Peršokti į turinį

[Forumo nariams]Forumo atgaivinimas


Assasinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3965 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jokių pasikeitimų, nematau nei nebus, čia tik jūsų vaiazduotė tokia, nieko čia nevyksta tik pafloodinot, pafloodinot ir tipo visa darbą atlikot...

Gal pakaks visu šmeižti? Tau lengviau būdavo su senuoju forumo TVS, kai būdavo mažiau vaikų ir dar pats Dominus lankydavosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padaryti senąją +REP sistema, atkurti FLT sistemą, pridėti medalių sistemą. O šiaip tai labai gaila nevien supergames.lt miršta, o ir cshama, godlike ir kiti žaidimų forumai, o vis kuriasi nauji bereikšmiai forumai.

Jei toks kietas tai atkūrk ant IPB FLT sistemą,+rep sistemą...Jei ką +rep sistema ant IPB tik tokia ir yra,FLT sistemos išvis nėra,o medalių sistema yra,bet nekokia...Taigi perejimas iš PHPBB į IPB yra visiška nesamonė,nes IPB dar tiek nėra ištobulintas ir neturi tiek sistemų kiek PHPBB.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei toks kietas tai atkūrk ant IPB FLT sistemą,+rep sistemą...Jei ką +rep sistema ant IPB tik tokia ir yra,FLT sistemos išvis nėra,o medalių sistema yra,bet nekokia...Taigi perejimas iš PHPBB į IPB yra visiška nesamonė,nes IPB dar tiek nėra ištobulintas ir neturi tiek sistemų kiek PHPBB.

Jau taip nusišneki, kad net pats nesupranti. IPB yra pranašesnis 10x už phpBB. Žinau, kad Dominus nepasitiki (greičiausiai) kitais žmonėm, todėl prašys kokių ipboard.lt darbuotojų, kad padarytų tai.

Kaip ir daug kas sakė - reikia FLT sistemos, reikia medalių sistemos. Rep sistema, gerai kokia yra, galima tik dadėti, kad priežastį įrašyti prieš dedant rep. Reikia senųjų grupių (SuperGames fanas ir t.t.). Visai įdomu būtų, kad apačioje rodytų kas šiandien apsilankė

Redaguota , nario Ignas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriausias ir mažiausiai laiko užemantis forūmo atnaujinimas galėtų būti jo uždarymas, gal dar dominus sugebės paveiksliuka nupiešt ar kašką panašaus, o jai ne tai nors ir nekoks aš piešėjas, bet nupiešiu.

Kaip ir sakiau, gal jam laiko nebėra su tuo forumus knistis, tai tegul išvis uždaro, arba parduoda, nes dar gal tada forumas veiks kelis mėnesius.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš manyčiau, kad reiktų tiesiog išmesti tuos visus neaktyvius moderatorius, priimt naujus, kad jie čia viską tvarkytų, ir būtų tvarkos. Įdėt griežtas taisykles, kad jeigu kaikas blogai, iškart įspėjimas. Įdėt daugiau skilčių į forumą. Kaip kad garry's mod. aš pvz esu fanas didelis gmod, ir manau ne aš vienas šitas forume. Nebėr tokio... Kur prapuolė? Gi buvo. Kur man dabar rašyt? į sa-mp?.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia yra žaidimų forumas , ir kaip mačiau , kažkas nori pridėti skiltis laisvalaikis,sportas ir t.t. tai galite pamiršti , jau senai su Dominus sakėme , kad to tikrai nebus.

Ir kas čia yra ištraukęs, kad mažėja žmonių ? Juokaujate ? Mes mušame visus rekordus , kas dieną kaip ant mielių auga mūsų rodomumas google , kiekvieną dieną prisijungia vis daugiau lankytojų , jie vis aktyvesni !!! Forumas dabar yra pačioje aukščiausioje vietoje, kokioje tik yra buves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supergeimu naudojuos jau 1 metus ir padėtis vis blogėja. Prikuria pilną temų, rašo trinkit nieko. Ai kai parašai ant temos trinkit tai dar baną kaip aš gauni :) O kai atieni tema dar guli. Va mano išgyvenimas. Sukūriau daug temų ir norėdamas, kad os neterštu parašiau gal 10 žinučių gali ištrinti ? Nieko nu ir iki dabar guli senam acc..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supergeimu naudojuos jau 1 metus ir padėtis vis blogėja. Prikuria pilną temų, rašo trinkit nieko. Ai kai parašai ant temos trinkit tai dar baną kaip aš gauni :) O kai atieni tema dar guli. Va mano išgyvenimas. Sukūriau daug temų ir norėdamas, kad os neterštu parašiau gal 10 žinučių gali ištrinti ? Nieko nu ir iki dabar guli senam acc..

Ir kur tu parašei ištrint?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3965 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...