Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4862 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Bet ten lankomumo 0.

Lankomumas žinoma, kad ne toks kaip čia, bet ir ne 0. Jeigu ten lankomumas būtų kaip čia, manau, kad vyrautų tokia pati situacija. Ir jeigu visų forumiečių amžius apie 10-13 būtų.

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

(redaguota)

Rimtai, pasiilgau seno varianto. Aisku butu daugiau zmoniu butu pasaka, bet yra tas, del ko visi nebenori lankytis kaip suprantu. Manau mums visiems reikia kazka daryti. Gal moderatoriai, susijunkit visi ir koki bendra laiska parasykit, bei numeskit linka i sios forumo temos diskusijas :)

Redaguota , nario Emado

Rimtai, pasiilgau seno varianto. Aisku butu daugiau zmoniu butu pasaka, bet yra tas, del ko visi nebenori lankytis kaip suprantu. Manau mums visiems reikia kazka daryti. Gal moderatoriai, susijunkit visi ir koki bendra laiska parasykit, bei numeskit linka i sios forumo temos diskusijas :)

Galėtume tai padaryti, bet aktyvių moderatorių tik 3. Aš, sneroq ir Moderatorius. Na o kiti kartą į mėnėsį prisijungia ir jiem tiek pakanka. Todėl nelabai ką čia ir padaryti galima su tiek "aktyvių" moderatorių

Galėtume tai padaryti, bet aktyvių moderatorių tik 3. Aš, sneroq ir Moderatorius. Na o kiti kartą į mėnėsį prisijungia ir jiem tiek pakanka. Todėl nelabai ką čia ir padaryti galima su tiek "aktyvių" moderatorių

Tegul išrenka kiekvienai žaidimų grupei po moderatorių. Pvz assasinas veiksmo žaidimai, aš naršykliniai ir pnš. Būtų visiems daug geriau, ir patogiau

E-Travi.gif

 

Tegul išrenka kiekvienai žaidimų grupei po moderatorių. Pvz assasinas veiksmo žaidimai, aš naršykliniai ir pnš. Būtų visiems daug geriau, ir patogiau

Koks skirtumas, kazkaip daug forume prisirinko vaiku ir neber idomumo.

Seniau buvo daug grazesnis, patogesnis, paprastesnis dizainas kuris visiems labiau patiko.

O siaip pats Dominus viska apleido, vistiek jau nieko nebeliko forume tik senos temos su neveikianciom nuorodom.

  • Teigiamai 1

Šventės baigtos..

Koks skirtumas, kazkaip daug forume prisirinko vaiku ir neber idomumo.

Seniau buvo daug grazesnis, patogesnis, paprastesnis dizainas kuris visiems labiau patiko.

O siaip pats Dominus viska apleido, vistiek jau nieko nebeliko forume tik senos temos su neveikianciom nuorodom.

Teip, shemaliuk.

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4862 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...