Peršokti į turinį
  • ┼ŻAIDIMAI
  • , ┼ŻAIDIMAI
  • ┼ŻAIDIMAI

Diskusijos apie GRP modus

Edviss_

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3994 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Recommended Posts

Tipo RP tikrovi┼íkesni, bet su GRP daug lengviau dirbt. Nes a┼í kai band┼żiau edit RP gm'─ů ka┼żkaip ne taip lengva buvo, kaip su grp.

Dar gal kas nors k─ů pasakyt norit? ─«domu su┼żinoti j┼źs┼│ nuomones (k─ů manote apie GRP?).

Tai prad─Śk ne "editint" o kurt savo, k─ů manau, jeigu ta GRP/RPG tipo modifikacija kuriama nuo nulio, man gerai, jeigu paimat LRG/GRP4 ar pana┼íiai, neken─Źiu toki┼│ ┼żmoni┼│.

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

RP Best No Lifers server. Perdaug bando Real┼│ gyvenima padaryti su tais RP o i┼íeina tik dar ┼í┼źdiniau...

GRP | RPG geriau nei RP tiesiog reikia prad─Śti skirti itin didelias bausmes u┼ż NonRp ir DM mieste. + tvarkyt GRP mod'a (editinti o ne palikti ta k┼ź┼íi..)

Nuoroda ─» komentar─ů

Jei ┼żinai PAWNO kalb─ů. Tai GRP GM'a galima taip i┼íeditinti. A┼í pvz. Nemegstu RPG arba RP. Nes debili┼íkai ... Kaip ka┼żkoks noliferis sedi ra┼íei /me U┼żgeso *Plaunu butelius* Variklis :D

Nekada ne┼żaid┼żiau ir nekada ne┼żaisiu ─» RPG arba RP.

Nuoroda ─» komentar─ů

Negaliu ┼żi┼źr─Śt k─ů j┼źs mulkiai ra┼íot apie RP/RPG. :bumba: Vis┼│ pirma ne┼żinodami kas yra tai, ─»lid─Ö savo 'GRP' moduose, tai ir t┼źp─Śkit. :kuku:

Ko ─Źe nervuojesi? taigi ─Źe tik savo nuomones i┼ísako :)

Man asmeni┼íkai GRP labiau nes kaip ─Źe pasakius kaip min─Śjo labai tikrovi┼íkus gyvenimsu bando ten daryt ka┼íkokem serve tai i┼íeikit y lauka taspats :) o GRP gali palakstyti ir t.t. taigi ─Źe ┼żaidimas o ne gyvenimas :) galvokite kaip norite ta─Źiau jei norite mirtino tikrovi┼íkumo i┼íeikit y lauka.... a┼í u┼ż GRP jy ir lengviau scriptinti (bent man) ─îe bent mano nuomone :)

Nuoroda ─» komentar─ů

RP/RPG da best. Daugiau nieko negaliu pasakyti. O dabar sako, kad GRPG modifikacijos tikrovi┼íkos. Ane. Kur ─Źia tikrov─Ś? ─«s─Śdi ─» ma┼íin─ů ir va┼żin─Śji ir gauni pinigus? Tikrovei taip b┼źna? Taip b┼źna, bet labai ma┼żai darb┼│, o ─Źia visi tokie. O RP/RPG modifikacijos bando atkartoti tikrov─Ö. Ten ne tik reikia va┼żin─Śti su ma┼íinom, o ir kitus darbus daryti. Lietuvoje ┼żinau tik kokius 5 RPG/RP projektus. Reklamuoti nenoriu taip, kad j┼źs ─Źia nesakykit kad GRP ─»domiau u┼ż

RP/RPG.

Nuoroda ─» komentar─ů

RP/RPG da best. Daugiau nieko negaliu pasakyti. O dabar sako, kad GRPG modifikacijos tikrovi┼íkos. Ane. Kur ─Źia tikrov─Ś? ─«s─Śdi ─» ma┼íin─ů ir va┼żin─Śji ir gauni pinigus? Tikrovei taip b┼źna? Taip b┼źna, bet labai ma┼żai darb┼│, o ─Źia visi tokie. O RP/RPG modifikacijos bando atkartoti tikrov─Ö. Ten ne tik reikia va┼żin─Śti su ma┼íinom, o ir kitus darbus daryti. Lietuvoje ┼żinau tik kokius 5 RPG/RP projektus. Reklamuoti nenoriu taip, kad j┼źs ─Źia nesakykit kad GRP ─»domiau u┼ż

RP/RPG.

Man Asmeni┼íkai RP/RPG ┼áudas kaip buvo taip ir bus. Jei tu esi noliferis tai ir eik ─» RP/RPG Serverius ir ┼żaisk ... O jei nori pa┼żaisti kokybi┼íkam serveryje tai geriau ┼żaisti GRP....

Nuoroda ─» komentar─ů

Kokybi┼íkus? Ne tu, tai-tai, idiotas.. GRP yra EDITAI, supranti EDITAI, jiems yra atskiros pamokos, kurti skriptams, f-joms, t.y. su visais tais kintamaisiais 'playerDB', 'vehicleDB', '┼íudaiDB', ir t.t., o RP man pa┼żaisti ─»domu, bet ne tiek kiek RPG, kadangi RPG, n─Śra b┼źdingos tos komandos (/me, /do), bet svarbiausia, kad kiekviena sistema suri┼íta su sistema, viskas turi prasme, viskas tikrovi┼íkai ir da┼żniausiai yra ra┼íomos nuo NEW.PWN, nuo NEW.PWN! Tai j┼źs mulkiai ne┼żinodami, kas tai yra geriau nekalb─Śkit..

Nuoroda ─» komentar─ů

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...