Peršokti į turinį
  • ┼ŻAIDIMAI
  • , ┼ŻAIDIMAI
  • ┼ŻAIDIMAI

Mano pirmas mapp darbas || SF traunkiniu stotis, degaline

minecraft

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3983 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Recommended Posts

Sveiki

Nusprendziau pasidalinti savo mapp darbu, ir suzinoti jusu nuomone, apie mano mappinima. Tad jai kas blogai sakykite, su kiekvienu darbu as tobuleju ir man jusu nuomone pati svarbiausia.

Vertikite. :)

[youtubecom]http://www.youtube.com/watch?v=Z51kySeBOzQ&feature=youtu.be[/youtubecom]

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Labai gra┼żiai - 10/10 : )

O kaip tie geltoni vadinasi kur prie kolon─Śli┼│ buvo? ( Ne JetDoor, o tie kaip kmb_Beam tik geltoni). Ir tas kelias kaip akmenimis i┼íklotas?

Nuoroda ─» komentar─ů

Labai gra┼żiai - 10/10 : )

O kaip tie geltoni vadinasi kur prie kolon─Śli┼│ buvo? ( Ne JetDoor, o tie kaip kmb_Beam tik geltoni). Ir tas kelias kaip akmenimis i┼íklotas?

kelia rasi parases villa ismes ten tokius namukus juos suleisi i zeme ir vistas o tas geltonas yra 3578

Nuoroda ─» komentar─ů

Antras darbas grazesnis sitas toks vienodas grindys kazkokios geltonos spalvos manau ju nereikejo,beje is vieno sono uzdejes tureklus tik is vieno o kitus palikai krastus neuzdetus jei uzdejai ant vieno sono tai reikejo pabaigt arba isvis nedet bet siaip normaliai:|

Nuoroda ─» komentar─ů

Galiu sumappinti. Tuoj numesiu link'─ů, kur mano mappai.

Ilgai meti .. : D Kieta vaidini, bet ka┼żin ar gra┼żiau padarytum...

Savo nuomon─Ö jau sakiau : )

Nuoroda ─» komentar─ů

Pa┼żymi j─ů (2 kart su pele paspaudi ant jos) ir susirandi prie delete (┼íalia enter) mygtuk─ů PAGE DOWN paspaudi ant jo, ir ┼íiek tiek nusileid┼żia. O kad l─Ś─Źiau leistum spausk alt, kad grei─Źiau- shift. Pad─Śjau? + REP

Nuoroda ─» komentar─ů

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3983 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...