Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisistatymas // Pavyzdukė.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4301 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai visi SuperGames.LT lankytojai, atėjo metas ir man prisistatyti kad žinotumete su kuo bendraujate.

Esu Indrė Rimavičiūtė iš Druskininkų, man yra 17 metų, mėgstu viską ką mėgsta šiuolaikinis jaunimas. Mano mėgstamos sporto šakos: krepšinis, futbolas, bei regbis. Esu toks žmogus, kuris atlieka darbus kokybiškai, bei niekada nepalieka jo nepabaigto. Mano pagrindiniai geri bruožai būtų tokie, jog esu padedanti, aktivi, bei randanti visada teisingą sprendimą. Esu linksma, draugiška, mėgstu kompanijas. Esu žmogus, kuris niekada neleidžia laimėti "blogiui", t.y. tiesos ieškau iki galo, todėl kartais turiu priešų bei žmonių kurie manęs nemėgsta. Taip pat moku susitarti bei surasti geriausią sprendimą. Niekada neleidžiu laimėti jausmams bei emocijoms. Visada bandau įžvelgti nesutarimo esmę. Maloniai elgiuosi su žmonėmis, kartais užeina nervai, bet tvardausi. Esu miela, mandagi, šaltų nervų.

Štai taip atrodau aš:519bf0ed52fe6abbd4427fc3deba851d686.jpg

336d33eb8a33418dc2117c02b739979c871.jpg

4c021c3f536f19081a251a10b8816a99495.jpg

Kadangi nesinori man rašyti nereikalingų temų, man taip pat malonu susipažinti su žmonėmis kurie yra užpildę prisistatymo anketą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 108
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Sveikas.

Tu skaitei bent aprašymą, ar šiaip šaudai sveikas ar sveika ? :D

Sveika, sėkmės tau čia. ;)

Dabar, Tu, primesk, nuvarau į oniuką.lt, susirandu belekokią čiolę, pasiemu jos 3 nuotraukas iš jos albumo, prisiregistruoju čia, sukuriu prisistatymą, įmetu tas nuotraukas, pasakau, jog esu mergina tiek ir tiek metų, kad ieškau „tiesos“, kad esu graži, draugiška ir t.t. ir trollinu. Kaip tau tokia veikla?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas.

Tu skaitei bent aprašymą, ar šiaip šaudai sveikas ar sveika ? :D

Sveika, sėkmės tau čia. ;)

Dabar, Tu, primesk, nuvarau į oniuką.lt, susirandu belekokią čiolę, pasiemu jos 3 nuotraukas iš jos albumo, prisiregistruoju čia, sukuriu prisistatymą, įmetu tas nuotraukas, pasakau, jog esu mergina tiek ir tiek metų, kad ieškau „tiesos“, kad esu graži, draugiška ir t.t. ir trollinu. Kaip tau tokia veikla?

Nieko nelieka tikėtis tik, kad ji ir yra ji. Tikėkimės, kad lietuvėlėje nėra pydarastų kurie per tokius forumus apsimetinėtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas.

Tu skaitei bent aprašymą, ar šiaip šaudai sveikas ar sveika ? :D

Sveika, sėkmės tau čia. ;)

Dabar, Tu, primesk, nuvarau į oniuką.lt, susirandu belekokią čiolę, pasiemu jos 3 nuotraukas iš jos albumo, prisiregistruoju čia, sukuriu prisistatymą, įmetu tas nuotraukas, pasakau, jog esu mergina tiek ir tiek metų, kad ieškau „tiesos“, kad esu graži, draugiška ir t.t. ir trollinu. Kaip tau tokia veikla?

Nieko nelieka tikėtis tik, kad ji ir yra ji. Tikėkimės, kad lietuvėlėje nėra pydarastų kurie per tokius forumus apsimetinėtu.

Yra buvę tokių atvejų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas.

Tu skaitei bent aprašymą, ar šiaip šaudai sveikas ar sveika ? :D

Sveika, sėkmės tau čia. ;)

Dabar, Tu, primesk, nuvarau į oniuką.lt, susirandu belekokią čiolę, pasiemu jos 3 nuotraukas iš jos albumo, prisiregistruoju čia, sukuriu prisistatymą, įmetu tas nuotraukas, pasakau, jog esu mergina tiek ir tiek metų, kad ieškau „tiesos“, kad esu graži, draugiška ir t.t. ir trollinu. Kaip tau tokia veikla?

Nieko nelieka tikėtis tik, kad ji ir yra ji. Tikėkimės, kad lietuvėlėje nėra pydarastų kurie per tokius forumus apsimetinėtu.

Yra buvę tokių atvejų. :)

Yra, bet tikėkimės šis netoks. Ok no OT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4301 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...