Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Minato F+ [SF naujas darbas]


felka555

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4111 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šaunus darbas, tik manau reikėtų, kad darytum ne ant žolės, o susirastum vietą. Nes /MG/DL yra gražių vietų neišnaudotų ir pilnai galėtum išnaudot savo darbais, nes esi kažko vertas, supranti apie mapinimą. Asmeniškai darbas be klaidų, tik per maža ta aikštelė ar kas ten, ir tos gėlės.. tikrai netinka. Geriau daryk kuo papraščiau, bet unikaliau ir įdomiau, sėkmės tolimesniuose darbuose.

Redaguota , nario .Tomas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaunus darbas, tik manau reikėtų, kad darytum ne ant žolės, o susirastum vietą. Nes /MG/DL yra gražių vietų neišnaudotų ir pilnai galėtum išnaudot savo darbais, nes esi kažko vertas, supranti apie mapinimą. Asmeniškai darbas be klaidų, tik per maža ta aikštelė ar kas ten, ir tos gėlės.. tikrai netinka. Geriau daryk kuo papraščiau, bet unikaliau ir įdomiau, sėkmės tolimesniuose darbuose.

Ačiūks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6/10 Gauni nes tuštoka , nereikia tiek daug tų stalų galėjai kaško įdėti ko yra tikruose ofisuose kaip pirmam aukšte galėtu buti mašinos su dideliu įvažiavimu (bet ne rampa) o antram aukšte offisas

Tu man neaiškink, kaip turi būti padaryta, o vertink tai, kas yra padaryta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Minato kas tu per *Myliu SuperGames.lt*, sėdintis prie pc ir kritikuojantis visus? Tu esi *Myliu SuperGames.lt* ir visi tą žinom.

Ir kažkas pasako žemus balus iš karto stumi? Ar tu *Myliu SuperGames.lt*, gal tau pas psichologą reikia?

Nei vieno tavo normalaus komentaro nemačiau, nes esi laido riteris, mokantis rašyti painevas.

Sekmės tau, pagranduk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Minato kas tu per *Myliu SuperGames.lt*, sėdintis prie pc ir kritikuojantis visus? Tu esi *Myliu SuperGames.lt* ir visi tą žinom.

Ir kažkas pasako žemus balus iš karto stumi? Ar tu *Myliu SuperGames.lt*, gal tau pas psichologą reikia?

Nei vieno tavo normalaus komentaro nemačiau, nes esi laido riteris, mokantis rašyti painevas.

Sekmės tau, pagranduk.

Dar nė vienas išskyrus Arnold ir cyplių turintį 30 postų nepasakė blogo apie šį darbą :) Rolį suprantu, nepykstu ant jo, nes jis tikrai daug ką žino ir moka. Paliubomu daugiau negu tu. Nesu aš dūxas, tu tai puikiai žinai. Tiesiog įstabu, kai tu ateini vertinti ne mano darbą, o tai, kad tu ant manęs užsidėdęs. Bet duosiu debilui kelią, tavęs nepataisysi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš ant tavęs nei užsisėdęs nei ką, tiesiog man tavo kritikavimas ant visko yra toks debiliškas.

Tad geriau paskaitytum visus komentarus iš naujo ir nuspręstum ką tavyje reikėtų keisti.

P.S Vėl kitame komentare verksi ;\

Manęs nereik keisti, esu koks esu, nepatinka- apsišik galvą. Mano kritikavimas yra mano nuomonės išsakymas, nepatinka- apsišik galvą. Verkti gali tik tu :) Taip, tu ant manęs užsisėdęs, ateini į mano temą, pradedi man pisti protą, kaip aš nemoku mappinti ir kad tik kitus kritikuoju. Pats nieko nemokantis vaikas esi, taip, kad patylėk geriau.

Redaguota , nario Minato F+
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4111 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...