Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Meyby my last video with this pc ;((((


hustrine

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4268 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dafuq ? kas čia per mešlo gabalas?

Daunui galima aiškinti bet jis nesupras...

Na, tu tikrai pro "anglistas". Vienas žodis parodo įgūdžius - MAYBY.

Drift tai gal ir nieko, nors nesuprantu prasmės daryti 20s video, iš kurių 10 - intro, kitos 10 - vaizdo užtemimo ir drebėjimo seansas.

Gerai man su anglų nekas.

O kaip tu sakai drebėjimo ir mirksėjimo scena yra vadinamas "mini edit".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dafuq ? kas čia per mešlo gabalas?

Daunui galima aiškinti bet jis nesupras...

Na, tu tikrai pro "anglistas". Vienas žodis parodo įgūdžius - MAYBY.

Drift tai gal ir nieko, nors nesuprantu prasmės daryti 20s video, iš kurių 10 - intro, kitos 10 - vaizdo užtemimo ir drebėjimo seansas.

Gerai man su anglų nekas.

O kaip tu sakai drebėjimo ir mirksėjimo scena yra vadinamas "mini edit".

Matai, daunu reikia būti kuriant toki šlamšta, o ne daunas kuris komentuoja neigiamai toki šlamšta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Are you kidding us? Video is minimum 2 minutes.

2Minutes?:D .. Nežinai tylek , video minimum 40sec. O čia Mini Edit , jei kas nežino ką reiške mini edit von iš šitos temos :)

Justai maladca :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Are you kidding us? Video is minimum 2 minutes.

2Minutes?:D .. Nežinai tylek , video minimum 40sec. O čia Mini Edit , jei kas nežino ką reiške mini edit von iš šitos temos :)

Justai maladca :P

Naujokas parašyti tik du post'ai, sveikas Justai. Beto, negirk saves kai padarytas šudo gabalas.

*Myliu SuperGames.lt* tu *Myliu SuperGames.lt* ... Aš ne hustrine oluxė :) Mažas gandonas tu *Myliu SuperGames.lt* uždūsi kada nors ar ne?..

Pasipisk į šikną eik. Aš SanCio Čia 1.

2. Divito eik patrink galva į sieną vaike.

3. Pašli jus *Myliu SuperGames.lt*.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Are you kidding us? Video is minimum 2 minutes.

2Minutes?:D .. Nežinai tylek , video minimum 40sec. O čia Mini Edit , jei kas nežino ką reiške mini edit von iš šitos temos :)

Justai maladca :P

Naujokas parašyti tik du post'ai, sveikas Justai. Beto, negirk saves kai padarytas šudo gabalas.

*Myliu SuperGames.lt* tu *Myliu SuperGames.lt* ... Aš ne hustrine oluxė :) Mažas gandonas tu *Myliu SuperGames.lt* uždūsi kada nors ar ne?..

Pasipisk į šikną eik. Aš SanCio Čia 1.

2. Divito eik patrink galva į sieną vaike.

3. Pašli jus *Myliu SuperGames.lt*.

Pasakyk man, ką su tavim daryt. Žiūriu labai kietas jautiesi, kai niekas nebannina, bet ilgai tai nesitęs. Čia tavo jau 4 acc, pats to neneigi - tau viskas gerai su ta dėže, kur ant pečių laikai?

Apie video jau nuomonę išsakiau, tačiau pridedu dar - nevadink savęs drifteriu, jei kuri tik mini edit video's.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4268 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...