Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Žaidimo kūrimas.


epsonis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3977 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kas čia dar svajoja apie žaidimo kūrimą panašų į GTA ar pnš :D Tam reikia kelių šimtų žmonių komandos ir labai didelio pinigų biudžeto tokiem darbam ir savaime aišku begalinės patirties. O jei norit mokintis ir pradėt po biški kažką tai siūlau Love2D kurt 2D žaidimukus su lua kalba, nėra labai sunku ir išmokt kažko gali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Atsakymų 42
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Atsimenu, prieš keliatą metų kūriau kašką tokio kaip ,, Stickmenų '' mūštynęs naudojau aš cryengine nežinau, jį siunčiausi iš google.. O žaidimas man nesigavo ( Tiksliau buvo kaškas tokio kaip ,, ToriBash '' ).. Patarimą galiu tik vieną - nemums lietuviams žaidimus kurti :).

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsimenu, prieš keliatą metų kūriau kašką tokio kaip ,, Stickmenų '' mūštynęs naudojau aš cryengine nežinau, jį siunčiausi iš google.. O žaidimas man nesigavo ( Tiksliau buvo kaškas tokio kaip ,, ToriBash '' ).. Patarimą galiu tik vieną - nemums lietuviams žaidimus kurti :).

Tu durnas? 5-6h sukurciau zaidima

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsimenu, prieš keliatą metų kūriau kašką tokio kaip ,, Stickmenų '' mūštynęs naudojau aš cryengine nežinau, jį siunčiausi iš google.. O žaidimas man nesigavo ( Tiksliau buvo kaškas tokio kaip ,, ToriBash '' ).. Patarimą galiu tik vieną - nemums lietuviams žaidimus kurti :).

Jei tu nemoki,tai nereiškia ,kad ir mes nemokam...

Tu durnas? 5-6h sukurciau zaidima

kurk...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Kompanijos kad Rockstar games ar tarkim Infinity ward kuria zaidimus programuodami, visu pirma, dirba sunkiai ir ilgai prie savo varikliuko, po to ji naudoja zaidimu kurimui. Tarkim FarCry susikure savo varikli cryengine bet padare ji open - prieinama visiem. Gali is linkomanijos ar torrent atsisiusti gamemaker crackinta ir gali pabandyt ten sukurti 3d zaidimus, daug turesi tutorialu skaityt, ir jeigu nemoki jokios kitos programavimo kalbos nerekomenduociau ant GM pradet kadangi tau bus tamsus miskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3977 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...