Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[STT][ZCMD SSCANF] /pagydyti komanda


Stuntas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Po neilgos pertraukos grįžtu vėl prie scriptinimo. Su šita komanda galėsite pagydyti bet kokį kitą žaidėją. Paaiškinimų šį kart nededu.

CMD:pagydyti( playerid, params[] )
{
new pagydom;
if(sscanf(params, "u", pagydom)) return SendClientMessage(playerid, MELYNA,"Komandos naudojimas: {FFFFFF} /pagydyti [Vardas_Pavardė]");
if(pagydom == INVALID_PLAYER_ID) return SendClientMessage(playerid, RAUDONA,"Tokio žaidėjo nėra");
{
SetPlayerHealth(pagydom, 100);
SetPlayerArmour(pagydom, 100);
}
return 1;
}

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei tu kūrėjas, pasakyk kokius ir kodėl man error mes jei naudosiu šią komandą. Include sakykim turiu, pati komanda.

Nesupratau ką nori pasakyti. Man nemeta errorų dėl šitos komandos.

Na, o jei aš naudočiau, mestu.. Tu įsidėk į fs kuriame būtų tik includes reikiamos.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei tu kūrėjas, pasakyk kokius ir kodėl man error mes jei naudosiu šią komandą. Include sakykim turiu, pati komanda.

Nesupratau ką nori pasakyti. Man nemeta errorų dėl šitos komandos.

Na, o jei aš naudočiau, mestu.. Tu įsidėk į fs kuriame būtų tik includes reikiamos.

Kokį error meta? Nes tikrai vien dėl tavęs nedėsiu šito scripto į FS ir laiko veltui negaišiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam tokias pamokas kurti, ką nori tuom pasiketi? Nelengviau sukurti pamoką sscanf naudojimas ir viskas, o dabar viso serverio komandas įdėsi į forumą ane?..

Bėje, esu sukūręs sscanf naudojimo pamoką, reikia paieškoti.

Niekas nesakė ir aš pats nesakiau, kad dėsiu visas serverio komandas, tiesiog tu man neaiškink, ok? Ką noriu ta darau, tu man ne koks gyvenimo rodiklis esi.

P.S man ** ant tų tavo sscanf naudojimo pamokų, nežadu net kurti. Džiaukis iš viso, kad pamokos yra keliamos į šį forumą. Kaip manai kas būtu jeigu nebūtu pamokų forume ir scripteriai nepadėtu naujokams?

P.S2 scripterio medalį gal gavai už pamokų ripinimą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam tokias pamokas kurti, ką nori tuom pasiketi? Nelengviau sukurti pamoką sscanf naudojimas ir viskas, o dabar viso serverio komandas įdėsi į forumą ane?..

Bėje, esu sukūręs sscanf naudojimo pamoką, reikia paieškoti.

Niekas nesakė ir aš pats nesakiau, kad dėsiu visas serverio komandas, tiesiog tu man neaiškink, ok? Ką noriu ta darau, tu man ne koks gyvenimo rodiklis esi.

P.S man ** ant tų tavo sscanf naudojimo pamokų, nežadu net kurti. Džiaukis iš viso, kad pamokos yra keliamos į šį forumą. Kaip manai kas būtu jeigu nebūtu pamokų forume ir scripteriai nepadėtu naujokams?

P.S2 scripterio medalį gal gavai už pamokų ripinimą?

Kaip suprantu tu čia didį scripterį primeti, nors niekam vertas pamokas kuri....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam tokias pamokas kurti, ką nori tuom pasiketi? Nelengviau sukurti pamoką sscanf naudojimas ir viskas, o dabar viso serverio komandas įdėsi į forumą ane?..

Bėje, esu sukūręs sscanf naudojimo pamoką, reikia paieškoti.

Niekas nesakė ir aš pats nesakiau, kad dėsiu visas serverio komandas, tiesiog tu man neaiškink, ok? Ką noriu ta darau, tu man ne koks gyvenimo rodiklis esi.

P.S man ** ant tų tavo sscanf naudojimo pamokų, nežadu net kurti. Džiaukis iš viso, kad pamokos yra keliamos į šį forumą. Kaip manai kas būtu jeigu nebūtu pamokų forume ir scripteriai nepadėtu naujokams?

P.S2 scripterio medalį gal gavai už pamokų ripinimą?

Kaip suprantu tu čia didį scripterį primeti, nors niekam vertas pamokas kuri....

Nieko aš neprimetu, matai esu ne toks kaip tu:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...