Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

plz pagalbos del mapo


.:CPU::.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4320 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Yra tokia gera technologija... Tačiau nežinau, ar veikia ant kitų versijų (t.y. ne ant 1.3). Na o technologija paprasta: Kažką pradėk mappint. Tada išsisaugok ir atsidaryk savo failą (Išsaugojus spaudi Open ir viršuje turėtų būt). Tada toliau mapink, kartas nuo kartu išsaugodamas (tačiau neatidarydamas). Kai baigsi, išsaugok ir išjunk

Tada gali pamėgint įjungt MTA vėl, kad patikrintum ar išsisaugojo. Man dažniausiai tokia "technologija" suveikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mano MTA 1.3 bet kai paspaudziu open virsui nerandu savo isaugoto mapo

o mano isaugotas mapas yra Mta DIREKTORIJOJE BETper open as nerandu to savo mapo

-- 29 Bir 2012, 11:31 --

Yra tokia gera technologija... Tačiau nežinau, ar veikia ant kitų versijų (t.y. ne ant 1.3). Na o technologija paprasta: Kažką pradėk mappint. Tada išsisaugok ir atsidaryk savo failą (Išsaugojus spaudi Open ir viršuje turėtų būt). Tada toliau mapink, kartas nuo kartu išsaugodamas (tačiau neatidarydamas). Kai baigsi, išsaugok ir išjunk

Tada gali pamėgint įjungt MTA vėl, kad patikrintum ar išsisaugojo. Man dažniausiai tokia "technologija" suveikia.

Aciu geriau paieskojau ir radau :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4320 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...