Peršokti į turinį
Efra

Geriasias San Andreas miestas

LS,SF,LV?  

34 balsai

1. 1. LS,SF,LV?

• Los Santos
      8
    • San Fierro
      24
    • Las Venturas
      2

Recommended Posts

Sveiki visi, noreciau suzinoti koks San Andreas miestas yra geriausias Real-Life serverio kurimui, kuriame mieste jusu manymu susirinktu daugiausiai zmoniu? Variantai yra 3: Las Venturas, Los Santos ir San Fierro, taigi komentuokit, rasykit savo nuomones ir aisku BALSUOKIT!!!!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Na aš balsuoju už Los Santos, nes jame didžiausia įvairovė. Vieni rajonai skurdūs, bei pilna lūšnų, kiti yra vien prabangūs namai, vilos, o treti aukšti dangoraižiai. Tik minusas tame, jog Los Santos miestas yra per didelis, tad, kad ir žaistu 500 žmonių, kai kuriose vietose miestas atrodytu tuštokas.

Dalintis šį pranešimą

Svečias

Aš renkuosi Los Santos man jis geras map'as o San fierro kaip sake atsibodes aš renkuosi Los Santos :):taika: ir gal pasiulitumetia koki Los Santos gamemode be darbu bugu ir panašiai :D srr kad ne čia. :taika::soka::unsure:

Dalintis šį pranešimą

Na kiekvienas miestas turi tam tikrų savo pliusų ir minusų, pvz: San-Fierro, daug serverių yra šiame mieste, tačiau daugeliui žmonių šis miestas yra labiausiai prie širdies. Los-Santos, kaip kažkas minėjo yra įvairovė, tai gaujų miestas, pvz viename rusų serveryje mačiau GS rate gražiai gaujos vaikšto, kariauja. Tad jeigu darai RPG rinkis Los-Santos miestą, tačiau yra ir minusas.. Miestas yra gan didelis, o tam reikia nemažai žaidėjų. Las-Venturas na tame mieste manau galima įgyvendinti nemažai įdėjų.. Tačiau yra tas pats minusas kaip ir Los-Santos, miestas yra gan didelis.

Asmeniškai aš labiausiai norėčiau žaisti Las-Venturas arba Los-Santos miestuose.

Dalintis šį pranešimą

RPG - Los santos.

GRP - San fierro

Rask 10 skirtumų... Tai yra tas pats dalykas. Aš manau geriausia Las Venturas, nes ten daug daugiau gerų vietų darbams, namams, verslams ir t.t. Be to jis gan retas serveriuose.

Dalintis šį pranešimą

Man asmeniškai labiau patinka Los Santos, nors ir didelis, bet gerai žinomas miestas. San Fierro atrodo per daug niūrus ir apkrautas, Las Venturas sakyčiau, kaip tik labiau atrodo, kad tai pramogų miestas dėl tų kazino, sunku rasti geras vietas darbams ir labai didelis, labiau skirtas didesnei populiacijai :)

Dalintis šį pranešimą

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele