Peršokti į turinį
Raudonas

Spec Ops: The Line žaidimo pristatymas

Recommended Posts

Spec-Ops-The-Line-600x359.png

Dubajų užklupo pražūtingos smėlio audros. Miesto prieigose liko pulkininkas Džonas Konradas (John Konrad). Jam buvo įsakyta palikti miestą kartu su savo būriu prieš audrą, tačiau jis nusprendė pasilikti ir padėti evakuoti žmones. Nuo to laiko jokių žinių apie jį nebuvo. Visi galvoja, kad miestas tiesiog nušluotas nuo žemės paviršiaus. Praėjus keliems mėnesiams po smėlio audros, gaunama žinutė iš pulkininko Konrado. Į Dubajų išsiunčiamas delta būrys, kad išsiaiškintų kas iš tikrųjų ten vyksta ir išgelbėti pulkininką, jeigu jis vis dar gyvas.

Ši Spec Ops dalis neturi nieko bendro su praėjusiomis šios serijos dalimis. Žaidimo kūrėjai įkvėpimo sėmėsi įvairiuose šaltiniuose — peržiūrėjo galybę filmų apie karą, žaidė įvairiausius žaidimus šia tematika, turėjo savo karinį konsultantą. Šioje trečiojo asmens šaudyklėje ypatingas dėmesys skiriamas smėliui, viskas vyksta smėlio audros sugriautame mieste ir tuo galėsite pasinaudoti žaidime. Tarkime jūsų priešai stovi po langų, kuris pripustytas smėliu, šaunate į langus, jie sudūžta ir to pasekoje priešus užverčia smėlio krūva. Arba galima į smėlį mesti granatą, sprogimas sukels smėlio debesį, priešai užsikosys, valysis akis ir kuriam laikui deziorientuosis. Žinoma ir patiems reikės saugotis smėlio spąstų, jūs bet kada galite prasmegti žemyn, nes po jūsų kojomis gali būti užpustytas smėliu stiklas. Tokių situacijų žaidime tikrai netrūks.

Pilnas aprašymas ir video lietuvių kalbą: http://www.yourgame.lt/zaidimu-pristaty ... istatymas/

Kokia jūsų nuomonė? Gera šaudyklė bus ar nelabai?

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
perejau zaidima ir kuo puikiausiai veike. zaidimas tikrai labai idomus, siuo metu labiausiai suzavejas. labiausiai patiko kaip su pagrindiniu veikeju isgyveni dubajuje sunkumas. labai graziai smelis pavaizduotas, labai sunku gelbeti zmones buvo (nors man vienam taip, kad neivieno zmogaus neizgelbejau).

P.S. apzvalga ir zaidimas 10/10

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×