Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

TGP- Tavo gyvenimo prasme [0.3e.]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Cia ne mano serveri medeli prg suauges jau jam 21m o as tik reklaminu moliuge

Koks bazaras, ar mokinies jo iš esu-Totalus-botas-ir-neturiu-bazaro.lt ? jeigu pagrindinis 21-erių metų tai jam geriau slėptis, matos jeigu jis geba padaryt atnaujinimą tai tegu daro editus ir tik vėliau paleidžia, kiek supratau iš to pgr. jis tik moka paleist modą. Žiūrėsim ar jūsų feilas ko nors pasieks. "Moliugėli".

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks bazaras, ar mokinies jo iš esu-Totalus-botas-ir-neturiu-bazaro.lt ? jeigu pagrindinis 21-erių metų tai jam geriau slėptis, matos jeigu jis geba padaryt atnaujinimą tai tegu daro editus ir tik vėliau paleidžia, kiek supratau iš to pgr. jis tik moka paleist modą. Žiūrėsim ar jūsų feilas ko nors pasieks. "Moliugėli".

Šeip vienam pagr. 17 kitam 21. Ir aš ten pradejau dirbt scripteriu. Neneigiu ten tikrai yra eilinis grp. Tačiau tu ten buvai? jis yra neplaintas, todel man ir patinka. Ir išvis tokie žmonės kaip tu tik moka kritikuoti... Jeigu žmonėms ten patika žaisti...

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...