Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5169 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 67
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Dydis: 150X150

Tema:D.DROGBA

Tekstas: dArko

Subtekstas:

Reikia papildomų "pribumbasų", kaip" rėmeliai, ir kiti visi efektai?: Efektų reikia normalių.

Dydis: 150X150

Tema:Chelsea

Tekstas: dArko

Subtekstas:

Reikia papildomų "pribumbasų", kaip" rėmeliai, ir kiti visi efektai?: Efektų reikia normalių.

1c8871b8c0e92d6a705b0d57701ee0cd518.png

Iškart pasakau, kad jei mane tikrai nustebinsi, ir man labai patiks avataras sumokėsiu banko pavedimu 5Lt.

Fonas toks tamsokas (panašiai kaip tavo avataro), dydis 130x130, stocko nėra, ant fono turi puikuotis gražiai padaryti GK inicialai, kur nors nelabai ryškus tekstas 'Gintas' ir kur nors tekstas 'Programmer', 'coder' arba 'scripter' kuris gražiau atrodys. Noriu, kad būtų efektų, kurie gražiai būtų pritaikyti, ta prasme nenoriu tokio paprasto, tokį galiu ir pats pasigamint ;)

Taigi laukiu.

Dydis:130x160

Tema:Va ant šito http://shiiit.com/wp-content/uploads/2011/04/tunefortwo.jpg

Tekstas:Maloney*

Subtekstas:Mahna mahna

Reikia papildomų "pribumbasų", kaip" rėmeliai, ir kiti visi efektai?:Nenoriu per daug efektų, nenoriu kad jie būtu prikišti belekur ir belakaip.

Dydis:130x160

Tema:Koenigsegg Ccx

Tekstas:Maloney*

Subtekstas:Fast like turtle

Reikia papildomų "pribumbasų", kaip" rėmeliai, ir kiti visi efektai?:Nenoriu per daug efektų, nenoriu kad jie būtu prikišti belekur ir belakaip.

Dydis:130x160

Tema:Va ant šito http://4.bp.blogspot.com/-SlPHKCkERmM/TgTAC9nKe-I/AAAAAAAAANk/bN_q8KEZVmA/s1600/kawhi-leonard.jpg

Tekstas:Dunk like K.L

Subtekstas:

Reikia papildomų "pribumbasų", kaip" rėmeliai, ir kiti visi efektai?:Nenoriu per daug efektų, nenoriu kad jie būtu prikišti belekur ir belakaip.

arsen.gif

Dydis:130x160

Tema:Va ant šito http://shiiit.com/wp-content/uploads/2011/04/tunefortwo.jpg

Tekstas:Maloney*

Subtekstas:Mahna mahna

Reikia papildomų "pribumbasų", kaip" rėmeliai, ir kiti visi efektai?:Nenoriu per daug efektų, nenoriu kad jie būtu prikišti belekur ir belakaip.

Dydis:130x160

Tema:Koenigsegg Ccx

Tekstas:Maloney*

Subtekstas:Fast like turtle

Reikia papildomų "pribumbasų", kaip" rėmeliai, ir kiti visi efektai?:Nenoriu per daug efektų, nenoriu kad jie būtu prikišti belekur ir belakaip.

Dydis:130x160

Tema:Va ant šito http://4.bp.blogspot.com/-SlPHKCkERmM/TgTAC9nKe-I/AAAAAAAAANk/bN_q8KEZVmA/s1600/kawhi-leonard.jpg

Tekstas:Dunk like K.L

Subtekstas:

Reikia papildomų "pribumbasų", kaip" rėmeliai, ir kiti visi efektai?:Nenoriu per daug efektų, nenoriu kad jie būtu prikišti belekur ir belakaip.

Mažvaiki tu bent kartą sugebėtum perskaityt taisykles, ar nelabai? Virink iš čia nes tau darbų nedarysiu.

Dydis: 100x100

Tema:F.Torres

Tekstas: dArko

Subtekstas:

Reikia papildomų "pribumbasų", kaip" rėmeliai, ir kiti visi efektai?: Efektų reikia normalių.

Dydis: 100x100

Tema:Chelsea

Tekstas: dArko

Subtekstas:

Reikia papildomų "pribumbasų", kaip" rėmeliai, ir kiti visi efektai?: Efektų reikia normalių.

1c8871b8c0e92d6a705b0d57701ee0cd518.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5169 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...