Peršokti į turinį

Forumas žlunga...


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4082 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taip forumas mirsta ir nieko cia nepadarysi. Man vis maziau ir maziau kyla noras kazkam padeti. Palikau kelias retas temas forume ir jau nebekyla noras atnaujinti ju siame forume, zadu keltis arba i uzsienietiska arba kurti/prisijungti prie kitos.

Prefix, prisideciau prie tavo projekto, manau nemazai trick n tipu perduociau, taip pat galetume sukurti kazka naujo kadangi as jau nebenaudoju kruvos pluginu, galima sukurti labai unikalu ir dar nematyta minecraft serveri ne tik lietuvoje bet ir visame uzsienyje. :D

Bet yra kelios priezastys kodel as negaliu kolkas to igyvendinti: 1. Siuo bei dar kelis ateinancius men kompiuteriu negalesiu naudotis. 2. Pluginas kuri as naudoju scriptu kodavimui yra beta versijoje, plugino autorius paskutinius men stipriai uzsiemes kitais dalykais todel naujos versijos iseina gan retokai paskutiniu metu(Tikiuosi pries naujus metus vel taps aktyvus, jei jis taps aktyvus - as tapsiu hiperaktyvus :D) 3.Kolkas neturiu budu kaip apmoketi hostingo saskaitas (Manau po naujuju sios problemos nebeliks :P).

Taigi duokit man kompa po naujako 1 men.

ir as sukursiu gan nebloga bukkit serverio sistema kuria gales naudotis net tie zmones kurie nemoka/iki siol nebande koduot su skript o tik koregavo pluginus.

Sukurus serverio pagrinda, sukodavus apsaugas serveriui, galima pradeti klausytis ir zaideju kalediniu noru kurie iki siol nebuvo galimi igyvendinti naudojant atskirus siurkscius pluginus.

taip pat serverio atnaujinimas i kitas bukkit versijas vyktu 6-9 kartus greiciau. Galbut

netolimoje ateityje bus palaikomas duomenu siuntimas is local duomenu bazes i svetaines mysql.

Turbut net grybui aisku kad tai butu galima panaudoti unikaliam auth scriptui bei ivairios informacijos siuntimui is serverio. Taip pat serveris butu geriau optimiziuotas, smarkiai sumazetu lagas. kadangi tai butu atrinkta tik tai kas reikalinga priesingai kaip iskiepiai - daugumoje ju yra ir reikalingu funkciju ir visiskai nenaudojamu, naudojant script galima sukoduoti tik tai kas reikalinga, konfiguravimas tampa zymiai paprastesnis kadangi kintamuosius tiesiog galima deti betkurioje skripto vietoje kad ir sukurus viena faila skirta visu scriptu kintamiesiems, galimi komentarai scriptuose, galima koduoti/atnaujinti scriptus realiu laiku tai reiskia kad daugiau niekada nereikes restartuoti serverio norint istaisyti klaidas scriptuose bei daug daug kito. Nezinau kaip jums, taciau man atrodo kad as labai jau stambiai nuofftopinau... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, senoji sistema nera ir nebus geresne uz dabartine, tiesiog reikia sia sistema truputi patobulinti ir manau viskas bus kaip po senovei ir netgi geriau! :D.

Reikia zmones labiau sudominti, duoti lengvesni kelia google zmogenams atrasti tai ko iesko, taip pat karts nuo karto rengti ivairius event'us kurie suaktyvintu foruma. Aisku jei norit paruosti foruma atgaivinimui tai pasistenkit parasyti po komentara ten kur komentaro nebuvo istisas 2 dienas aisku jei tema tikrai verta komentaru.

Redaguota , nario BoQsc
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tadai, Tadai... Šitame forume tu visai nebesilankai, ir dar pretenduoji į moderatorius? Na jau ne... Jaučiu šovė mintis į galvą: o, parašysiu kad noriu į moderatorius.Ką gero forumui padarei? Padėjai bent kiek? Ne. Paaukojai? Ne. Buvai aktyvus? Ne. Tai dar išvis galima kaško iš taves tikėtis? Eik į savo maingames ir sedėk ten laimingas, atsimenu į skype gyreis kaip tau ten gerai...

P.S. "Vien dėl šio forumo

kvailų "įstatymų". Pagr. Administratorius žino

apie ką kalbu." Gražus parašas, įrodo kaip gerbi šį forumą. ;)

Peace man, šį foruma ir parėmiau ir buvau aktyvus ir padėjau, niekur neparašiau, kad noriu, tiesiog pastebėjau, kad moderatoriai kaip tu laiko save aukštesniu už kitus ir šis postas jiem reiškia daug ką už šio forumo ribų, jie tuo didžiuojasi. O jeigu ką, kodėl man neapsiimti moderavimu? Tiesiog ne tai, kad grynai, bet pradėti diskusijas ir panašiai, ką šiuo metu bandau padaryti ir pratęsti, ir galvoju. Foruma gerbiu, bet jau už jo ribų yra nesąmones, gauni įspėjimus čia, kad nesutariai su kokiu moderatorių ar per skype ar per AŽ žinutes. Tai yra TOTAUS BULLSHIT!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuo SuperGames forumo iki MineCraft'o. NE TAME YRA ESMĖ. Nesuprantu, kaip jūs nesuprantate, seniau pats lošiau Counter-Strike ir taip laikysiu save ganėtinai gerai, buvo "profas" ant šio žaidimo, buvo nemažai, Indigo ir kiti, net nebepamenų jų, o dėl šitokių netramdymų forume dedasi nesąmones, forumas baudžia tų kurių nereikėtų, o tu kurių reikėtų ne. Masinės registracijos ir panašiai, niekas jų nestabdo ir net nebando, man smagu būtų vien moderuoti šitą forumą ir parašyti atsiliepimus į normalias temas, kurių mažai. Tiesiog yra tokia svajonė imkime galvoje, sukurti tokį forumą, kuriame visi norėtu lankytis, surinkti komandą, kuri norėtu konkuruoti ne dėl moderatoriaus statuso, o jo gabumu, pasiekimu. Norėčiau tikrai surinkti tokią žmonių grupę ir pabandyti kažką sukurti panašų į supergames, kad būtų malonu diskutuoti, moderatoriai moderuotu, o ne norėtu girtis turimu statusu. Galbūt, galbūt kas nors parašys į skype, su tokia žiauria mintime, kuriam seną supergames, jis turės komandą ar net surinksime komandą, kurie nepagailės pinigų, laiko ir bandys sukurti kažkokią internetinę erdvę, puslapį kuriame būtu įdomu, galbūt ir pats norėčiau prisidėti prie šios įdėjos, jei kas pakviestų kuris nestokotų pinigų, bei laiko, aš visom 4 už! Galbūt jau yra kažkas kuris kažką daro? Aš nebegerbiu šio forumo taip atvirai kaip gerbiau, Create vienas pavizdys kuris bando gauti moderatorių, kad kažką gautų, sau naudą darytų, lyg užstotų kažkokius jo poelgius, ką jis padarė neteisingai ir pasakytu, kad yra moderatorius. Nes jis VISUR TĄ prikaišo, nu visur pažiūrėkite, visur ... Jam iš to forumo nauda, bet nemalonumas jame būti, mano nuomonė tokia. Tad su šiuo forumu kažką daryti yra sunku, tikrai norėčiau pastatyti kažką naujo, bet neturiu žmonių, tiek laiko (laiko turiu, bet vienam tai padaryti būtų sunku), kad žmogus galėtu panaktinėti ir dėti pastangas kuriant bendruomenę, kažką didelio, bet niekas nei kviečia, niekas nei noriu, visi tiesiog tyngi tai daryti, senau laukiu tokių pasisakymų, bet gaila, nesulaukiu... Galbūt pats bandysiu kažką daryti, bet dauguma žmonių prarado forumo tikėjimą, dvasią kokia aš jaučiau šitame forume, galbūt skamba nostalgiškai, bet aš tai jaučiau, nežinau kaip kiti, tiesiog niekas nenori pradėti kažko naujo, todėl. Kad jau yra forumų, kuriuose yra viena tvarka ir nieko naujo, tik tas pats per tą patį. Visi visko nori, bet tyngi to griebtis. Taigi, galbūt atsiras žmonių, čia vėlgi jus skatinu pradėti kažko imtis su manim ar be manęs.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4082 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...