Katsu

Vidmanto grafikos galerija.

Recommended Posts

nors lightingo taip nesugadinai kaip paskutiniam darbe.

b/w versijoj tekstas netinka visiška

visa kita nieko ypatingo

nesugadinau? HAHAHAHA, aš jo net nedėjau :DDDD aišku, tada teks likt prie Nova font :DD ačiūx :*

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Kad tu nifiga netobulėji.. Darbų stiliai nei blogėja, nei gerėja, jie visiškai tokie patys. Dar nemačiau, kad įdėtum kokią naują detalę ar panaudotum smulkių detalių. Darbai išblukę, lighting'as prastas, monotoniški darbai, trūksta spalvų, fono neišdirbi, dirbi tik ties stock'o viduriu ir viskas. Nu nesižiūri tavo darbai. Niu nepyk. :bebe:

Dalintis šį pranešimą

Kad tu nifiga netobulėji.. Darbų stiliai nei blogėja, nei gerėja, jie visiškai tokie patys. Dar nemačiau, kad įdėtum kokią naują detalę ar panaudotum smulkių detalių. Darbai išblukę, lighting'as prastas, monotoniški darbai, trūksta spalvų, fono neišdirbi, dirbi tik ties stock'o viduriu ir viskas. Nu nesižiūri tavo darbai. Niu nepyk. :bebe:

niu nepykstu, tavo nuomonė mano galerikėj visada laukiama. Gal bisky ir tobulėju, bet tik čiū čiūt. Stiliai ne tokie patys, dabar priėjau prie splatt :D , dėl smulkių detalių sutinku, darbai pagal mane nėra išblukę, naudoju aukštos kokybės stockus/renderius, dėl spalvų - bandysiu jas paįvairinti, patark kaip išdirbt foną. Dėkui už nuomonę.

Dalintis šį pranešimą

4C00nqQ.png

TZmOWIS.png

Juose skriasi teksto font, kad yra stroke ir bw, o be šitų trijų kriterijų jie identiški :)

Pirmam tekstas jau nebelimpa ir padaryk ant tų snarglių (kalbu apie splatter) Sharpen, bus kūl.

O antrajame manau būtų neblogas darbas ir be teksto ;)

Dalintis šį pranešimą

Hm.. Kaip foną tau išdirbt? Galbūt naudok Bubble C4D, įterpk kitokius stock'us arba dėk įvairias formas (kvadratus, trikampius ir kt.), o jiems pritaikyk spalvas, kurios tarpusavy derintųsi. Tarkim pažiūrėk Edwii darbus. Juose nėra tos pačios spalvos, tarpusavy dera, fonas nėra nei juodas, nei baltas, o visas išdirbtas. Įmesk kokių wireframe'ų, tekstūrų, pamaišyk spalvų. Nežinau, tai tik mano nuomonė pagal mano akį ir kaip aš viską įsivaizduoju.

Dalintis šį pranešimą

Hm.. Kaip foną tau išdirbt? Galbūt naudok Bubble C4D, įterpk kitokius stock'us arba dėk įvairias formas (kvadratus, trikampius ir kt.), o jiems pritaikyk spalvas, kurios tarpusavy derintųsi. Tarkim pažiūrėk Edwii darbus. Juose nėra tos pačios spalvos, tarpusavy dera, fonas nėra nei juodas, nei baltas, o visas išdirbtas. Įmesk kokių wireframe'ų, tekstūrų, pamaišyk spalvų. Nežinau, tai tik mano nuomonė pagal mano akį ir kaip aš viską įsivaizduoju.

Ok, ačiū ;* P.S. geras avataras :D

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele