Peršokti į turinį
CuBeX

del ko?

Recommended Posts


Visų moderatorių vardu :

Dabar laabai didelis forumo temų apkrovimas,temų labai daug,bevertės,ne vietoje sukurtos temos,dvigubos temos (o tai pasitaiko labai dažnai,tai yra su tais pačiais pranešimais 2 ar daugiau temos) yra trinamos. Taip,kad nesinervuokit,o džiaukitės,kad bent kažkas dirba su forumu,nebūtų moderatorių nebūtų forume ir tvarkos.

Tema rakinama,kad neprasidėtų O.T ir dėl to,kad klausimas atsakytas.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Pranešimai "dingo", nes buvo ištrinta daugybė temų, kurios pažeidė forumo taisykles. Daugybė temų buvo pašalintos su pavadinimais "padėkit", "help", "padėkit +rep" ir panašios neatskleidžiančios problemos esmės. Taip pat sukurtos ne savo vietose arba pasikartojančios. Ir visą tai bus vykdoma toliau, tad nekurkit panašių temų ir nerašykit į tokias temas, nes jos pažeidžia forumo taisykles.

Taip pat kaip pastebėjote dingo kai kurių žaidimų sub-forumai, kurie visą laiką buvo išlikę nepopuliarūs, bet pranešimai iš tų forumų perkelti į aukštesnio lygmens forumą ir nebuvo ištrinti. Pavyzdžiui buvo panaikintas "Garry`s Mod" sub-forumas, nes jame buvo parašyta per visą laiką vos keliasdešimt pranešimų, tačiau temos iš šio sub-forumo buvo perkeltos į Veiksmo žaidimai skiltį.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×