Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

palieku supergames.lt


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4251 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jeigu butūm kažką gero čia padaręs ir išeini, tada galėtum parašyti, o dabar , kad nieko nepadarei , niekas tavęs nepažysta, todėl net nereikėjo vargintis ir reikštis ah ah ah.. palieku forumą.

P.S. Čia SVEIKINIMU IR PRISISTATYMŲ , o ne ATSISVEIKINIMŲ tema.. Vadinas gerai , kad palieki , nes net nežinai kur temas reikia kurti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

niekas manęs čia nepažysta huh? :D Ir nieko aš čia dramos ar dar ko nedarau ką tu čia įsivaizduoji, atsisveikinu ir viskas, kad paskui nebūtų klausimų kur prapuoliau. Sakai nieko nedaręs ane? Ir su modais kovojas, reportavęs, dūxus dūxais vartęs, bet nieko :D

Visiems kitiems- davai :) Jums irgi sekmės

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

niekas manęs čia nepažysta huh? :D Ir nieko aš čia dramos ar dar ko nedarau ką tu čia įsivaizduoji, atsisveikinu ir viskas, kad paskui nebūtų klausimų kur prapuoliau. Sakai nieko nedaręs ane? Ir su modais kovojas, reportavęs, dūxus dūxais vartęs, bet nieko :D

Visiems kitiems- davai :) Jums irgi sekmės

Su modais kovojęs. ? - nu kad ne. Raportavęs - nu gal 10-20 kartų bet nedaugiau : kaip raportuoja kiti kad matytum :) Aš turiu apie prisidėjimą prie forumo, kaip vilmux , cukriukė , TalRasha ir kitus svarbius žmones :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.lukonic` - Nepyk,tačiau 100% sutinku su Valdu,nieko gero nepadarei,nežinai kur kurti temas ir forumas nėra kaip tu sakai "debiliškas" papraščiausia perkrautas temomis,vartotojais,jeigu skaitytum naujienas viską žinotum tad,kad tu išeini mums nėra jokių problemų.

Iki :)

Davai, o aš ir sakiau, kad turi būt problemų, net ir dabar jūs nedirbat savo darbo, tai jeigu jau verkiat, kad tėma ne vietoj, tai perkelkit ir man įspėjimą duokit, o dabar? Sakau čia jūs nieko nedirbat išviso, sedit ant kalno viršunės kap ereliai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jo.. Netgi nelabai pažystamas esi.. Tai nežinau.. Nors butum žinomas daugumai, arba padares gero forumui, bet ne.. Temą net ne ten parašei.. "čia jau debilų saitas pasidarė" čia nežinau ar forumas ar kaip kurie žmonės. Akimis nerodysim. Tai iki. :hi:

Tai kur tada tu siūlai kurti tokį turinį turinčią temą ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.lukonic, jeigu aš leavinčiau, tai čia nebesilankyčiau ir atsakymų nebeatrašynėčiau, bet tu kažkaip sugebi.

Keip aš noriu teip ir leavinu, matai, kad dar yra ką pašnekėt su žmonėm :D

-- Papildyta --

Na jo.. Netgi nelabai pažystamas esi.. Tai nežinau.. Nors butum žinomas daugumai, arba padares gero forumui, bet ne.. Temą net ne ten parašei.. "čia jau debilų saitas pasidarė" čia nežinau ar forumas ar kaip kurie žmonės. Akimis nerodysim. Tai iki. :hi:

Mane žinojo daugiau nei puse forume, bet žmonės išeina, ateina nauji ir nebežino manes. O kas sakė, kad aš nieko gero forume nepadaręs, galvoji aš +100 reputacijos iš oro gavęs? Taigi padėdavau žmonėm :) O debilų saitas pasidarė čia taip, žmonių ir ypač kaikurių moderatorių kurie turi daugiausia įtakos forumui, visas demėsis ką jie daro krinta ant jų, ir dažniausiai tai nebūna teigiama

-- Papildyta --

Visiškai sutinku su tavimi, forumas sugedo. Nei pagalbos sulauksi, nei ką. Sekmės ir viso geriausio =]

Taip, ankčiau ateidavai, ir atrašydavo iškarto su pagalba per kelias min, dabar lauki valandas, tai ateina koks pareklamint į tėmą, arba parašo kokia nesąmonę, paofftopiną. Forume Floodina vientisai, vnž. nieko gero nebeliko. Dėkui Dominiui, kad turi tokį forumą, tai bent buvai gerai praleidęs laika :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jo.. Netgi nelabai pažystamas esi.. Tai nežinau.. Nors butum žinomas daugumai, arba padares gero forumui, bet ne.. Temą net ne ten parašei.. "čia jau debilų saitas pasidarė" čia nežinau ar forumas ar kaip kurie žmonės. Akimis nerodysim. Tai iki. :hi:

Tai kur tada tu siūlai kurti tokį turinį turinčią temą ?

Atsisveikinimus kas rašė, tai rašė juos visada "apie viska" skiltyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jo.. Netgi nelabai pažystamas esi.. Tai nežinau.. Nors butum žinomas daugumai, arba padares gero forumui, bet ne.. Temą net ne ten parašei.. "čia jau debilų saitas pasidarė" čia nežinau ar forumas ar kaip kurie žmonės. Akimis nerodysim. Tai iki. :hi:

Tai kur tada tu siūlai kurti tokį turinį turinčią temą ?

Atsisveikinimus kas rašė, tai rašė juos visada "apie viska" skiltyje.

tai ko tėmos neperkėli? Nedirbi savo darbo moderatoriau didysis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jo.. Netgi nelabai pažystamas esi.. Tai nežinau.. Nors butum žinomas daugumai, arba padares gero forumui, bet ne.. Temą net ne ten parašei.. "čia jau debilų saitas pasidarė" čia nežinau ar forumas ar kaip kurie žmonės. Akimis nerodysim. Tai iki. :hi:

Tai kur tada tu siūlai kurti tokį turinį turinčią temą ?

Atsisveikinimus kas rašė, tai rašė juos visada "apie viska" skiltyje.

tai ko tėmos neperkėli? Nedirbi savo darbo moderatoriau didysis :)

Kas pirmas tai pastėbėjo? Kiek moderatoriu rašė prieš mane jau, o tu man tai sakai? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4251 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...