Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Travian


JumpeR`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5113 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Atsakymų 61
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

krc turejau tam .com acc ziauriai geras buwo, bet pop neatsimenu, bet krc grudai,molis,mediena ir gelezis gaminosi kas valanda 1000, ir sostinei buwo daug kas uzkelta.. krc turejau 2 sleptuves po 10 lvl kareivines 10 lvl gynybini pylima 11 lvl ir dar daug ka turejau po 10lvl ;D jau galejau tuos pacius geriausius karsiu statytis kur oazes galima uzimt :) ir viena diena mano acc nukniso sawininkas :( krc pasikeiciau pass wiska, bet wistiek nukniso :( krc asilas isai buwo atidawe o poto nukniso ir tipo sako kad as jam geda darau, bet biski nesuprantu delko.. kad as uzsikeliauwiska?! nepakenciu tokiu zmoniu :( o seip dbr laukiau .lt 3x speed serve kada bus ten losti galima :) ten bandysiu gera acc kurtis ;) tik uzknisa wienas dalykas kad jeigu kasnors uzpuola taj ir neatsiknisa menesy laiko ;D o poto is mano resursu karius gamina ir wel mane dusina :( ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai tą ir sakau, kad net pačiam žaidime parašyta, kad nenusivilkite jog pirmą savaitę žaidimas bus pasyvus, bet poto prasidės tikrai įdomus žaidimas.

Per speed lengviausiai..... dbr jau ner vietos uzpildytas :D mano draugas nori speed lost tai i anglu nuvare bet ten ir jau pilnas

:D cia apie mane jis , aciu mantri kad uz mane pakomentavai xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 4 mėnesių...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 11 mėnesių...

Pavelavau i sia tema bet atsakysiu jums.

Mano nuomone, travian yra vienas is populiaraiausiu pasaulio zaidimu. Jis tikrai gan idomus, jai moki zaisti ir kanors parodyti. Zaidziu ji jau lygiai metus. Komentuoti kad sudas ar kitaip tikrai nereikia..Nes jus net nezaide. Nufermina, uzpuola, ir viskas? Pasiduodat? Tai esat tikri bobos!!! parodykit nors bent kiek istvermes, jai per puse metu ismoksti zaisti, tai tikrai yra pasiekimas. Zaidziu jau antra speed 3x serveri, dar zaidziau s5, s7 ir dauguma uzsienio servu. Bandziau 10x speed, ir tikrai nesigailiu praleisto laiko. Pasistatykit kariu, nuslepkit resursus, paskui kersykit, argi tai neidomu?

Stai, jai idomu, ka as nu veikiau antraji savo raunda speed 3x lt servery.

http://www.travian-reports.net/lt/repor ... 2663e9bf6d

Nick mano: Carrera

Jai pamatysit parasykit.

Ir seip, tai gan mazas kariu kiekis. Zadu sustatyti toki triguba kieki. Kariai skirstomi i 2 dalis: Deff ir off.

Deff - ginyiniai kariai, Off - puolamieji. Deff ta raunda buvau prikaupes net 45k budama germanu, off bendrai 60k. gal daugiau, idomu paskaiciuokit.

Daugiau info.

Gentis: germanai

Aljansas: 100%

Gyvenvietės: 17

Gyventojų skaičius: 11211

Pradentiesiems, patariu imti galu genti.Jie yra deffiniai daugiau..Pristatot deff, tada galit bandyti off, reidinti (puldineti) kitus kaimus, zaidejus ir nesti is ju grobius.Toliau jau sava pasirinkta. Tie kurie sedi amzinai topuose, daugiausiai prisistate kaimu, priposine, naudoja AUKSA, negaili pinigu..ismoksti zaisti, aukso nereikia, kam metit pinigus, juk tai zaidimas. Zaiskit saziningai. Nenaudokit botu, tik savo galva, ir jai manot, kad statant kelias valandas nusibos? Atsigaukit..Iseikit..Pavalgykit, nuveikit kanors, karius pastatinekit, papuldinekit kitus kaimus..

Ir pazaide, tada isreiskit nuomone..Zmones si zaidima zaidzia po kelis metus 3-4..

Jai susidomejot, zaidima galite rasti cia: http://www.travian.lt

Nebande nesakykit! Sekmes pradedant.

Jai reikia daugiau pagalbos, mane rasti galite skype'je

Mano skype: Saulense

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5113 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...