Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5214 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 95
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Mano patarimas būtų daryti kaip kvartalus, pvz. tik vieni gyvenamieji namai ir pnš. Nes mano nuomone gausis didelis jovalas kai sumaišysi viską. Bet jei tau taip patinka tai daryk, dėl skonio nesiginčijama.

Dėkui už patarimą, atrodo, pirmasis patarei. Galvojau apie tai, tačiau juk gausis kažkaip banaliai truputį, ar ne? Žiūrėsiu, kaip eisis, gal ir kvartalus darysiu.

ee1dcbf175f9875420e57d5b6eca80cf69.png

Kai pamatai šitą skaičių, supranti, koks aš populiarus

Mano patarimas būtų daryti kaip kvartalus, pvz. tik vieni gyvenamieji namai ir pnš. Nes mano nuomone gausis didelis jovalas kai sumaišysi viską. Bet jei tau taip patinka tai daryk, dėl skonio nesiginčijama.

Dėkui už patarimą, atrodo, pirmasis patarei. Galvojau apie tai, tačiau juk gausis kažkaip banaliai truputį, ar ne? Žiūrėsiu, kaip eisis, gal ir kvartalus darysiu.

siūlyčiau daryti panašiai kaip jis siūle bet kitaip, daryti atskirus rajonus nuosavu namu, prastesniu, geresniu ir t.t, o centre daryti viežbučius bendrabučius.

efb1f2b74148c0f714794138765121b5166.jpg

Mano patarimas būtų daryti kaip kvartalus, pvz. tik vieni gyvenamieji namai ir pnš. Nes mano nuomone gausis didelis jovalas kai sumaišysi viską. Bet jei tau taip patinka tai daryk, dėl skonio nesiginčijama.

Dėkui už patarimą, atrodo, pirmasis patarei. Galvojau apie tai, tačiau juk gausis kažkaip banaliai truputį, ar ne? Žiūrėsiu, kaip eisis, gal ir kvartalus darysiu.

siūlyčiau daryti panašiai kaip jis siūle bet kitaip, daryti atskirus rajonus nuosavu namu, prastesniu, geresniu ir t.t, o centre daryti viežbučius bendrabučius.

Jei taip sakot - atsižvelgsiu. Apskritai, nesu nusprendęs net kokia čia miesto dalis :mucha:

-- 15 Sau 2012, 15:46 --

Khem. Pasakėt - padariau. Vertinkit. Truputį trūko minčių, ko dėt į kiemus, galėtumėt pasiūlyt. Taip pat - passiūlykit, ką ten gale dėt.

2012/01/15

Sukurtas gyvenamųjų namų kvartalas.

4633bf72e691bf2f22ea1cd9977a2e31722.png

deecbfb5d817d8c48c1b26b46bd50a84636.png

bc68489e88e839394d33bb31cd74a25c842.png

076866e9f97b4c821b7879fd50b68a98290.png

ee1dcbf175f9875420e57d5b6eca80cf69.png

Kai pamatai šitą skaičių, supranti, koks aš populiarus

duosiu idėja, bet praktiškai jinai bus nelengva. Pastebejau pas tave, kad viskas yra labai lygiai, turiu omeny horizontaliai. Galėtum bandyti, kad miestas kaip ir realybėje būtų toks su kalnais, su įdubom, važiuojant į kalnelį galetų pridėti namų, kad žinai nebūtų kaip ant padėklo. Dar jei išeitų pritaikyt kokį tiltą išvis manau liux būtų. Na manau mintį supratai.

P.S nenaudok visur to vgelkup objecto kaip padeklui, stenkis trupuką pakeisti objectus, kad nebūtų visur tos pačios spalvos

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5214 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...