Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

TGP- Tavo gyvenimo prasme [0.3e.]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

reik serva platinti amare :D

amare? tai kad ne toks aš jau panašus į tave. paprašė reklamint tą eilinį šūdą, tai dabar spammins visą forumą. dink, neidomus tas eilinis servas

p.s. pasižiūrėk kiek per pora minučių gavai iš manęs -rep :)

Redaguota , nario Nusvity
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

amare? tai kad ne toks aš jau panašus į tave. paprašė reklamint tą eilinį šūdą, tai dabar spammins visą forumą. dink, neidomus tas eilinis servas

p.s. pasižiūrėk kiek per pora minučių gavai iš manęs -rep :)

Eilinis? gamemode gal ir grp , visos sistemos matytos, lengvos. Tai nereiškia kad yra eilinis. Mano manymu eilini servas turėtų būti su platintu gm ir ten lošti apie 10 žmonių. O šio servo gamemodas nera platintas, lošia ~20.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eilinis? gamemode gal ir grp , visos sistemos matytos, lengvos. Tai nereiškia kad yra eilinis. Mano manymu eilini servas turėtų būti su platintu gm ir ten lošti apie 10 žmonių. O šio servo gamemodas nera platintas, lošia ~20.

Nepykit , kad gaunasi duoble post nemčiau , ką rašė aukščiau , Kešą , kreipiuosi į tave ... Kuo skiresi ~10 online ir ~20 online ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...