Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Forumo dizainas.


DXRKSIDE

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4373 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 92
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Svečias

Pas dauguma yra 1280x1024 tai tada ta panelė kairėj maišo ir rėžia akį.

O pas Dominus pvž. ekranas daug didesnis ir jam visiškai netrukgdo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas dauguma yra 1280x1024 tai tada ta panelė kairėj maišo ir rėžia akį.

O pas Dominus pvž. ekranas daug didesnis ir jam visiškai netrukgdo.

Štai kaip atrodo 1280x1024

Mano 1280x1024 viskas čiki:

http://www.part.lt/perziura/3f2c8c7b40e ... c56180.jpg

Rezoliucijos problema čia bus turbūt.

Taip čia rezoliucijos problema, nepasakosiu kas konkrečiai lemia tai, bet tai priklauso nuo jūsų ekranų rezoliucijos. Visiems kam maišo ta juostelė, jūsų ekranai greičiausiai mažesni nei '15. Bet tuoj visų ekranų rezoliucijoms viskas bus gerai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas dauguma yra 1280x1024 tai tada ta panelė kairėj maišo ir rėžia akį.

O pas Dominus pvž. ekranas daug didesnis ir jam visiškai netrukgdo.

Štai kaip atrodo 1280x1024

Mano 1280x1024 viskas čiki:

http://www.part.lt/perziura/3f2c8c7b40e ... c56180.jpg

Rezoliucijos problema čia bus turbūt.

Taip čia rezoliucijos problema, nepasakosiu kas konkrečiai lemia tai, bet tai priklauso nuo jūsų ekranų rezoliucijos. Visiems kam maišo ta juostelė, jūsų ekranai greičiausiai mažesni nei '15. Bet tuoj visų ekranų rezoliucijoms viskas bus gerai. :)

O jūs nebandėt su Ctrl + pelės ratukas? Taip dydis pasikeičia,tik galvoju ar eina taip...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas dauguma yra 1280x1024 tai tada ta panelė kairėj maišo ir rėžia akį.

O pas Dominus pvž. ekranas daug didesnis ir jam visiškai netrukgdo.

Štai kaip atrodo 1280x1024

Mano 1280x1024 viskas čiki:

http://www.part.lt/perziura/3f2c8c7b40e ... c56180.jpg

Rezoliucijos problema čia bus turbūt.

Taip čia rezoliucijos problema, nepasakosiu kas konkrečiai lemia tai, bet tai priklauso nuo jūsų ekranų rezoliucijos. Visiems kam maišo ta juostelė, jūsų ekranai greičiausiai mažesni nei '15. Bet tuoj visų ekranų rezoliucijoms viskas bus gerai. :)

O jūs nebandėt su Ctrl + pelės ratukas? Taip dydis pasikeičia,tik galvoju ar eina taip...

Nu tada vaizdas patolėja, bet rodos kokybė pablogėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas dauguma yra 1280x1024 tai tada ta panelė kairėj maišo ir rėžia akį.

O pas Dominus pvž. ekranas daug didesnis ir jam visiškai netrukgdo.

Nu pas mane 1280x1024 ir viskas čiki.

Jeigu jus blogai rodi foruma ir tos spalvos maiso tai jus neikit per kokius operus ir dar kaskokius sudus as einu per mozzila firefox ir man viska gerai rodo ir ratukus pasukinekit ir tada nebus to spalvu prie avataru ir t.t.

Per opera einu, zoom ant 100% nusistatai ir viskas gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu jus blogai rodi foruma ir tos spalvos maiso tai jus neikit per kokius operus ir dar kaskokius sudus as einu per mozzila firefox ir man viska gerai rodo ir ratukus pasukinekit ir tada nebus to spalvu prie avataru ir t.t.

Aš einu per 'Opera' ir man viska normaliai rodo. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu pasakyti tik tiek: PAGALIAU!

Forumo administratorius ėmėsi inciatyvus ir sukūrė ką nors naujo. Skatinkime jį taip daryti ir toliau! Kad ir ilgai lauksime, bet svarbu daro!

Ačiū tau!

Ilga laika nebuvo tokių atnaujinimų, o dabar jau galiu pasirinkti savo norimą spalvą (žalia, mmm...). Man išties patiko šis atnaujinimas, bet foruma reikia įvarinti ir daryti dar daugiau!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki samp gerbejai ir zaidejai, norit gero serverio eikit i si serva ip:82.135.231.149:6666 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

daugiau apie serveri gta-samp-serveriai/ltsf-1-5-serveris-atnaujintas-nepraleisk-progos-ir-uzsuk-t83993.html Tikrai geras paskubesit gausi drk....... :D

-- Papildyta --

Sveiki samp gerbejai ir zaidejai, norit gero serverio eikit i si serva ip:82.135.231.149:6666 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

daugiau apie serveri gta-samp-serveriai/ltsf-1-5-serveris-atnaujintas-nepraleisk-progos-ir-uzsuk-t83993.html Tikrai geras paskubesit gausi drk....... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4373 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...