Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Diskusijos apie GRP modus


Edviss_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tipo RP tikroviškesni, bet su GRP daug lengviau dirbt. Nes aš kai bandžiau edit RP gm'ą kažkaip ne taip lengva buvo, kaip su grp.

Dar gal kas nors ką pasakyt norit? Įdomu sužinoti jūsų nuomones (ką manote apie GRP?).

Tai pradėk ne "editint" o kurt savo, ką manau, jeigu ta GRP/RPG tipo modifikacija kuriama nuo nulio, man gerai, jeigu paimat LRG/GRP4 ar panašiai, nekenčiu tokių žmonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Negaliu žiūrėt ką jūs mulkiai rašot apie RP/RPG. :bumba: Visų pirma nežinodami kas yra tai, įlidę savo 'GRP' moduose, tai ir tūpėkit. :kuku:

Ko če nervuojesi? taigi če tik savo nuomones išsako :)

Man asmeniškai GRP labiau nes kaip če pasakius kaip minėjo labai tikroviškus gyvenimsu bando ten daryt kaškokem serve tai išeikit y lauka taspats :) o GRP gali palakstyti ir t.t. taigi če žaidimas o ne gyvenimas :) galvokite kaip norite tačiau jei norite mirtino tikroviškumo išeikit y lauka.... aš už GRP jy ir lengviau scriptinti (bent man) Če bent mano nuomone :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

RP/RPG da best. Daugiau nieko negaliu pasakyti. O dabar sako, kad GRPG modifikacijos tikroviškos. Ane. Kur čia tikrovė? Įsėdi į mašiną ir važinėji ir gauni pinigus? Tikrovei taip būna? Taip būna, bet labai mažai darbų, o čia visi tokie. O RP/RPG modifikacijos bando atkartoti tikrovę. Ten ne tik reikia važinėti su mašinom, o ir kitus darbus daryti. Lietuvoje žinau tik kokius 5 RPG/RP projektus. Reklamuoti nenoriu taip, kad jūs čia nesakykit kad GRP įdomiau už

RP/RPG.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

RP/RPG da best. Daugiau nieko negaliu pasakyti. O dabar sako, kad GRPG modifikacijos tikroviškos. Ane. Kur čia tikrovė? Įsėdi į mašiną ir važinėji ir gauni pinigus? Tikrovei taip būna? Taip būna, bet labai mažai darbų, o čia visi tokie. O RP/RPG modifikacijos bando atkartoti tikrovę. Ten ne tik reikia važinėti su mašinom, o ir kitus darbus daryti. Lietuvoje žinau tik kokius 5 RPG/RP projektus. Reklamuoti nenoriu taip, kad jūs čia nesakykit kad GRP įdomiau už

RP/RPG.

Man Asmeniškai RP/RPG Šudas kaip buvo taip ir bus. Jei tu esi noliferis tai ir eik į RP/RPG Serverius ir žaisk ... O jei nori pažaisti kokybiškam serveryje tai geriau žaisti GRP....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokybiškus? Ne tu, tai-tai, idiotas.. GRP yra EDITAI, supranti EDITAI, jiems yra atskiros pamokos, kurti skriptams, f-joms, t.y. su visais tais kintamaisiais 'playerDB', 'vehicleDB', 'šudaiDB', ir t.t., o RP man pažaisti įdomu, bet ne tiek kiek RPG, kadangi RPG, nėra būdingos tos komandos (/me, /do), bet svarbiausia, kad kiekviena sistema surišta su sistema, viskas turi prasme, viskas tikroviškai ir dažniausiai yra rašomos nuo NEW.PWN, nuo NEW.PWN! Tai jūs mulkiai nežinodami, kas tai yra geriau nekalbėkit..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...