Minde_Svedas

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  209
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

28 Bus matyti ko vertas

2 sekėjų

Apie Minde_Svedas

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Pomėgiai
  Kompiuteriai, automobiliai.

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Minde_Svedas

  Tropical Islands map

  Na, vandens bugą galima ištaisyt pakėlus objektus kiek labiau nuo vandens. Bet apskritai, čia visai gražus dalykėlis. Nors, įtariu, kad salas SA:MP pasaulyje žmonės jau matė. Turiu klausimą - ar daug čia objektų?
 2. Minde_Svedas

  [Mapp] Keli mapp darbai

  Dėl stoties idėjos, tai pritariu. Idėja gera (nors man atrodo, jog mačiau kažkur jau). Bet visi trys mapai padaryti tai tragiškai, tekstūros visuose trijuose vienodos. O kol neperžiūrėjau visų PD nuotraukų, tai pagalvojau, kad PD striuka su biudžetu, nes tvoras vietoj langų įsidėjo. Sorry už komentarą, bet gaisrinė tai visai katastrofa. Jokių gaisriniškų objektų (apart mašinų), net linijų parkinguose nėra. Jiems ir normalus pastatas praverstų, o ne garažėlis su puse stogo. Stoties mapas, iš pažiūros ir skylių turi, be to, nepagalvota dėl gatvės, įeinančios į stoties zoną. Jeigu neklystu, iš gatvės (Trečia nuotrauka stoties darbe) kairėj pusėj teks mašiniukams atskrist iki stoties. Su tekstūrom visuose trijuose žemėlapiuose pagrybauta, papildomų objektų (medžių, lempų ir pnš) irgi reiktų. Bendrai, bandyk toliau, nes kol kas - nekažką. Siūlau daugiau detalių pamėtyt (šičia reiktų žiūrėt jau kitus darbus, kad suvokti, kiek jų galima sudėt vienam darbe, kad nebūtų perkrauta) ir dėt įvairesnes ir daiktus atitinkančias tekstūras.
 3. Minde_Svedas

  Nuko` - Industrinis modernus loftas

  Šitas interjeras jau tikrai primena tobulą. Šiuolaikiškas, modernus, atrodo, jog ir nėra mažas, tuo labiau kad ir spalvos kažkaip žiūrisi gerai. Tokiame bute tikrai gyvenčiau Trumpai tariant, liuks interjeras, šauniai padirbėta.
 4. Sveiki, ieškau žmogaus, gebančio ir norinčio užsiimti Textdrawų piešimais. Jeigu tokių yra, palikite savo kontaktus ir darbų pavyzdžius šioje temoje. Textdrawų reikės ne vieno, už kiekvieną užbaigtą darbą atsiskaitau iš karto.
 5. Na, pagrindinis šios temos tikslas iš tikro pristatyt filmuką, kuriame pristatau Lietuvą. Perspėju, filmukas yra anglų kalba. https://www.youtube.com/watch?v=kcNQVQqSTOM ______________________________________________________________________________________ O šiaip tai, esu Mindaugas, man 16, gimęs Lietuvoje, bet pastaruoju metu gyvenu Švedijoje. Domiuosi kompiuteriais ir kompiuteriniais žaidimais bei automobiliais. Anksčiau vadinausi Minde_Svedas (minde_svedas), kai pasižymėjau kaip žemėlapių kūrėjas SAMP žaidimui (maperis). Komentarus ir visa kita galite rašyti šioje temoje. Tai tiek.
 6. Minde_Svedas

  SF Degalinė

  Man asmeniškai antra danga gražesnė yra. Pirma danga kažkaip keistai atrodo.
 7. Minde_Svedas

  [SuperArnas] Los-Santos Gaisrinės Departamenta..

  Geriau mokintumeis mappint, o ne vogt iš kitų... Gi reputacijos rodmenys po tavo aprašymu kairėj pusėj parodo, kiek prisidirbęs...
 8. Minde_Svedas

  Naujausia MTA versija.

  Nepykit, kad įsikišu, bet žmogus viršuj parašęs pakėlė 4 metų senumo temą... Vien dėl to prisiverčiau prisijungt... -REP žmogui virš manęs
 9. Aš už Nuko. Tikrai žmogus moka interjerus kurt.
 10. Minde_Svedas

  mFather - Islands

  Pripažįstu, gerai atrodo. O dėl vienodumo... Jo daug visur pasaulyje, ypač nepamirškim dviejų faktų: pilna Lietuvoj gi vienodų sovietinių daugiabučių. Antras faktas: pažiūrėkit į Dubajų, arabai ten salas gan vienodas irgi stato. O paskutinis dalykas, kurį noriu paminėt: tikrai atrodo geriau, nei kad mano salos.
 11. Minde_Svedas

  GRID 2 vs. Dirt 3

  Jeigu būtumėt nusipirkę anksčiau per akcijas ant Steam'o DiRT 3 (kaip kad aš padariau), tai būtumėt dabar nesigailėję, kadangi jo kūrėjai pagaliau į Steam'ą įkėlė DiRT 3 Complete Edition o tiems, kas jau turėjo DiRT'ą nusipirkę, davė už dyką. Iš esmės, žaidžiau tiek DiRT 3, tiek GRID 2, tiek kad antrąjį žaidžiau tik gan trumpą laiką, nors abu turiu ant Steam'o. Aš ko gero už DiRT 3, bet tik dėl to, kad labai gerai tą žaidimą žinau nes teko pereit jį. Šiaip tai, dėl DiRT 3 laužtos versijos, pats tokią ant PC irgi bandžiau, veikė kuo puikiausiai, tik negaliu sakyt iš kur ėmiau, kadangi tai jau būtų reklama. DiRT 3, kaip dauguma sako, prie gamtos toks labiau einantis, dauguma lenktynių bus ant žvyro, nors ir asfalto gan nemažai... Gan neblogas mašinų pasirinkimas, įtariu, kad ant vairo jas valdyt turėtų būt labai labai smagu, gaila maniškis aplūžęs ir nesiderina su žaidimu... GRID 2 vien asfaltas, yra miesto, yra ir etapų gamtoj, žmonių tenai daugiau, nors kartais būna, kad DiRT'e per kelią irgi perbėga keletas žmonių, kaip kad realiuose ralio etapuose. Geriausia būtų imt abu.
 12. Minde_Svedas

  eRepublik

  Šitas žaidimas nemažai paremtas ir užsieniu, kadangi dažniausiai viena šalis nieko padaryt žaidime negali, tam reikia jau turėt galinčių kartu kovot šalių. Lietuva keletą turi, nors tik "etatinės" kolegės, pvz. Gruzija, UK ir Čilė. Ekonomikos galima pasimokint. Šiaip eiliniems žaidėjams, kuriems labiau SAMP arba CS patinka naršykliniai kaži ar patinka, tuo labiau eRepublik. Patį eRepublik labiau jau paaugę žmonės žaidžia, mažai yra nedaug metų turinčių žaidėjų ir nemažai iš jų elgias bent jau normaliai.
 13. Minde_Svedas

  g3 / s5 ar note4

  s5 kinietiškas? Šito dar negirdėjau. Kad nėra labai geras, tai šitą žinau. Šiaip būčiau ėmęs Note 4, jei būtų pasirodęs, tačiau pas mane šiuo metu yra G3, turi truputėlį problemų su ausinių kišimo vieta, bet aplamai labai geras, galingas ir gerą bateriją turintis telefonas. Labai greitai pasikrauna ir išlaiko daugiau nei dieną.
 14. Pristatau žaidimą pavadinimu eRepublik. Žaidimas paprastas: Užsidirbinėjat patirtį, pinigus, auksą bei jėgą (šitas per treniravimąsi kyla) kariaudami, prekiaudami ir politikuodami. Egzistuoja nemažai šalių, tarp jų ir Lietuva su 5 regionais. Žaidimas yra pilnai naršyklinis ir anglų kalba (nors galit rast ir rusų jei neklystu). Ką turėtumėt žinot prieš bandydami: 1. Žaidime tik pati pradžia yra labai greita t.y. labai greitai kyla lygiai. Paskui tas greitis dingsta. Taigi, žaidimui reikia nemažai kantrybės. Geriausi žaidėjai žaidžia žaidimą jau ko gero daugiau nei 5 metus arba labai daug į jį investavo. 2. Ne visi noriai padės. 3. Lenkai mūsų juodai nemėgsta. Žaidime lenkų populiaciją pagrinde sudaro nacionalistai. 4. Galima išsirinkti valdžią savo šaliai. Taip pat ir pačiam tenai patekti. Nors pačioje pradžioje ko gero tai neįmanoma. 5. Bus, kas trauks jus į įvairias partijas. Žaidimo Lietuvos versijoje (arba eLietuvoje) yra 5 pagrindinės partijos ir dar keletas smulkesnių. Tos pagrindinės labai stengias pritraukt naujų žaidėjų, dažnai pažadėdami vietą šalies parlamente (arba Seime). 6. Šiuo metu eLietuva neegzistuoja. Ją pilnai užėmę lenkai. Taip pat Lietuva neturi ir veikiančio parlamento, bet yra prezidentas, kuriam dabar ko gero laisvos rankos kiek savivaliaut. 7. Serbai vienvaldžiai lyderiai su daugiausiai teritorijų ir didžiausia populiacija (kiek daugiau nei 7 tūkstančiai žaidėjų). 8. Lapkritį arba gruodį buvom užėmę Rusiją. Tikrai internete galit surast filmukų apie Lietuvos ir Rusijos mūšį žaidime. Kas be ko, eLietuva labai laukia naujų žaidėjų. Prisiregistruoti galima per čia: http://www.erepublik.com/en/referrer/mindebuc Arba einant tiesiai į www.erepublik.com Jūsų pasirinkimas kurią nuorodą imt, nors būtų neblogai, jei rinktumėtės pirmąją.
 15. Minde_Svedas

  Nuko` - Banko interjeras #2

  Kaip visada, Nuko interjeras labai labai įspūdingas.