Peršokti į turinį

Forumas žlunga...


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4082 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, forumu funkcijos senai neatnaujintos, nebėra pagalbininkų rinkimų ir kito, kas šiam forumui sutekdavo tikrai daug prasmės ir įdomumo, nieko nebeliko, moderatoriai nieko nesigriebia, kad paskaidrinti forumo dienas ir padaryti jį įdomesni, kaip matote miršta, galbūt Administratorius labai neatsakingai išrinko moderatorius? Ar jis pats niekuo neužsiima ir tiesiog netobulina svetainės funkcijų? Na nežinau, galbūt gausiu atsakymų iš moderatorių ar net garbės gauti tai iš administratorius. Daug moderatorių buvo pašalinta. Ar tai į naudą? Ar ne? nebuvo atsakyta į šiuos klausimus, taigi kodėl žmonės jau laksto į kitus forumus ir čia buvusius aktyvius vartotojus pamatau jau aktyvesnius kitame forume? Kas kaltas, atsakykite prašau, tiesiog kilo įdomus klausimai, kodėl man forumas nebėra toks įdomus koks buvo ankščiau? Nejaugi viskas ritasi žemyn? Iš šio forumo buvo tikėtasi daug, bet kiti forumai tobulėja, o šitas stovi vietoj ir po truputi tampa seniena. Norėčiau išgirsti jūsų nuomones, suprasti kas atsitiko. Aš pats negaliu paaiškinti kodėl aš toks nebeaktyvus, jis manęs nebetraukia, keli tikrai kvaili administratoriaus sprendimai mane nužudė, net kabučių nededu, nes jie TIKRAI BUVO KVAILI! Galbūt dėl to? Nežinau, bet nuoširdžiai pats noriu padėti forumui, kadangi čia susipažinau su daug žmonių ir daug kas žino mane, bet nauji jau manęs nebemato, neplatėja mano ratas, bet dar išgirstu vien įsijungęs Counter-Strike 1.6 ir gaunų pranešimų kaip "O vilmux, dar turi savo serverį?" ir panašių, tai ištikrųjų net sušildo mane, kalbu visiškai atvirai, tiesiog daug praleidau laiko prie šio forumo, nešiau gėrį daug ką dalinaus nemokamai, padėjau, bet kas iš to beliko? Na sukau ratus ir nesupratau ar aš uždaviau klausimą, pasiūlymą ar išvis nusišnekėjau. Jūs atsakykite tai :)

  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Forumą labai lengvai galima būtų sutvarkyti, tereikia Aurimui(Lyg ir Aurimas, jeigu ne sorry, karoč Dominiui :D, blemba užmiršau ;/ ) Įdėti senąją rep sistemą, galbūt dar flt jeigu daug forumiečių to norėtų( bet abejoju) išmesti visus moderatorius, ir parinkti 3 ar kiek, tiesiog žiūrint į jų veiklą forumę, kurie matos, kad nėra savanaudžiai ir dirbą jiems lieptą darbą be atsikalbinėjimų(moderuoja). :) O tada jie jau sutvarkytų forumą, prižiurėtų tvarką, biški pabaustų vierhus, taisyklių pažeidėjus.

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Forumą labai lengvai galima būtų sutvarkyti, tereikia Aurimui(Lyg ir Aurimas, jeigu ne sorry, karoč Dominiui :D, blemba užmiršau ;/ ) Įdėti senąją rep sistemą, galbūt dar flt jeigu daug forumiečių to norėtų( bet abejoju) išmesti visus moderatorius, ir parinkti 3 ar kiek, tiesiog žiūrint į jų veiklą forumę, kurie matos, kad nėra savanaudžiai ir dirbą jiems lieptą darbą be atsikalbinėjimų(moderuoja). :) O tada jie jau sutvarkytų forumą, prižiurėtų tvarką, biški pabaustų vierhus, taisyklių pažeidėjus.

Išmesti visus mod? Dėl neaktyviūjų turi kentėti tie kurie stengiasi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš šio forumo buvo tikėtasi daug, bet kiti forumai tobulėja, o šitas stovi vietoj ir po truputi tampa seniena.

Pasakei labai teisingai.

Man tokia pati situacija - forumas nebetraukia, dingo noras čia užsukti ir ką nors paskaitinėti, dingo noras mėginti kažkam padėti, pagirti už sukurtas pamokas ar tiesiog padiskutuoti su kitais. Forumas kiek apleistas, nes moderatoriai jaučiasi turbūt panašiai, kaip aš, tu ar dauguma kitų, kurie anksčiau aktyviai dalyvavo diskusijose. Bei kaip minėjai forumas nejuda į priekį, o kiti diskusijų bei žaidimų forumai juda į priekį, tobulėja. Aš kaltų neieškau, todėl tikrai nekaltinsiu nieko dėl forumo apleistumo.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tadai, Tadai... Šitame forume tu visai nebesilankai, ir dar pretenduoji į moderatorius? Na jau ne... Jaučiu šovė mintis į galvą: o, parašysiu kad noriu į moderatorius.Ką gero forumui padarei? Padėjai bent kiek? Ne. Paaukojai? Ne. Buvai aktyvus? Ne. Tai dar išvis galima kaško iš taves tikėtis? Eik į savo maingames ir sedėk ten laimingas, atsimenu į skype gyreis kaip tau ten gerai...

P.S. "Vien dėl šio forumo

kvailų "įstatymų". Pagr. Administratorius žino

apie ką kalbu." Gražus parašas, įrodo kaip gerbi šį forumą. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Heh, prisimenu pirmas 2 dienas kai Forume moderatoriai dirbo, net viena ispėjima spėjau per tą laiką gaut, sugryžau po kokių 2 savaičiu ir pamačiau tapatį kas buvo prieš tiem moderatoriam atsirandant. ( betvarkę )

Prisimenu buvo laikas, kai stengiausi, kad gaučiau Mod'ą forumę, bet tos pastangos kas biški mažėjo ir mažėjo, kadagi samp temos buvo pilnos nesamonių dėliojau raportus, bet ateini po 2 dienų dar tapati tema stovi.

Buvo pilna neaktyvių moderatoriu tokių kaip eko', dlc, na bent jau dlc padarydavo kąnors kai į skype parašydavau, ar tai ip sutikrint dėl masinio acc kurimo ar pnš. O dabar net nežinau kas yra šio forumo mod'ai, na dabar žinau nes mačiau, kad šioje temoje keli parašė.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Didelė problema su SA-MP temų kurimu, rašiau Dominus į PM tam kad padėčiau sutvarkyti, sugrieštinti taisykles, kad Mod'ams net nereikėtų temos vidaus žiūrėti jai tema neatitinka pavadinimo IŠKART DELET, bet dabar net nežinau ar jis tą žinutę perskaitė ir pasakysiu, kad man nerūpi, nes esu dėjas skersa *****.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Didelė problema su SA-MP temų kurimu, rašiau Dominus į PM tam kad padėčiau sutvarkyti, sugrieštinti taisykles, kad Mod'ams net nereikėtų temos vidaus žiūrėti jai tema neatitinka pavadinimo IŠKART DELET, bet dabar net nežinau ar jis tą žinutę perskaitė ir pasakysiu, kad man nerūpi, nes esu dėjas skersa *****.

Yra du variantai:

1.Forumo išnykimas.(nebent liks vaikai kurie reklamuos savo vaikiškus serverius).

2.Forumo perstatymas iš pamatų.

Manau čia protingiausi variantai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra du variantai:

1.Forumo išnykimas.(nebent liks vaikai kurie reklamuos savo vaikiškus serverius).

2.Forumo perstatymas iš pamatų.

Manau čia protingiausi variantai...

Na dėl pirmojo pritariu, kadangi čia rimtų serverių jau mažai susirasi, o SAMP į parą prideda po 20 temų, o tas nervuoja. O dėl antrojo sakau apsimoka, ir ne... Kadangi visos temos dingtų, tai pliusas kadangi visos senos reklamos pradings kurios jau seniai neveikia, bet... Pradings visos naudingos pamokos [nors jų ir nedaug manau]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Butent dabar kai nebera tu FLT, Medaliu nebera ir flooderiu, dabar cia yra paprasta zaidimu svetaine kurioje galima diskutuoti, o ne kaip seniau floodai, floodai ir dar karta floodai. Nezinau kaip jum, man cia viskas gerai yra, as uzeinu paziuru savo megiama skilti "Apie Viska", dar pora zaidimu naujienu, zaidimu forumu, technikos pasiekimus ir gana, dar jei ka kitur padiskutuoju, pasakau sava nuomone ir t.t. Aisku jus nenorekit, kad jum butu kaip seniau viskas, kaip jau kazkas yra sakes: "Moderatoriai - ne robotai" jie turi ir savo gyvenima, aisku jei jau, kaip as pasakyciau, "Prisivire koses" tegu ir suvalgo viska, norejo but moderatoriais, norejo, o paskui, ai jau nebenoriu... tai nieko gero.

O seip del forumo, tai viskam ismusa savas laikas, zmones traukia nauji dalykai, seni neidomus, tas pats ir cia forumas senas jau.

Redaguota , nario Transformer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na čia tik jo nuomonė. Tikrai Dominus neišmes visų moderatorių. Na nebent tuos kurie neaktyvūs.

Išmes neišmes, ko jūs drebat postuose mane išmetė ir aš nebijojau del to, kad neaktyvus.

Nieko daugiau neveikiat tik naudojatės reputacijos sistema ir bugginat reputacija.

Dar kol aš būdavau padarydavau tų konkursų, o dabar visiem pohujų.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manęs šis forumas irgi nelabai traukia, minecraft skiltyje vien gryni vaikučiai lankos.Užtenka vien pažiūrėti mano temos komentarus.

http://www.supergame...kurimo-pamokos/

Na vien pats forumas man nepatinka, rašo jūs įterpėte per daug media failų... tai kur man tuos linkus sudėti youtubė's? :DDD

Taipogi nematau bendraminčiu veteranu iš mc skilties... ( Kurių man reiktų mano naujam projektui, bent jau vieno ( noriu minecraft serverį kurti ( skype: prefixas jeigu ką domina ) ) )

Geriausia būtų jeigu turinys atviras - registracija su pakvietimu.Iškart sumažėtų nereikalingų vaikų sk., jeigu griežtai būtų žiūrimas forumas.Ir taip jis prasivalytu, galėtų po to taip ir sugrįžti senieji žmogai:)

Redaguota , nario PreFix
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad mc pagrinde vaikai ir žaidžia, samp taipat, bet MC tikrai daugiau.

Man išvis atrodo, kad nereikia nei rep sistemos, nėra rep neireikės ir FLT, Medalių. Tiesiog forumas, nori kurk tems, postink, bet nieko už tai nesitikėk.. :)

Na taipat dar buvo tokie grupių sistema kurios kogero daugelis neprisimenat.

For Real norėčiau vėl pamatyti supergamer kuriame buvau prieš truputu daugiau nei 2 metus. Gražinkit senajį dizainą. :D

Redaguota , nario Expert*
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4082 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...