hustrine

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.341
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  2 +Pervesti

Reputacijos taškai

132 Kartais pasakantis ką gero

Apie hustrine

 • Nario rangas
  Anderbosas (-ė)
 • Gimtadienis 1998.05.22

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. hustrine

  NBA 2K14 IR NBA LIVE 14

  NBA Live 2014 ant Naujos kartos konsolių yra ganėtinai geras, bet cyberfaces nevykę. O ir kamuolio valdymas ten geresnis negu 2k14.
 2. hustrine

  Neobux - Užsidirbk neišeidamas iš namų.

  Supranti, kad juos reik atnaujinti??
 3. hustrine

  Perku SA:MP modifikacija.

  50 LT už mapp'ą ir scriptą?? Žmogau atsibusk. Vien už unikalų mapp'ą jei mapperio neturi sumokėsi daugiau negu tu siūlai + dar script'as išvis be 200 LT neapseisi... Siūlau moderatoriams trinti temą
 4. Kam naudoji printf("Skriptas suveikė, žaidėjas nuspaudė ALT mygtuką."); Jeigu neįrašai jokių kintamūjų. O šiaip viskas lyg ir gerai.
 5. Pažystų šį žmogų. Jis mano miestelyje gyvenima. Tikrai sunkus dabar jo gyvenimas.
 6. hustrine

  Neobux - Užsidirbk neišeidamas iš namų.

  Bandiai, kad taip sakai? Man atrodo, jog nebandiai..
 7. hustrine

  Neobux - Užsidirbk neišeidamas iš namų.

  Man negaila. Noriu parodyti, kad galima ir nesunkiai uždirbti pinigų.
 8. hustrine

  Neobux - Užsiregistruok ir gauk +Rep

  UP!
 9. hustrine

  Neobux - Užsidirbk neišeidamas iš namų.

  Jum tik taip atrodo... Tarkime. Jūs per diena suspaudžiate 26 reklamas. Tai yra 0.026ct. Tai visiškai nedaug. Bet kur gi refferalai? Tarkime tu turi 20refferalų. Jie per dieną paspaudžia 4 kartus. 20*4*0.01=0.80ct. Tai vis šis tas. O kas jeigu tu turi 300? 300*4*0.01=12$ Mastykit. Pradžia sunki, paskui nereikia nieko daryti.
 10. Sveiki. Kadangi dirbu namuose ir stengiuosi taip kuo daugiau užsidirbti. Aprašymas į NeoBux - http://www.supergames.lt/topic/153401-neobux-uzsidirbk-neiseidamas-is-namu/ Taigi man reiktų jūsų pagalbos. Norėčiau jog jūs užsiregistruotumėte pagal mano pateiktą nuorodą ir pradėtumėte dirbti. Už tai gautumėte +rep ir galėtumėte užsidirbti pinigų. Spauskite ant banner'io ir taip užsidirbkite. Jeigu kilo klausimų mano skype: scripter98.
 11. hustrine

  Mano kuriamo žaidimo progresas.

  FPS creator atsisiunti ir per 15 min padarai...
 12. hustrine

  Neobux - Užsidirbk neišeidamas iš namų.

  Iš tų centų galima pasidaryti didelius pinigus. Tik kantrybės reikia.
 13. Sveiki, šiandien papasokosiu apie manau jau daugeliui žinoma būdą, kaip užsidirbti pinigų neišeinant iš namų. Taigi pradėkime. 1. Pirmiausia jums reikės PayPal arba Payza internetinės bankininkystės sąskaitų. ( Jeigu jau turite praleiskite kitus 2 žyngsnius ). Aš patarčiau naudoti PayPal. 2. Einame į http://paypal.com arba http://payza.com 3. Spaudžiame sign up Jeigu PayPal pasirenkame PayPal for you ir spaudžiame GetStarted. Na va Jūs jau turite PayPal sąskaitą. Jeigu kursite Payza, ten bus panašiai. Patarčiau PayPal nes su juo gali beveik atsiskaityti, o payza ne. 4. Registracija į NeoBux. Būkite geri, registruokitės per mano duotą paveikslėlį, nes jeigu jūs užsiregistruosite, jūs tapsite mano referalais, todėl pinigai augs ne tik jums, bet ir aš gausiu kelis centus. Na ką. Registracija baigta. Dabar spauskite ant rožinio kvadratėlio ir spaudinėkite reklamas. Kitoje temoje papasakosiu apie strategijas.