Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Dabartinė sistema gryna nesamonė, duoda -rep kiek nori, kada nori ir net nežinau kaip patirkinti kas už ką davė...

Nors radau.. http://www.supergames.lt/user/13544-prefix/page__tab__reputation__app_tab__forums__type__received užmeskite aky, grynai už nesamones gaunu -rep:)

Redaguota , nario PreFix
  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 3

Aš tai siūlau palikti šitą, nes reikia spauinėt, naują puslapį krauna, nori gryšt vėl krauna.. O čia paspaudi ir viskas, nereikia laukt kol puslapis užsikraus, bet šiaip siūlau tai paaryti, už ką gauni -rep ir +rep ir kas ją davė,beje šiaip aš mačiau ka prieini prie to minuso ar pliuso skaičiaus ir ten rodo vardą

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Sistema bent kol kas tikrai nebus keičiama. Ši sistemą puikiai veikia ištaisydama senosios sistemos trūkumus, be to atsirado nenumatytų naujosios sistemos pliusų apie kuriuos, nebuvo galvota. Štai pavyzdžiui dabar visi taisyklių pažeidėjai dažnai būna su neigiama (raudona) reputacija, o tie kurie forume rašo naudingus ir vertingus pranešimus turi žalia reputacija su solidžiu skaičiuku. Dabar vos pažvelgus iš karto matyti kas forume turi ką pasakyti, o kas tik šiaip netvarką forume kelia.

Pavydžiu užsiregistruoja koks Jonelis kvailelis (kol kas jisai turi 0 REP) tik tam, kad sukurtų keliasdešimt temų apie savo serverį, padaro savo darbą, gauna nuo visos forumo bendruomenės -rep krūva, nusidažo RAUDONAI ir iš karto matyti, kad jis ne veltui vadinamas Jonelis kvailelis. Tada po mėnesio, kai baigiasi BAN laikotarpis, sugalvoja užduoti klausimą apie tą serverį, kurio visi jau seniai nemėgsta ir niekas jame nežaidžia, bet niekas jam neatsako, nes niekas nenori padėti Jonelui kvaileiui, kuris šviečia RAUDONAI. Taip Jonelis kvailelis ir lieka visų atstumtas. Pasaka baigta. :)

Giriu visą forumo bendruomenę už tai, kad duodate -rep tiems žmonėms, kurie pažeidinėja forumo taisykles: kuria temas ne tam skirtose vietose, reklamuoja, šiukšlina, rašo nepagarbius pranešimus arba šiaip rašo nesąmones. Tokiems žmonėms iš karto duokite -rep. O pranešimus pažeidžiančius taisykles iš karto raportuokite moderatoriams ir man paspausdami mygtuką "Pranešti report.png".

Ačiū, brangieji.

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...