Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4862 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na tikrai galiu pasakyti, kad ir aš retai kada beužeinu čia, nors seniau ( daug maž metai atgal ) , šis forumas pas mane visada būdavo įjungtas, stengdavausi perteikti žaidimų ,technologijų naujienas, stengdavausi padėti, atrasdavau naujų pažinčių, nauji įgūdžiai ir visa kita, dabar to nebėra, nežinau kodėl pradėjau nebesilankyti čia, kažko pradeda trūkti, paspaudus Naują turinį galima įžvelgti tik vaikų sapaliones apie jų naujus SA:MP serverius, jų flood'ą ir visiškai nereikšmingus pranešimus, kuo toliau tuo labiau atrodo, kad šis forumas virsta SA:MP serverių reklama. Ačiū.

  • Teigiamai 1

Visokių yra, visokių reikia.

Na tikrai galiu pasakyti, kad ir aš retai kada beužeinu čia, nors seniau ( daug maž metai atgal ) , šis forumas pas mane visada būdavo įjungtas, stengdavausi perteikti žaidimų ,technologijų naujienas, stengdavausi padėti, atrasdavau naujų pažinčių, nauji įgūdžiai ir visa kita, dabar to nebėra, nežinau kodėl pradėjau nebesilankyti čia, kažko pradeda trūkti, paspaudus Naują turinį galima įžvelgti tik vaikų sapaliones apie jų naujus SA:MP serverius, jų flood'ą ir visiškai nereikšmingus pranešimus, kuo toliau tuo labiau atrodo, kad šis forumas virsta SA:MP serverių reklama. Ačiū.

Irgi labai sutinku.

Šventės baigtos..

Na tikrai galiu pasakyti, kad ir aš retai kada beužeinu čia, nors seniau ( daug maž metai atgal ) , šis forumas pas mane visada būdavo įjungtas, stengdavausi perteikti žaidimų ,technologijų naujienas, stengdavausi padėti, atrasdavau naujų pažinčių, nauji įgūdžiai ir visa kita, dabar to nebėra, nežinau kodėl pradėjau nebesilankyti čia, kažko pradeda trūkti, paspaudus Naują turinį galima įžvelgti tik vaikų sapaliones apie jų naujus SA:MP serverius, jų flood'ą ir visiškai nereikšmingus pranešimus, kuo toliau tuo labiau atrodo, kad šis forumas virsta SA:MP serverių reklama. Ačiū.

Logiška, nes SA:MP forume esančioje skiltyje „SA:MP serveriai“ temų skaičius daugiau nei triskart viršija visų kitų temų, esančių kituose forumuose, skaičių (vos ne mindfuckas gavosi).

fb52a6e360ceccc9755806289056de4a477.png

As cia usuku retkarciais bet tikrai pasakau ka nors gero ir tikrai padedu su beda kurie nepaiso musu pagalbos forume ir forumui gali varyt is cia ir nebegryst nes jie tik gadina forumus ir spamina bereikalo jai reiketu jiems pagalbos ar patys jos nori teikti tai gali pasilikt nes tikrai daug zmoniu maciau kur tik ateina cia reklamuoti , spaminti arba susikuria koki gta-support ir ateina gadint forumo kad ten eitu ...

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize" - Muhammad Ali

Nors esu čia naujokas, ir manau kad man čia kištis išvis nereiktų, bet savo žodį visvien norėčiau tart :)

Dar spėjau pajusti, kas yra tie FLT bei kiti "pribambasai", ir galiu pasakyti kad tada buvo tikrai geriau. Nors ankščiau nelabai buvau įsiliejas į šitą forumą, bet dabar matau, kad visų čia esančių nariu apie 80% yra iki 11 metų amžiaus, ateinantys čia pareklamuoti savo "legendinių" serverių ir užsiraunantys ant kiekvieno, žodžiu kabelio riterių. Nesakau kad čia visi tokie, iš ties yra tikrai normalių žmonių, kurie, matosi iš postų, yra geri ir mėgstantys bendrauti...

Dar vienas dalykas manau yra dėl reputacijos sistemos. Problema tame, kad minusus ir pliusus gali dėti kiekvienas užsiregistravęs naujokas. Taigi taip išeina, kad ta sistema labiau naudojama kaip santykių "aiškinimosi" sistema, o ne kaip padėka už pagalbą.

Manau dar šitam forumui yra kur tobulėti :)

What's my name? Let's see


sakir as + e


Now read it backwards. Magic? Yep, it's magic.

Nors esu čia naujokas, ir manau kad man čia kištis išvis nereiktų, bet savo žodį visvien norėčiau tart :)

Dar spėjau pajusti, kas yra tie FLT bei kiti "pribambasai", ir galiu pasakyti kad tada buvo tikrai geriau. Nors ankščiau nelabai buvau įsiliejas į šitą forumą, bet dabar matau, kad visų čia esančių nariu apie 80% yra iki 11 metų amžiaus, ateinantys čia pareklamuoti savo "legendinių" serverių ir užsiraunantys ant kiekvieno, žodžiu kabelio riterių. Nesakau kad čia visi tokie, iš ties yra tikrai normalių žmonių, kurie, matosi iš postų, yra geri ir mėgstantys bendrauti...

Dar vienas dalykas manau yra dėl reputacijos sistemos. Problema tame, kad minusus ir pliusus gali dėti kiekvienas užsiregistravęs naujokas. Taigi taip išeina, kad ta sistema labiau naudojama kaip santykių "aiškinimosi" sistema, o ne kaip padėka už pagalbą.

Manau dar šitam forumui yra kur tobulėti :)

Aš šiaip draugiškas ir geras, bet kaip kasdien ateina ~50 jobanų vaikų, VIENOLIKMEČIŲ ir panašaus amžiaus tai tikrai užpysa. Nesigaudo aplinkoj, rašinėja vaivorykštėm, masinės reklamos, beviltiškas floodinimas ir pnš..

Šventės baigtos..

As cia usuku retkarciais bet tikrai pasakau ka nors gero ir tikrai padedu su beda kurie nepaiso musu pagalbos forume ir forumui gali varyt is cia ir nebegryst nes jie tik gadina forumus ir spamina bereikalo jai reiketu jiems pagalbos ar patys jos nori teikti tai gali pasilikt nes tikrai daug zmoniu maciau kur tik ateina cia reklamuoti , spaminti arba susikuria koki gta-support ir ateina gadint forumo kad ten eitu ...

O tu su savo laužimais spamint'i gal pabaigsi?

(redaguota)

Kažkada šis forumas buvo tikrai įdomus, bet tai buvo ne dėl reputacijų sistemos, pinigų ar medalių. Jis toks buvo, nes buvo surinkta puiki komanda kuri negailėjo savo laisvo laiko prižiūrint tvarką. Bandžiau susisiekti su dėl netvarkos, bei su pasiūlymais, bet jokio atsakymo negavau. :(

Manau kaip jau kažkuris lankytojas anksčiau minėjo yra tik dvi išeitys.

1. Forumas bus uždarytas.

2. Jį reikia perkurti nuo pamatų norint išgelbėti.

Redaguota , nario MusicX
  • Teigiamai 1

Kažkada šis forumas buvo tikrai įdomus, bet tai buvo ne dėl reputacijų sistemos, pinigų ar medalių. Jis toks buvo, nes buvo surinkta puiki komanda kuri negailėjo savo laisvo laiko prižiūrint tvarką. Bandžiau susisiekti su dėl netvarkos, bei su pasiūlymais, bet jokio atsakymo negavau. :(

Manau kaip jau kažkuris lankytojas anksčiau minėjo yra tik dvi išeitys.

1. Forumas bus uždarytas.

2. Jį reikia perkurti nuo pamatų norint išgelbėti.

Reikia išrinkti bent 1 naują administratorių, aš su Dominus dėl to bandžiau šnekėtis bet atsakymo negavau

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4862 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...