Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reputacijos įdėja (JI LABAI DAUG KAM RŪPI)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4298 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, kadangi daug kam reputacija rūpi pastebėjau šitame forume, tad pagalvojau šiokią tokią įdėja. Pakalbėčiau su Aurimu, nes jis mane patvirtines Skype, nežinau kaip jus -.-, girdėjau, kad kažkaip nepatvirtina kitų.

Įdėja būtų tokia, suskirstyti į reputacijų grupes, galbūt padaryti 2 reputacijas, viena senbuvių , kita naujokų, maždaug būtų galima skirstyti pagal grupes naujokai ir fanai, tad manau reikėtų truputi sugriežtinti įstojima į fanus, bet kadangi užsėmęs administratorius jam reikėtu padaryti, kad galėtu grupę uždėti ir moderatoriai. Manau tai susiskirstytu į 2 grupes ir reputacija pradėtu kažką reikšti, dar netoleruoju reputacijos pardavinėjimo, o manau, kad ypač šio forumo senbuviai, nors jų labai mažai to nedaro ir nepardavinėja reputacijos ar kažko. Taigi tada reputacija taptu kažkas ir galėtum parodyti, kad tu gali būti patikimas, o dabar daugelypių registracijų prisikuri ir dėlioji sau reputacija. Ši įdėja mano nėra labai gerai apmąstyta, nes vistiek yra mandrų, bet manau ateityje būtų kažkoks pasiskirstymas ir apribotu šiek tiek viendienius narius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mmm.. Pabandysiu glaustai paaiškinti, kadangi ten tikrai suvoliojau nesąmone ^^, nes prikišau kaip aš į tą reputacija žvelgiu ir ką siūlau.

Taigi aš siūlau padaryti dvigubą reputacija, naujokių ir senbuvių arba tiesiog, kad rodytų profilyje kokią reputaciją yra gave nuo senbuvių ir kokią nuo naujokų. Manau tai palengvintu ir leistu kitaip žiūrėti į kitus narius ir kokiais galima pasitikėti, kokiais ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reputacijos pardavinėt čia niekas neleidžia, tokias temas trina (bent jau Valdas). O šiaip tavo pasiūlymą skaičiau keletą kartų, bet nieko nesupratau.

Visiškai.

Mmm.. Pabandysiu glaustai paaiškinti, kadangi ten tikrai suvoliojau nesąmone ^^, nes prikišau kaip aš į tą reputacija žvelgiu ir ką siūlau.

Taigi aš siūlau padaryti dvigubą reputacija, naujokių ir senbuvių arba tiesiog, kad rodytų profilyje kokią reputaciją yra gave nuo senbuvių ir kokią nuo naujokų. Manau tai palengvintu ir leistu kitaip žiūrėti į kitus narius ir kokiais galima pasitikėti, kokiais ne.

Kas iš to, kad matys kad gavo nuo naujokų ar senbuvių tą reputaciją? Tas pats senbuvis gali bet kokią reputaciją numesti arba parduoti susirašius su žmogumi per FLT. Tavo pasiūlymui įgyvendinti reikėtų laiko, kurio ir taip Administratorius neturi, o net ir įgyvendinus šį pasiūlymą, jokios realios naudos iš jo nebūtų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reputacijos pardavinėt čia niekas neleidžia, tokias temas trina (bent jau Valdas). O šiaip tavo pasiūlymą skaičiau keletą kartų, bet nieko nesupratau.

Visiškai.

Mmm.. Pabandysiu glaustai paaiškinti, kadangi ten tikrai suvoliojau nesąmone ^^, nes prikišau kaip aš į tą reputacija žvelgiu ir ką siūlau.

Taigi aš siūlau padaryti dvigubą reputacija, naujokių ir senbuvių arba tiesiog, kad rodytų profilyje kokią reputaciją yra gave nuo senbuvių ir kokią nuo naujokų. Manau tai palengvintu ir leistu kitaip žiūrėti į kitus narius ir kokiais galima pasitikėti, kokiais ne.

Kas iš to, kad matys kad gavo nuo naujokų ar senbuvių tą reputaciją? Tas pats senbuvis gali bet kokią reputaciją numesti arba parduoti susirašius su žmogumi per FLT. Tavo pasiūlymui įgyvendinti reikėtų laiko, kurio ir taip Administratorius neturi, o net ir įgyvendinus šį pasiūlymą, jokios realios naudos iš jo nebūtų. :)

Tu gal Administratoriaus advokatas, kad tiki, kad jis žiauriai užsėmęs, gal tiesiog didelio susidomėjimo nerodo ir tiek. O manau senbuviai, už FLT? nejaugi jiems jau labai reikalingas šis skaičiukas. Kiekvienam savaip, bet manau, reputacija vistiek pasitaisytu ir kažką reikštu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, aš Administratoriaus dešinioji ranka. Ką tas tavo pasiūlytas pakeitimas konkrečiai galėtų pakeisti? Koks skirtumas ar reputacijos bus daugiau iš naujokų ar iš senbuvių, čia ne koks uždarbio forumas, kad teigiama reputacija iš senbuvių būtų tokia svarbi kaip ten. Ir šiaip, FLT čia vertingesni už Reputaciją, nes už FLT dar gali kažką įsigyti. Mano nuomone reputacija gali parodyti tai tik nario patikimumą ir mokėjimą sutarti, bendrauti su forumo nariais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4298 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...