Peršokti į turinį

[Forumo nariams]Forumo atgaivinimas


Assasinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3965 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pasikalbėkit moderatoriai su Dominus, būtinai jeigu turit jo skype, facebook ar panašiai nes be jo mes daugiau moderatorių neturėsim ir forume bus netvarka. :\

Męs tą ir bandom padaryti, bet jis neatrašo..

Prizas signature? Tikriausiai niekur dar neteko matyti tokio gero prizo... :o

O ką tu galėtum pasiūlyti? Medalių,flt nėra - o aš nesiruošiu savo daiktų atidavinėti foruman kurį ne aš valdau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Męs tą ir bandom padaryti, bet jis neatrašo..

O ką tu galėtum pasiūlyti? Medalių,flt nėra - o aš nesiruošiu savo daiktų atidavinėti foruman kurį ne aš valdau..

Iš esmės jeigu pagr. Admin nekreipia dėmesio arba nesiteikia atrašyt tai nieko mes čia ir nebepadarysim :/

Forumas žlunga - tai faktas, o prikelt iš numirusių gali tik koks toksinas kuris jį paverstu zombiu :D

Na, o jei rimtai tai reikia daugiau moderatorių, kurie DIRBTU arba netyngėtu...

Šiaip reik daugiau tokių kaip Assasinas, o ne belekokių, ar pirmų pasitaikusiųjų..

Čia mano nuomonė.

aš iš esmės esu daug dirbusi forumuose, ir kur būdavau tai ten būdavo tvarka, bet į moderatorius nenoriu eiti. Ir taip nemanau ar priimtu.

Beto, kai nevisada prie pc galima, kiti pradėtu rėkt kodėl nedirbi..

Iš esmės forume daug "vaikų" kurie nieko nedaro, arba rašo grynas nesamones.

Arba spamina..žodž tvarkos reik, tvarkos

Redaguota , nario Nikitac
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Moderatoriai neturi galimybės priimti moderatorių ar priegos prie FTP. Dėl šių dalykų kreipkis į Dominus

Nu ta ir as turejau omeni nesakau kad tu blogas ar dar kaskas bet yra kaikuriu kurie nedirba. o Dominus manau tikrai nelabai ims kasko nebent nebent.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3965 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...