Sampas22

GTA SAN ANDREAS problema

Recommended Posts

Sveiki persira┼íiau windows ir man nebeveikia Gta sa andreas visas ┼żaidimas ir sampas pri┼í windows ra┼íyma dar veik─Ś problema tokia a┼í paspaud┼żiu ant samp serverio star man jau pradeda jungti poto jau i┼ímeta juoda ekran─ů ir i┼ísiungia ┼żaidim─ů ? k─ů daryt ra┼íiau 3 skirtingus gta bet vistiek neveikia

Pad─Śsi ir veiks ? duosiu + REP

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Man krc tas pats jau 2 gta sa ir samp perra┼íiau ir jungiantis ─» serveri kaip u┼żkrauna sa-mp don't sed i┼ímeta ;//Pagalbos!

Stmlx, taigi daemon tools ─»sid─Śk, ir crack ─»sid─Śk

Nereik─Śjo joki┼│ deamon tools tik crack padarydavau ir eidavo ir gta sa ir sa-mp. Daba tai tik gta sa veikia o sa-mp jungiant don't send nors n─Śra jokiu modu ir chytu ;/ Pra┼íau pad─Śkit nesinori windowsu perra┼íyti d─Śl sa-mp'o :D

tu Diamond tools net nereikia gi visi turi zinot kad visi grand theft auto reikalauja directx 9.0

-- Papildyta --

tai tu ji isiinstaliuok ir pasileist turetu padejau?:+rep

Man tai kiek gta sa tur─Śj─Ös tai visada reikdavo daemon tools ─»sid─Śt ir tik tada veikia ┼íjp :)

Pas mane ┼íiaip Daemon yra, ta─Źiau be jo man SA ir SAMP be problem┼│ ant dviej┼│ PC netgi pasil─Śid┼żia. Tai ka┼żkaip abejoju, kad reikia b┼źtinai tur─Śt Daemon.

┼áiaip tai... Jeigu seniau veik─Ś, rei┼íkias ka┼żk─ů PC padirbot. Jeigu jau i┼í prad┼żi┼│ neveik─Ś, gali b┼źt kad ka┼żko tai neatitinka. ┼Żinau buvo labai geras puslapis, kur kompiuterio ir ┼żaidimo duomenis galima palygint. Ten pagrinde nauji tiktai ┼żaidimai, ta─Źiau ten San Andreas vis dar yra.

Tinklapis va šitas: http://cyri.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

Jeigu sampas neveikia tik tai tu Uninstall seno padaryk ir nauja atsisiusk installiuok tada pades

Nu kr─Ź ka┼żkas pasitaise kad windows aktivavau bet vistiek neveikia jungiuosi i samp i┼ímeta crash kai junguosiu ─» Gta_Sa i┼ímeta don sed k─ů daryt ?

kaip tai neeina turi eit o ka rase ar kas? pereinstaluok gta sa ir sampo uninstal padaryk ir viskas is naujo. instal gta sa ikelt crack jeigu gta sa dirbs tada ir sampas turi dirbt .

Kr─Ź man neina u┼żd─Śt ant daemon tools ta setup─ů k─ů daryt ? :D

tai tu ne setup─ů d─Śk moli :D Iso fail─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.