Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Heeyy, Šitaip tai jau nieko nebus be mano leidimo yra parduodamas mano gamemode ? alchobako, visai sarmatos nebeturi nors ir nebenaudosiu šio GM, bet vis vien platinti mano darbą yra blogas poelgis, pykstu dabar jau tikrai :|

Dusk čia atėjo sako kam mano :lol:

niūxas esi, taigi eVLG yra mano GM dar sako kad ne mano, pzdc samtis *Myliu SuperGames.lt*...

Neturėkite jokių reikalų su manim, aš esu apgavikas, daugiau informacijos mano profilyje.

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Man ant SF-TG:

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads\SF-TG.LT\SF-TG.LT\gamemodes\data\vehicles.pwn(1774) : error 017: undefined symbol "MAX_PLAYERS"

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads\SF-TG.LT\SF-TG.LT\gamemodes\data\vehicles.pwn(132) : error 017: undefined symbol "MAX_PLAYERS"

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads\SF-TG.LT\SF-TG.LT\gamemodes\data\vehicles.pwn(503) : error 017: undefined symbol "MAX_PLAYER_NAME"

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads\SF-TG.LT\SF-TG.LT\gamemodes\data\vehicles.pwn(510) : error 017: undefined symbol "MAX_VEHICLES"

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads\SF-TG.LT\SF-TG.LT\gamemodes\data\vehicles.pwn(1774) : warning 203: symbol is never used: "Carspawns"

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads\SF-TG.LT\SF-TG.LT\gamemodes\data\vehicles.pwn(1774 -- 1785) : warning 203: symbol is never used: "GetModType"

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads\SF-TG.LT\SF-TG.LT\gamemodes\data\vehicles.pwn(1774 -- 1785) : warning 203: symbol is never used: "GetPlayerFromCarlistCar"

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads\SF-TG.LT\SF-TG.LT\gamemodes\data\vehicles.pwn(1774 -- 1785) : warning 203: symbol is never used: "IsAutohausCar"

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads\SF-TG.LT\SF-TG.LT\gamemodes\data\vehicles.pwn(1774 -- 1785) : warning 203: symbol is never used: "Spectating"

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads\SF-TG.LT\SF-TG.LT\gamemodes\data\vehicles.pwn(1774 -- 1785) : warning 203: symbol is never used: "aBakai"

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads\SF-TG.LT\SF-TG.LT\gamemodes\data\vehicles.pwn(1774 -- 1785) : warning 203: symbol is never used: "aVehicleNames"

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads\SF-TG.LT\SF-TG.LT\gamemodes\data\vehicles.pwn(1774 -- 1785) : warning 203: symbol is never used: "ini_GetKey"

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads\SF-TG.LT\SF-TG.LT\gamemodes\data\vehicles.pwn(1774 -- 1785) : warning 203: symbol is never used: "ini_GetValue"

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads\SF-TG.LT\SF-TG.LT\gamemodes\data\vehicles.pwn(1774 -- 1785) : error 013: no entry point (no public functions)

Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

5 Errors.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...