NightKata

w7.Hardy - The Last Tag Wall !

Recommended Posts

Sveiki,

Na, čia lyg ir paskutinis mano TagWallas į kurį įkėliau bene geriausius savo sukurtus darbus, per 8 mėnesių laikotarpį. :)

Spauskite ant paveikslėlių, norėdami išdidinti darbus.

6113b7b984ac65973998f4eda4373145364.png

f44ff670777b01e37c32274299780ac3531.png

3ea17e18dd167cfa0980c4b090cdd565415.png

165ac53f461e8cb78b4ebd5a8d857f6a217.png

c5275667b9a2a7f8cdc84f9b10b7d382206.png

d1e98d1db90904a7f3db0802da0cbd5e655.png[/center]

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Hardy esi mano favoritas. Žodžiu perskaičiau tavo galerijoj straipsnį. Tu irgi mačiau buvai parašęs, jog nemaniai jog pateksi į B lygį, bet stengiaisi ir tau pavyko. Poto pasiekiai net iki +B. Nežinau, čia man grynai A lygio darbai ir neturiu prie ko prikibt. Aš esu N lygio kolkas, todėl stengsiuosi būti toks šaunus gfx'eris, koks buvai tu.

Dalintis šį pranešimą

Ou my God :shok: Sakidavau gerai pavaro DigitalArt ar Žaletas koks :D bet čia tj eik tu PYP kokie nesveiki darbai.Kaip NHK pasake tj dbr ir tu mano favorit

Dalintis šį pranešimą

Hardy esi mano favoritas. Žodžiu perskaičiau tavo galerijoj straipsnį. Tu irgi mačiau buvai parašęs, jog nemaniai jog pateksi į B lygį, bet stengiaisi ir tau pavyko. Poto pasiekiai net iki +B. Nežinau, čia man grynai A lygio darbai ir neturiu prie ko prikibt. Aš esu N lygio kolkas, todėl stengsiuosi būti toks šaunus gfx'eris, koks buvai tu.

A lygio kai kurie ir turėtų būt, bet žinai, pikti dėdės nenorėjo manęs matyt A lygyje, tik neutralūs, kaip fanke davė šį įvertinimą :) O tau palinkėčiau siekt savo tikslo. Nežinau, nenoriu moralizuot, bet čia daug kas nuo darbo priklauso. Nors pats asmeniškai jaučiau, kad turiu šiokį tokį talentuką, kurį atradau ilgai ir nuobodžiai, o kartais ir su šypsena kurdamas darbus:} Taigi, viskas prasideda nuo darbo ir informacijos internete ieškojimo :)

Beje, matau daug fanų turiu, gal kokią dieną sukursiu savo geriausio varikliuko "smudge" paraša :D

Dalintis šį pranešimą

A lygio kai kurie ir turėtų būt, bet žinai, pikti dėdės nenorėjo manęs matyt A lygyje, tik neutralūs, kaip fanke davė šį įvertinimą :) O tau palinkėčiau siekt savo tikslo. Nežinau, nenoriu moralizuot, bet čia daug kas nuo darbo priklauso. Nors pats asmeniškai jaučiau, kad turiu šiokį tokį talentuką, kurį atradau ilgai ir nuobodžiai, o kartais ir su šypsena kurdamas darbus:} Taigi, viskas prasideda nuo darbo ir informacijos internete ieškojimo :)

Beje, matau daug fanų turiu, gal kokią dieną sukursiu savo geriausio varikliuko "smudge" paraša :D

Būtų neprošal tikrai. ;)

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.