Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

palieku supergames.lt


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4270 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na jo.. Netgi nelabai pažystamas esi.. Tai nežinau.. Nors butum žinomas daugumai, arba padares gero forumui, bet ne.. Temą net ne ten parašei.. "čia jau debilų saitas pasidarė" čia nežinau ar forumas ar kaip kurie žmonės. Akimis nerodysim. Tai iki. :hi:

Tai kur tada tu siūlai kurti tokį turinį turinčią temą ?

Atsisveikinimus kas rašė, tai rašė juos visada "apie viska" skiltyje.

tai ko tėmos neperkėli? Nedirbi savo darbo moderatoriau didysis :)

Kas pirmas tai pastėbėjo? Kiek moderatoriu rašė prieš mane jau, o tu man tai sakai? :)

kiek rašė, bet neivienas taip ir nesugebėjo perkelt :DDD IR sakos kokie jie geri moderatoriai, ir kad aš palieku forumą nieko jam nepadėjęs...

Assasinui ir Softeriui, Viso :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 savaičių...

cia isvis yra bent vienas modas? tema visiskai nevietoi tai istrynkit arba perkelkit cia vadinas kokybiskas darbas? visas forumas nepykit bet kaip ir surudyjes o niekas netvarko jus ka manot kad jus sedesit o uz jus kazkas sutvarkys? tai ka jus cia veikiat po velniu?? kas cia per modai kurie nieko netvarko ??? dirbkit kasnors dominiui vienam sunku o jus cia sedit ir didzuojates tai b*** kas cia per darbas norit jus kad cia zmoniu butu ar norit kad surudytu kaip koks š ??? jai jau taip tingit dirbt tai kam prasotes i tuos modus tik laika adminui gaiztat po velniu ! galvokit ka darot zmogus sunkiai dirba o jus prasotes tik laika jam gaiztat o patys nk nedirbat bent jau tema sia sutvarkykit b*** !! man zinokit visiskai nerupi ar man ispejima ar ban duosit

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4270 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...