Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

WINDOWS 10


DomasN

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3445 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts



 

Antradienį „Microsoft“ paskelbė apie naują operacinės sistemos versiją, „Windows 10”, rašo IT portalas „Mashable“.

 

Naujoji operacinė sistema veiks įvairiuose įrenginiuose, jos kūrėjai ją vadina „mūsų geriausia platforma verslui“. Į naujuosius „Windows“ grąžinamas „Windows 7“ tipo „Start“ meniu, prie kurio pridedamos „Windows 8“ suasmeninamos plytelės.

 

Naujienos nėra netikėtos: portalo teigimu, „Microsoft“ pakvietime į San Franciske vykusį renginį buvo užsiminta apie „tai, kas laukia „Windows“ ir verslo“. Naujos programinės įrangos vaizdai internete ėmė plisti dar savaitgalį, kodiniu pavadinimu „Threshold“.„Windows 8” buvo laikoma „Microsoft” nesėkme, „Windows 10” sėkmė kompanijai yra labai svarbi.


Plačiau: http://vz.lt/article/2014/9/30/naujieji-windows-windows-10#ixzz3EpDHXhCT

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Windows 9 yra ne nauji windowsai o tik windows 8 atnaujinimas jie mastymas toks Windows 8 nenusisekė daug kas nepatenkinti tai reik sukurt naujus windowsus ir nuomonės pasikeis ;) čia mano nuomonė

Mano nuomone Windows 8 yra paskutinis šš ir daug kas lieka prie Windows 7 o dėl ko kiti lieka prie Windows 8 nes pamato kad visur kur pardavinėjimi kompiuteriai nauji yra įdiegta Windows 8 bet taip yra todėl kad Windows tiesiog užsisakė kad diegtų windows 8 :D Čia irgi mano nuomonė :)

O Dėl windows 10 tai gal bus normalesni windows ;) bent tikiuosi aš

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu esi visiškai teisus. Microsoftas yra sudaręs sutartis su kompiuteriu gamintojais, kad jie diegtų būtent Windaus 8. O kartais įžulumas peržiangia išvis ribas, kai naujuose kompuose viskas padaryta taip, jog kitokių windausų apart 8 net neįrašysi, nes Windaus 7 nekuriami draiveriai... Žodžiu tai yra grynas pasipelnymas iš žmonių ir tai ko norį patys žmonės, niekam neįdomu.. anyway..., gal būt windows 10 ir ištaisys kažkiek Windows 8 tragediją, tačiau abejoju ar bus geriau nei Win7 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Windows 9 yra ne nauji windowsai o tik windows 8 atnaujinimas jie mastymas toks Windows 8 nenusisekė daug kas nepatenkinti tai reik sukurt naujus windowsus ir nuomonės pasikeis ;) čia mano nuomonė

Mano nuomone Windows 8 yra paskutinis šš ir daug kas lieka prie Windows 7 o dėl ko kiti lieka prie Windows 8 nes pamato kad visur kur pardavinėjimi kompiuteriai nauji yra įdiegta Windows 8 bet taip yra todėl kad Windows tiesiog užsisakė kad diegtų windows 8 :D Čia irgi mano nuomonė :)

O Dėl windows 10 tai gal bus normalesni windows ;) bent tikiuosi aš

Ir kuo Windows 8.1 paskutinis š...? Juk Windows 10 yra atnaujinta ir patobulinta Windows 8 su naujomis galimybėmis. Turbūt žmonėms vis dar sunku prisitaikyti prie didelių pokyčių ir keikia tai ko patys nesupranta.

Windows 10 skaičius kiek pasakojo per pristatymą kilo iš to jog viena "platforma" dirbs visuose įrenginiuose (nuo Xbox iki telefonų, serverių...), galėjo pavadinti "Windows One" kaip ir Xbox One, bet kažkada ankščiau jau buvo sukurta Windows 1.xx sistema, todėl tiesiog gale pridėjo "0" ar kažkas panašaus.

Laukiu kol bus galima atsisiūsti Preview versija. Turbūt reikės išmėginti, kas per čia gavosi jiems, bet iš pirmo žvilgsnio atrodo net geriau už Windows 8.1 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man įdomu kuom jums tie Windows 8 blogi, šito nesuprasiu, pvž pats naudoju Windows 8.1, tai esu patenkintas,viskas greita ir patogu.

Taip, iš pradžių aš maniau ,kad win 8 yra gaidys paskutinis, bet dabar naudoju ir labai greitai pripratau , čia kiti verkia dėl start mygtuko man jisai visai netrukdo kadangi yra search per kurį galima rasti viska dar greičiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, iš pradžių aš maniau ,kad win 8 yra gaidys paskutinis, bet dabar naudoju ir labai greitai pripratau , čia kiti verkia dėl start mygtuko man jisai visai netrukdo kadangi yra search per kurį galima rasti viska dar greičiau.

Tai joa, žmonės nemoka prisitaikyt prie naujoviu, o ant windows 10 tai nk įdomaus, tiesiog šiek tiek patobulinta Win 8 versija ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vakar įsirašiau tą "Preview" versiją... Na ką, vis gi neblogai, pagaliau visos tos Win 8 naujovės pritaikytos personaliniams kompiuteriams ir pagaliau, jomis naudotis yra tikrai pakankamai patogu. Nors po labai ilgo terliojimosi ir pripratau prie Win 8 Metro meniu, bet jo niekada taip ir nenaudojau, apart paieškos funkcijos, kuri buvo ne ką geresnė nei Win 6/7, tad tikrai neblogai pasijutau jo atsikratęs, vis gi, PC jis buvo VISIŠKAI nepritaikytas... Tai pat, labai patiko tai, jog pagaliau ir Microsoft pribrendo iki "multi-desktop" funkcijos, kurią jau senai turėjo kitos operacinės sistemos, man, kaip dirbančiam keliomis programomis vienu metu, tai tikrai pravers... Na žinoma, dar tai pat, visi tie papildomi dizaino pagražinimai visai nieko atrodo, nors jie ir nebuvo itin reikalingi, bet vis vien, gražiai žiūrisi. Kas nustebino iš dizaino pusės, tai, jog jis daug maš ir yra toks, kokį jį vaizdavo visokie "dailininkai", dar labai senai, nežinodami kaip visa tai atrodys iš tikrųjų. Kas kiek keistokai man pasirodė iš dizaino pusės, tai tik lango uždarymo mygtukas - visiškai pačiam krašte.

b924736e76.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3445 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...