Peršokti į turinį

2 vaizdo plokštės


StMlx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4192 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Intel HD yra integruota vaizdo plokštė, o Geforce 610M yra papildomai įdėta. Geforce 610M žinoma yra geresnė ir reikėtų, ypač žaidžiant žaidimus, naudotis ja. O ją "įjungti" manau būtų galima įsirašius jos draiverius. Draiverius rasi čia: http://www.geforce.com/drivers

Neina man įrašyti jų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Baikit rašyt pievas.. Įsirašai GeForce draiverius, eini į nVidia control panel,nusistatai ant kurių programų/žaidimų bus naudojama geforce ir viskas, arba nusistatai, kad visuomet būtų naudojama geforce.

P.S. Pas mane taip pat yra Intel integruota ir NVIDIA GeForce GT 630 papildoma ,tad žinau ką sakau.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Baikit rašyt pievas.. Įsirašai GeForce draiverius, eini į nVidia control panel,nusistatai ant kurių programų/žaidimų bus naudojama geforce ir viskas, arba nusistatai, kad visuomet būtų naudojama geforce.

P.S. Pas mane taip pat yra Intel integruota ir NVIDIA GeForce GT 630 papildoma ,tad žinau ką sakau.

na skirtingi pc skirtingai viskas padaryta. :) Kitur sakau gali būti intergruota į bios kad išjungti, nes pas mane taip buvo jei neklystu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4192 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...