Peršokti į turinį

Minato F+ [SF naujas darbas]


felka555

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4124 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu nepatiko tiesiog,grožio nebuvo čia man labiau į grp aikštele paprasta užneša,

O tas namukas labiau į sandėli užneša iš objketu išvaizdos

Tad labiausiai tai čia tinkama būtų Gatviu valytoju darbo vieta.

Minato F+ Galėjau vertint ir praščiau bet suprantu kad tu visada kritikuoji kad tavę blogai įvertina ir t.t tad daviau daugiau.

Atsimink jog reikia priimt kritika kokia ji bebutu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu nepatiko tiesiog,grožio nebuvo čia man labiau į grp aikštele paprasta užneša,

O tas namukas labiau į sandėli užneša iš objketu išvaizdos

Tad labiausiai tai čia tinkama būtų Gatviu valytoju darbo vieta.

Minato F+ Galėjau vertint ir praščiau bet suprantu kad tu visada kritikuoji kad tavę blogai įvertina ir t.t tad daviau daugiau.

Atsimink jog reikia priimt kritika kokia ji bebutu.

Na, kai ateina koks nors Shork ir pradeda pist protą, kaip kitus dūxinu kitur o ne vertina mano darbą, tai žinai, tada tenka ir tai daryti. Kas normaliai pasako nuomonę- visad ją gerbiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip jau minato, suprasčiau tavo kritikos baimę, bet kai taip atvirai kritikuoji kitus jų temose

Tragiškas darbas iš tikrųjų.

Pilna nelygumų, mirkčioja.. nesuprantu, kodėl degalinė atidaryta ir uždėta, kad ji taisoma?! Taisomos degalinės degalų nepardavinėja. įdėja-šūdas. 3/10...

O mano nuomonė kitokia. Darbas tragiškas. Ant asfalto gėlės, pridėta tų linijų neaiškių, kurios vistiek nepadės, važinės visi kaip nori.6 už darbą.. Tikrai ne koks. Pasistenk kitą kart padaryti su mažiau obijektų, bet kad jie derintūsi tarpusavyje.

kodėl jos nepriimi pats? Nu gerai, tegu tie komentartoriai kokie lohai, atsilupeliai, kurie tau gyvenimą gadina, bet gi daug paprasčiau būtų tiesiog ignoruoti, ir niekas tau proto nepistų.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Minato, tu rimtai *Myliu SuperGames.lt* iškritęs esi. Tu prašai kad komentuotumėte/vertintumėte. O kai kažkas pakomentuoja iš karto blogai.

Tai kaip čia suprast? Gydykis galvą praeis, tas dauno sindromas.

Mappint nemoku? Bet tu irgi nemoki ;)

Tu tame dauno sindrome esi buves, kad tai mini? Aisku aisku.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Minato, tu rimtai *Myliu SuperGames.lt* iškritęs esi. Tu prašai kad komentuotumėte/vertintumėte. O kai kažkas pakomentuoja iš karto blogai.

Tai kaip čia suprast? Gydykis galvą praeis, tas dauno sindromas.

Mappint nemoku? Bet tu irgi nemoki ;)

Komentuoti darbą, o ne tai, kaip aš dūxinu tokius dūxus kaip tu, supranti? tu ne darbą vertinai, o prie manęs lindai. dusk *Myliu SuperGames.lt*, neturiu ką daugiau pasakyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4124 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...