Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Minato F+ [SF naujas darbas]


felka555

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4112 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki! Pristatau naujausią savo darbą.Kas čia sumappinta? Galėtų būti taxi ofisas, VM... Kaip kas sugalvos :D Mappinau ~2h.

Foto:

1)http://www.part.lt/perziura/60841dfbb05e363463618f30a43314cb37.png

2)http://www.part.lt/perziura/11a1c87be854bc681ada1714f89f50b4975.png

3)http://www.part.lt/perziura/5adc6e65ffbbd5d70d929659b051b55b392.png

Vertinkit, kritikuokit!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkoks bybiis.. Tusčia aikštelė,grp tos gėles iš šono. Vidus tai vpš vidaus grindis betonas zjbs,ten ofisas kažkoks,bet viduj ten sofo achueinos kaip biuruj nemanai? Stogas tuščias lyg molynė gryčia pastatė akmens amžiaus neatlaikytu svoro sugriutu man atrodo ties viduriu,truksta ramščiu.

Pizdu klaidų kaip sakei nėra,bet nelogišką bybii padarei kai padarei pavadinimu taxi,ar vm? Nu ble nežinai ką darai tai nachhui? Kitam kart žinok ką darai apgalvok tada dirbt,nes dbr bybiis čia stovi nei ką pasakyt čia gal mano namai ka žinau,gal šopas nu pizdu.. Visdar GRP stiliui dirbi Viens Kušplauki :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkoks bybiis.. Tusčia aikštelė,grp tos gėles iš šono. Vidus tai vpš vidaus grindis betonas zjbs,ten ofisas kažkoks,bet viduj ten sofo achueinos kaip biuruj nemanai? Stogas tuščias lyg molynė gryčia pastatė akmens amžiaus neatlaikytu svoro sugriutu man atrodo ties viduriu,truksta ramščiu.

Pizdu klaidų kaip sakei nėra,bet nelogišką bybii padarei kai padarei pavadinimu taxi,ar vm? Nu ble nežinai ką darai tai nachhui? Kitam kart žinok ką darai apgalvok tada dirbt,nes dbr bybiis čia stovi nei ką pasakyt čia gal mano namai ka žinau,gal šopas nu pizdu.. Visdar GRP stiliui dirbi Viens Kušplauki :D

dūxena... šitaip iškomentavai..neėsčiau čipsų dabar, gautum uždūxinimą. dabar tik sakau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Davaij Felkos užduchinimą,kaip tu grąsini visus užduchint nes tu kietas,ir pyksti kai kiti užsipuola už tieša,o tu sakai,kad žiaurią tiesą sakai vat gavai mano žiaurios kritikos dabar paverk savo draugais,dėkit minusine reputaciją. Gal susiprasi ir pask pagalvosi kai suvalgysi savo čipsus. Ačiū dievui amerika išrado čipsus,tai dbr bučiau užduchintas.. ;(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Davaij Felkos užduchinimą,kaip tu grąsini visus užduchint nes tu kietas,ir pyksti kai kiti užsipuola už tieša,o tu sakai,kad žiaurią tiesą sakai vat gavai mano žiaurios kritikos dabar paverk savo draugais,dėkit minusine reputaciją. Gal susiprasi ir pask pagalvosi kai suvalgysi savo čipsus. Ačiū dievui amerika išrado čipsus,tai dbr bučiau užduchintas.. ;(

Tavo kritika yra gera ir aš ją labai vertinu, tačiau nemėgstu, kai mane įžeidinėja :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Davaij Felkos užduchinimą,kaip tu grąsini visus užduchint nes tu kietas,ir pyksti kai kiti užsipuola už tieša,o tu sakai,kad žiaurią tiesą sakai vat gavai mano žiaurios kritikos dabar paverk savo draugais,dėkit minusine reputaciją. Gal susiprasi ir pask pagalvosi kai suvalgysi savo čipsus. Ačiū dievui amerika išrado čipsus,tai dbr bučiau užduchintas.. ;(

Aš nežinau kas deda tau ją :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viską tu žinai,bet koks gi skirtumas. O kiek tu esi įžeides žmonių tai neverk dbr. Dabar aiškinsi,kad jie pradėjo bet man *Myliu SuperGames.lt* ant tavęs sakysiu ką noriu ir dėjau ant tos reputacijos,nes nei minusuosius tu ją tau ją atbugins,ir pernelyg vaikiška grynas laiko švaistymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Expert nesivargink,tas nevykelis to nevertas. :)

Vertasm jau matau, kad iš vieno ACC kuris berods neturi nei vieno pranešimo ant kiekvieno posto sudėta po +REP, va taip ir gavo jis tą 100.

Dar prisimenu kaip man grasino ar ką ten norėjo tuom pasakyti, kad mane į minusa nuvarys, tai neabėjojiu, kad iš to ir jo acc tie -REP būtų buve. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4112 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...