Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

pawno battle


Ance__Zas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sveiki, manau daug kas noretu ismeginti savo jegas pawno lyginant pries kitus scripterius taj as sugalvojau kad galetu kas nors apsiimti pawno battle organizavimais ar panasiai:) butu malonu jei atsirastu savanoriu, bei ar dalyvautu kas nors? Battle turetu buti 1x1 arba dar galima surenkti pawno konkursa kuriame is tarkim 16 scripteriu laimes tik vienas. Nu zodziu komentuokit:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ir kas čia bus jai laimės ? Oi koks geras skripteris Ir Fsio. Čia kausis sakykim pradinukai ir tas laimėjimas kaip ir nieko nereikštų.

Stuneris šiam forume geriausias ir jai kovotų tikriausiai nugalėtų. Nebent jam pakištu koja RenisIL : ) bet gaila, kad jis užsijėmes..

Kai sakau, pradinukai neturiu omeny GRP textus keičiančius n00bus.

Pradinukai;

'Skripteris'

Anc'e

Hustrine

Ašh

Qsun

nu

ir

kaškur

toli

toli

toli

R0L1S :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as vien del to ir nedalyvauciau, kad dalyviai nebutu mano lygio, dazniausiai tokie neturi laiko, bet spresti kas nugaletojas ir pan. Galeciau, tik reiketu susitart, kad sukurtu pan kaip +rep sistema, kuria galetu keist tik tam tikra grupe ir ta grupe man paskirtu. Manau idomu butu tada, po avataru rasytu laimetos dvikovos: n/a, pralaimetos dvikovos: n/a

P.s. Sorry uz ne lt raides, su telefonu rasau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as vien del to ir nedalyvauciau, kad dalyviai nebutu mano lygio, dazniausiai tokie neturi laiko, bet spresti kas nugaletojas ir pan. Galeciau, tik reiketu susitart, kad sukurtu pan kaip +rep sistema, kuria galetu keist tik tam tikra grupe ir ta grupe man paskirtu. Manau idomu butu tada, po avataru rasytu laimetos dvikovos: n/a, pralaimetos dvikovos: n/a

P.s. Sorry uz ne lt raides, su telefonu rasau.

Nebegirk saves, įdėja gera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ir kas čia bus jai laimės ? Oi koks geras skripteris Ir Fsio. Čia kausis sakykim pradinukai ir tas laimėjimas kaip ir nieko nereikštų.

Stuneris šiam forume geriausias ir jai kovotų tikriausiai nugalėtų. Nebent jam pakištu koja RenisIL : ) bet gaila, kad jis užsijėmes..

Kai sakau, pradinukai neturiu omeny GRP textus keičiančius n00bus.

Pradinukai;

'Skripteris'

Anc'e

Hustrine

Ašh

Qsun

nu

ir

kaškur

toli

toli

toli

R0L1S :D

Qsun yra SanCio.

O dėl R0L1O nežinau ar apsimoką jį čia rašyti, nes kiek pastebėjau jis visur tik

GivePlayerMoney( playerid, pinigų skaičius );

f-ją ir tekartoją :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gera idėja?

Mėšlas. Skriptinimas nėra dalykas, kurį eina taip tiksliai įvertinti, mano nuomone, o be to - nebūtų komisijos, kad būtų TOKIE patyrę ir visiškai nešališki.

Gana keltis čia visiems, bei varyt ant kitų, pradėsiu šaudytis įspėjimais už įžeidimus.

Jei kuri tą pačią sistemą ar komandą, įmanoma. Iš esmės dėl vertintojų pritariu, jei jau apsiimtų tokį darbą turėtu pamiršti, kurie priešai, kurie draugai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gera idėja?

Mėšlas. Skriptinimas nėra dalykas, kurį eina taip tiksliai įvertinti, mano nuomone, o be to - nebūtų komisijos, kad būtų TOKIE patyrę ir visiškai nešališki.

Gana keltis čia visiems, bei varyt ant kitų, pradėsiu šaudytis įspėjimais už įžeidimus.

Oi koks čia tarp mūsų šaulys atsirado. Tuoj pakirpsim tau sparnelius.

Papraščiausias skirtumas:

SendClientMessage(playerid, -1, "...");

SendClientMessage( playerid, -1, "..." );

Tarpas leidžia jum patogiau skaityti texta, spalvas, bet bent jau pagal mane sistemai tai neturi reikšmės..

ir dar krūva įvairių būdų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gera idėja?

Mėšlas. Skriptinimas nėra dalykas, kurį eina taip tiksliai įvertinti, mano nuomone, o be to - nebūtų komisijos, kad būtų TOKIE patyrę ir visiškai nešališki.

Gana keltis čia visiems, bei varyt ant kitų, pradėsiu šaudytis įspėjimais už įžeidimus.

Oi koks čia tarp mūsų šaulys atsirado. Tuoj pakirpsim tau sparnelius.

Papraščiausias skirtumas:

SendClientMessage(playerid, -1, "...");

SendClientMessage( playerid, -1, "..." );

Va čia tu ir susivarei, kuo skirias šitie skriptai? katras geresnis ? su tarpais? čia yra žmogaus skonio reikalas, kaip jam gražiau skriptas atrodo taip jis ir rašo, problem? nematau čia kuri geriau įvertint, čia žmogaus skoni vertinat ar skriptinimą?

Tarpas leidžia jum patogiau skaityti texta, bet bent jau pagal mane sistemai tai neturi reikšmės..

ir dar krūva įvairių būdų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gera idėja?

Mėšlas. Skriptinimas nėra dalykas, kurį eina taip tiksliai įvertinti, mano nuomone, o be to - nebūtų komisijos, kad būtų TOKIE patyrę ir visiškai nešališki.

Gana keltis čia visiems, bei varyt ant kitų, pradėsiu šaudytis įspėjimais už įžeidimus.

Oi koks čia tarp mūsų šaulys atsirado. Tuoj pakirpsim tau sparnelius.

Papraščiausias skirtumas:

SendClientMessage(playerid, -1, "...");

SendClientMessage( playerid, -1, "..." );

Tarpas leidžia jum patogiau skaityti texta, bet bent jau pagal mane sistemai tai neturi reikšmės..

ir dar krūva įvairių būdų..

Va čia tu ir susivarei, kuo skirias šitie skriptai? katras geresnis ? su tarpais? čia yra žmogaus skonio reikalas, kaip jam gražiau skriptas atrodo taip jis ir rašo, problem? nematau čia kuri geriau įvertint, čia žmogaus skoni vertinat ar skriptinimą?

Susivariau ? :D Sakau, kad lengviau skaitomas skriptas pačiam žmogui poto paeditinau texta toėl to ir nepamatei. :)

kur ten

ShowPlayerDialog(playerid,11,DIALOG_STYLE_LIST,"1","2","3","4");

o kur sakykim mano pamektas būdas

#define DIALOG_ID 11

#define DIALOG_MSG "1", "2", "3", "4"

ShowPlayerDialog( playerid, DIALOG_ID, DIALOG_STYLE_LIST, DIALOG_MSG );

Patogu pakeist id, texta, gali dėti modo viršuje... + modernu

Tikrai malonu ir skaityt tą skripta ir pačiam vertintojui. Taip tai stilius man prieštai irgi keistai atrodė, kad kaškoke nesamonė tuos tarpus dėt o kai perrašiau Drift GM pernaujo tokiu būdu ir žiūriu kaip malonu skripta skaityt tai ir toliau taip darau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikšmės jokios nėra sistemai, tie tarpai tiesiog pagal jus, kam gerai, kam ne, bet pati sistema gauna funkcijos row'us ir jai tie tarpai neturi jokios reikšmės.

Yeh. Bet tikrai patogiau nei suvelta skaityt. Sukurtų koki Jail RP moda tau konkursui ir gautum skaityt. Suvelta kaip kūši..

Betkokiu atvėju manau nebus to konkurso. Galit rakint tema. Kiek mačiau 3 ar 4 norintys yra. : |

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Baigiam O.T, aš pasidarysiu lankininkas įspėjimu[ Kaip 0werRing šaulys ] [ Juokauju ].

Jeigu komisijos nariai būtų, tai kaip kažkas minėjo, Turėtu užmiršti kas draugais, kas priešai

Kažkas sakė kad pradėtu draugai skriptus daryti, tame ir visa esmė. Kad žmogu galima stebėti, bet kuriant skripta lagins, arba, įsijungus skype kamera ir tegu kuria. Ir manau čia būtų gerai išsiaiškinti skriptinimo sugebėjimus, tarp R0L1O ir SanCio ir kitu jo „ Hateriu “. Kekvienas galėtu pameginti ir pasižėti ko dar reikėtu jam išmokti.

Nuo NoFear: norėčiau pamatyti kovą tarp Stunerio ir Erpio(2 "galiūnai", kurie tiesiog trokšta parodyti ką moka)"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...