Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Automobiliams Aikštelė


Nickas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4319 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiiki taigi sukuriau naujoje dar nematytoj vietoj aištele. Toje vietoje dauguma serveriu nieko nedada (ciuju nesugalvoja ;D) taai aš sugalvojau padaryt koke automobiliu aikštele,iš pradžiu pagalvojau kad ten koke statybiate reikia padaryt (va idėja ) bet neišėjo man tai va štai nuotraukos

6be3f7b21ff6869817ea59b8c7de9b2c55.png

7bdc916d0f260893de5769b1e35dbf7e289.png

73b8eeae11b17a0d13e3ac4c54a4dfff399.png

61b144dcb462eb287b4ac4479d6b3f86978.png

Klaidu yra ir ne vienoj vietoj bet taip na comentuokite ir vertinkite ir pasakykit kaip toke įdėja

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, kad nelabai čia ir yra ką komentuoti. Labai jau paprastas darbelis, klaidelių yra, tačiau įspūdingumo nepastebėjau.. Šįkart 8.

Tas pats čia būtų kaip parašius, 2/10, klaidu daug, bet klaidu neišvardinta.

Argumentuok.

8/10 - Paprastas darbelis, bet štai kiek pastebėjau nelygiai sudėtos tvoros. Ir vieta labai jau nekokia parinkta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, kad nelabai čia ir yra ką komentuoti. Labai jau paprastas darbelis, klaidelių yra, tačiau įspūdingumo nepastebėjau.. Šįkart 8.

Tas pats čia būtų kaip parašius, 2/10, klaidu daug, bet klaidu neišvardinta.

Argumentuok.

8/10 - Paprastas darbelis, bet štai kiek pastebėjau nelygiai sudėtos tvoros. Ir vieta labai jau nekokia parinkta.

Norėsiu argumentuosiu, norėsiu neargumentuosiu. Čia neturi man jokios teisės aiškinti seniuk. Norės klaidų paklaus, nenorės- jo reikals. Dėl vietos mano nuomone klysti, kaip tik vieta parinkta gera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, kad nelabai čia ir yra ką komentuoti. Labai jau paprastas darbelis, klaidelių yra, tačiau įspūdingumo nepastebėjau.. Šįkart 8.

Tas pats čia būtų kaip parašius, 2/10, klaidu daug, bet klaidu neišvardinta.

Argumentuok.

8/10 - Paprastas darbelis, bet štai kiek pastebėjau nelygiai sudėtos tvoros. Ir vieta labai jau nekokia parinkta.

Norėsiu argumentuosiu, norėsiu neargumentuosiu. Čia neturi man jokios teisės aiškinti seniuk. Norės klaidų paklaus, nenorės- jo reikals. Dėl vietos mano nuomone klysti, kaip tik vieta parinkta gera.

Nėra argumentų - nėra vertinimo. Pastebėjau tokia žiaurią klaidą - tos rodyklės ant to kalniuko blogai sudėtos, turėtu būt atvirkščiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kaip čia pasakius, darbas tikrai yra paprastas. Minusai - vieta tikrai netinkama, tokioje "statybų" zonoje daryti tokią aikštelę, tikrai nėra logiška, nors tai ir žaidimas, jis turi atitikti realybes standartus. Toliau.. aikštelėje per daug pasikartojančių objektų, tai sukuria kad nepatrauklų vaizdą. Jeigu darbą perkeltum kitoje vietoje, uždengtum jį, minimum su stiklais, pridėtum parkingo "pay" ženklų, pora augalų šonuose, būdelę aikštelės sargui, antram aukštui skirtum daugiau iniciatyvos - pakeisčiau savo nuomonę :) 4/10

Sėkmės tobulėjant :liuxas:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Darbas labai lengvas... galbūt net perlengvas dėti y foruma kad jy vertintu nes če tikrai labai mažai darbo rodyklės atvirkščiai plisu nemanau kad kas nors statysis automobilius ant užvaževimo aukščiau turiu omenyje ta vieta kur rodykles atvirkščiai sudėtos 2/10 man nei patiko/nei darbo/bloga... vieta nu vienu žodžiu prastai sekmės kita karta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, kad nelabai čia ir yra ką komentuoti. Labai jau paprastas darbelis, klaidelių yra, tačiau įspūdingumo nepastebėjau.. Šįkart 8.

Tas pats čia būtų kaip parašius, 2/10, klaidu daug, bet klaidu neišvardinta.

Argumentuok.

8/10 - Paprastas darbelis, bet štai kiek pastebėjau nelygiai sudėtos tvoros. Ir vieta labai jau nekokia parinkta.

Norėsiu argumentuosiu, norėsiu neargumentuosiu. Čia neturi man jokios teisės aiškinti seniuk. Norės klaidų paklaus, nenorės- jo reikals. Dėl vietos mano nuomone klysti, kaip tik vieta parinkta gera.

Krc jus nepykit ant sito zmogaus jis kiauras yra gauna -rep susikuria account'a uzsideda +rep atsilupes yra ir siaip komentuoja jis belenka svarbu komentuot as esu mates kaip jisai tris kartus vertina vviena map'a tikriausiai irgi pamirso kad vertino nes buvo svarbu post'a gaut tai vienam sudo vertas yvertino kituose kad neprastas,sakau sitas zmogus mazvaikis yra reiktu su tokiais rimta kalba uzvest,o apie darba tai keliose vietose tvorele nesueina ir ikalnen masina nelabai statyt kazkaip neestetiska:|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4319 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...