausios versijos most wandet jabasina ten prototype 2 ir t.t.

Pričiom čia tas tavo krikštatėvis b-let ? :DDD

Redaguota , nario 3dG
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu *Myliu SuperGames.lt* tesiok pasakiau bet reikia ir nomalaus procesoriaus kad galetu isideti 8GB ram nes buna kad procesorius neisveza ten pvz 4GB ram ir tada bus letesnis pc darbas kaip anksciau.

Gerai, pasigyret, pasipyzdavojot, o dabar baikite freepostinti, arba jeigu savo santykius norite aiskintis rasykites asmenines zinutes.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3981 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...