Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sakura


Sakura

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5266 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas rytas,o gal vakaras?XDDDD

Kągi atėjau šiandien tai ir pristatymą parašysiu šiandien xDDDDD

Ogi esu aš paprasta mergaičiukė xDDD vardu Eglė.Gyvenu kažkokiame nuobodžiausiame mieste,kuriame nieko nevyksta Kretingoje xDDDD.Esu vienturtė gyvenu tik su mama.Liko metai iki pilnametystės kolkas yra 17 xDDD.Mokausi 11 klasėje.

Auginu katiną vardu Micius xDDD.Mėgstu dainuoti,kurti dainas,rašyti istorijas,dirbti su photoshopu.Esu jautri asmenybė.Turiu daug skaudžių gyvenimiškų patirčių,bet ne apie tai kalba.

Čia užklydau per google ieškodama ko nors naujo apie žaidimus.Apžvelgiau šį puslapį ir nusprendžiau užsiregistruoti.Tikiuosi,kad nepadariau klaidos ir mane priimsit...

Ko dar nepasakiau?Mėgstamiausios pamokos muzika,anglų,sportiniai šokiai.Nekenčiaiausios pamokos lietuvių,matematiką,biologija...Domiuosi Japonija,anime,manga,muzika,žaidimais.Klausausi įvairios muzikos,bet šiuo metu labai pamėgau gotiška muzika.Nors pati nesu gotė,bet man patinka gotų kultūra.

specialrei.th.png Žinau,kad nesu tokia graži kaip norėčiau,bet žinau tik vieną,kad iš įšorės apie žmogų nespresi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ir del aciu na ir ne bet turi zinoti taisykles nes tuos naujokus pabosta

kritikuot po viena zody rasyt nedera tuo labiau su smilai`s.

Tavo labui rekuomenduoju.

O seip pykciu jokiu nelaikai ir netureciau. B)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5266 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...