Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Left 4 dead 2 demo


Guest aZT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Svečias

Sveiki idesiu torrent failiuka su paciu zaidimu.

iskarto perspeju kad sios temos turinis bus papildomas kaip pvz

zaisti online, o kolkas torrent failiuks su intrukcija bei keletas screenu.

KAM NEISEXTRAKTINA CRACKAS

Del greicio galit neabeajoti jis idetas lme 5zonoj.

trl

ONLINE Pamoka

INstrukcija:

1. Jungiame l4d2 install jai norite rusiskai pasirinkite rusiskai jai angliskai tai angliskai

2. Kas pasirinkote angliska arba netycia rusiska galesite pakeisti soundus i en

3 isarhyvuokite l4d2fix i pradini l4d2 demo foldery jei pasirinkot rusu vistiek reikia )

3.2 Esantis left4dead2 rar failas kuris uzima 530 ten yra soundai jeigu norite rusisku

jums nereikia mesti jai anglisku norite metati i pradini foldery, o jai rinkotes angliska vistiek turite i mesti.

4.Jeigu gaunate errora No permission to run l4d2 ar tiesiog nepasileidzia tai siunciames paccsteam.

5.PacSteam Setup v1.0.0.0->

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

pacio mano nuomone apie zaidima nors dar nesu erejeas to 1 lygio jog labai patobulinta saudimo fizika labai patiko. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Man tai vakar veike, snd jau nebe ijungia zaidima krauna mapa ir ant pabaigos game issijungia.... gal kas sprendima zinot?

Man kolkas tas pats ir kitiem suieskosiu papildysiu si straipsni man rodo

kad demo ant pacsteamo reik instaliuot jaigu pasitvirtints tai prasysiu bet dar galimas

variantas perkelti failus i pacsteam ir ziuret zodziu papildysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Sveiki , noriu paklausti kodel man meta errorą parodžius trumpa trailerį ir išmeta toki errorą:

bepavadinimoqr.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Nereikėjo man to rasyt tesiog isimeciau fixa kuris buvo su žaidimo torrentu ir viskas puikiai veikia . Perėjau visą demo per 30~40 min gal greičiau , bet kiek žaidžiau lb patiko patarčiau parsiūsti ir pažaisti (išbandyti) , o aš dabar lauksiu pilnos versijos :lol: . Ačiu aZT gauni +rep.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tai vakar veike, snd jau nebe ijungia zaidima krauna mapa ir ant pabaigos game issijungia.... gal kas sprendima zinot?

Man kolkas tas pats ir kitiem suieskosiu papildysiu si straipsni man rodo

kad demo ant pacsteamo reik instaliuot jaigu pasitvirtints tai prasysiu bet dar galimas

variantas perkelti failus i pacsteam ir ziuret zodziu papildysiu.

Reikia savo pc laika keliom dienom atsukt, jaigu sakykim veike vakar o snd nebe tai rytojau diena atsuki laika ir vel veikia, man tikrai veikia ir tau turetu veikt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nA ziurek idemiai

isirasai l4d2 isirasai pacsteam paleidi update su 020galune atiupdeitina susikuri accounta jame prisijungi.

Randi kita tema CRACKfix atsiunti imeti i foldery ten bus parasyta prisijungi per pacsteam i acc

ir leidi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...