Nazaii

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  848
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

35 Bus matyti ko vertas

7 sekėjų

Apie Nazaii

 • Nario rangas
  Mylimas dalyvis (-ė)
 1. Nazaii

  beeGFX grafikos parduotuvė.

  Skaityk taisykles. Darbų neperdarau...
 2. Nazaii

  beeGFX grafikos parduotuvė.

  Ovixs - Duok normalų stock'ą.
 3. Nazaii

  beeGFX grafikos parduotuvė.

  Šiek tiek padirbta su ,,curves'' Ant teksto užmestas overlay blending mode'as. Uždėti rėmeliai, juodi ir balti[overlay blending mode'as].
 4. •Stock'as[bŪTINA]: •Tekstas: •Subtekstas: •Kaip atsiskaitysite:
 5. Nazaii

  sBunny Grafikos Parduotuvė

  http://imgur.com/a/CytOn
 6. Nazaii

  sBunny Grafikos Parduotuvė

  Srry. Kad tik dbr. neturėjau galimybių prisijungt. Darbai bus greit
 7. Taisyklės •Visi anketos punktai privalo būti užpildyti, nesvarbu ar jums nereikia subteksto ar pnš. tada turite parašyti ,,Nereikia'' ir kt •Nedarau darbų su šiomis temomis:Nuoga, Abstract,GFX, Pawno ir pnš. •Anketos su tokiais atsakymais ,,toks kaip, surask pats, derink'' ir pnš. bus ignoruojamos. •Nekurti savų anketų Anketa •Darbo tipas[Avataras/Banneris/Parašas]: •Dydis: •Stock'as[BŪTINA]: •Tekstas: •Subtekstas:
 8. Nazaii

  GFX Baneriai #1

  Nematau čia ką nors gražaus... Subtekstas išvis... 2-3/10...
 9. Nazaii

  sB galerėja.

  Viskas čia gerai yra... Taip turi būti
 10. Nazaii

  srpg.lt

  Mes abu glušai, šjp daxūja šiame forume esančių žmonių yra glušai, jeigu jie prašo normalaus aprašymo. Glušai™ 4Ever.
 11. Dar po kol kas tik tiek, einant laikui jų bus daugiau Nori stock'o iš kokio nors darbo? Rašyk, duosiu Vertinkit, komentuoki
 12. Nazaii

  GRAPHiCSparduotuv4 // corelN

  1. Jusu norimas darbas (sigas, avataras, logotipas ir kt.): 2. Jusu stockas (nuoroda):http://data.whicdn.com/images/64948265/large.png 3. Norima darbo tematika (jei nedavete stocko): 4. Norimas tekstas:linnsanity 5. Norimas sub. tekstas:UK. 1. Jusu norimas darbas (sigas, avataras, logotipas ir kt.): 2. Jusu stockas (nuoroda): http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Patrik+Elias+Ottawa+Senators+v+New+Jersey+1VZFOkyh6kml.jpg3. Norima darbo tematika (jei nedavete stocko): 4. Norimas tekstas:Patrik Elias 5. Norimas sub. tekstas:#26
 13. Nazaii

  FIFA 13

 14. Nazaii

  Nazaii banner sšhop.

  Rytoj.
 15. Nazaii

  Rašau anketas į darbus/dir./adm./vip. ir t.t.

  Va, radau savo gan seną anketą į taxi dir. postą. Sveiki, mano vardas Mantas, man 15 metų(spalio mėnesį bus 16.), pildau anketą būtent į šio darbo direktoriaus postą todėl, kad tai gan lengvas, tačiau nenusibostantis darbas, na nesvarbu kad turi žmones vežioti iš taško A į tašką B, bet vistiek gi, ne visi važiuoja į tą patį ,,tašką'', todėl jei esi mažai ,,žinantis map'ą'' taxi darbas tau turėtų padėti, na bet žinoma reikia bent šiek tiek ,,žinoti map'ą'', norėčiau šiame darbe padaryti tokia, kaip čia pasakius, komandą, kuri apmokys/aprodys ,,map'ą'' tiems, kurie ji ,,težino'' menkai, žinoma ši paslauga bus tiek teikiama tiek patiems taksistams, tiek žaidėjams. Apie kitas savo įdėjas parašysiu paskui, na o dabar norėčiau ,,pakalbėti'' apie patį save, kaip minėjau man yra 15 metų. Esu gan linksmas, draugiškas, kaip ir kiekvienas žmogus, taip ir aš turiu blogų savybių, na viena iš jų būtų tokia, kad ką nors greit užmirštu, tai kiti galėdavo pamatyti visiems žinomame žaidimų forume supergames.lt, ten kelis kart buvau atidaręs grafikos parduotuvę, na ir kaip kiekvienas po kurio laiko užmiršdavau, kad turiu sukūręs tokį dalyką, kaip grafikos parduotuvė, na tai trumpai sakant viena iš mano blogųjų savybių yra tokia, kad viską greit užmirštu, na turiu ir kitų blogųjų savybių, bet jos nėra taip labai jau ,,matomos'' todėl jų nerašysiu. Forume esu tikrai aktyvus, šiuo metu esu užpildęs anketas į forumo moderatoriaus, apeliacijų prižiūrėtojo postus, manau turėtų man nusišypsoti laimė, ir turėčiau ,,patekti bent iš vienos iš tų dviejų anketų'' kadangi forume esu gan žinomas, kaip minėjau aktyvus, taipogi moku ir patinka pildyti forumą naujomis temomis. SAMP žaidžiu daugiau nei 3 metus, maždaug nuo 2009m. lapkričio mėn. tai yra nuo 0.2x versijos pabaigos, per šį laiką buvau tiek administratoriumi, tiek ,,vipu'', tiek direktoriumi, todėl šiame poste turiu patirties ir žinau kokia atsakomybė direktoriui krenta ant pečių. Jei tapsiu direktoriumi, šis darbas išsiskirs naujovėmis, kurių dar nemačiau nei viename darbe(šiame serveryje/forume) viena iš tų naujovių būtų tokia, kad kiekvienas žaidėjas turėtų pasirašyti sutartį/kontraktą prieš ateidamas dirbti taksistu, mažiausiai žaidėjas galėtų pasirašyti kontraktą 3 dienom, kodėl tiek gan daug? O todėl, kad 1 ar 2 dienas yra lengva išdirbti, + tos 3 dienos nesiskaitys, kad įsidarbinai ir esi 3 dienas tame darbuotojų sąraše, darbuotojas turės būti aktyvus, reaguoti į iškvietimus. Na manau supratote viena iš mano įdėjų. Na nenoriu rašyt čia tų įdėjų, kadangi pildantieji gali jas ,,nusikopijuoti'' Viską pamatysite, jeigu tapsiu direktoriumi.